.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow ОМЦПО - МАН учнівської молоді» про роботу профільних оздоровчих таборів
ОМЦПО - МАН учнівської молоді» про роботу профільних оздоровчих таборів
15.06.17
На виконання рішення виконавчого комітету від 19.04.2017 №58 «Про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року», наказів відділу освіти Охтирської міської ради від 19.04.2017 №170 «Про підготовку до організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2017 року», від 15.05.2017 №204 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2017 року» у ОМЦПО-МАН здійснені заходи для забезпечення змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді у профільних оздоровчих таборах на базі позашкільного навчального закладу

Протягом літнього періоду на базі ОМЦПО-МАН працюватимуть:
- профільний оздоровчий табір дослідницько-експериментального напряму «Юні науковці» на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – із 29.05.2017 по 16.06.2017 (40 вихованців); 
- профільний оздоровчий табір еколого-натуралістичного напряму «Поросток»  – із 19.06.2017 по 29.07.2017 (61 вихованець);
- профільний оздоровчий табір туристсько-технічного напряму «Левадія»  – із 10.07.2017 по 27.07.2017 (80 вихованців);
- профільний оздоровчий табір декоративного-ужиткового напряму «Віночок» – із 10.07.2017 по 27.07.2017 (88 вихованців).
З 29 травня 2017 року розпочав роботу щорічний профільний табір дослідницько-експериментального напряму «Юні науковці», в рамках якого  стартувала Літня школа музеєзнавства, а також проваджені навчальні проекти "Охтирка екологічна", "Відомі люди охтирського краю" та спільний соціально-освітній проект з Охтирським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги "Правова орбіта". 
 
Протягом роботи профільного табору члени загону «Юні географи»  проводять дослідження природних об’єктів рідного краю (в Урочищі Ківшар, в заплаві  річки Охтирка, на природоохоронних територіях Гетьманського НПП та інших).  
 
Вихованці загону «Юні історики» знайомляться з роботою громадської організації «Патріоти Сумщини», а також відвідують музеї НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» та міського краєзнавчого музею.  У рамках навчального проекту «Відомі люди охтирського краю»  юні історики розпочали роботу над дослідженням  життєвого та трудового шляху відомого керівника підприємства Р.К.Рапія.
У рамках проекту «Правова орбіта» 1 червня проведено "Інформаційний квест" спільно з Охтирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги по установам і закладам міста з метою ознайомлення з їх діяльністю. 
  Під час «квесту» юні науковці познайомилися з організацією роботи органів прокуратури, поліції, пробації та міської ради. Вихованцям Охтирського МЦПО – МАН це дозволило в реальному житті побачити роботу людей, які несуть відповідальність за життєдіяльність громади, їх спокій та порядок у місті. 
8 червня 2017 року вихованці загону «Юні історики» побували в Охтирському міськрайонному суді на судовому засіданні, що проводила голова Охтирського суду Наталія Плотникова. 
Вихованці табору «Юні науковці» ОМЦПО-МАН Шаркова Катерина та Катрич Дарина разом із їх керівником гуртка «Географ-науковець» Хорошун В.В. з 7 по 9 червня 2017 року побували у м. Тернопіль на ХІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів, де представляли дослідження здобуті у рамках проекту «Охтирка екологічна».
За підсумком всіх конкурсів команда юних екологів  Охтирки зайняла ІІІ місце і за високий рівень виконання завдань нагороджена дипломом  ІІІ ступеню.
У рамках роботи інших профільних таборів планується проведення з дітьми екскурсій, походів, майстер-класів, зустрічей з видатними людьми рідного міста, природоохоронних квестів, розважально-пізнавальних програм та ігор, спортивних змагань,  показових виступів авіа- та ракето моделістів, а також здійснення категорійного вело походу по Сумській області.

Директор                                    Н.Л. Ганцева

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...