.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow ОМЦПО - МАН учнівської молоді» про роботу профільних оздоровчих таборів
ОМЦПО - МАН учнівської молоді» про роботу профільних оздоровчих таборів
15.06.17
На виконання рішення виконавчого комітету від 19.04.2017 №58 «Про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року», наказів відділу освіти Охтирської міської ради від 19.04.2017 №170 «Про підготовку до організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2017 року», від 15.05.2017 №204 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2017 року» у ОМЦПО-МАН здійснені заходи для забезпечення змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді у профільних оздоровчих таборах на базі позашкільного навчального закладу

Протягом літнього періоду на базі ОМЦПО-МАН працюватимуть:
- профільний оздоровчий табір дослідницько-експериментального напряму «Юні науковці» на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – із 29.05.2017 по 16.06.2017 (40 вихованців); 
- профільний оздоровчий табір еколого-натуралістичного напряму «Поросток»  – із 19.06.2017 по 29.07.2017 (61 вихованець);
- профільний оздоровчий табір туристсько-технічного напряму «Левадія»  – із 10.07.2017 по 27.07.2017 (80 вихованців);
- профільний оздоровчий табір декоративного-ужиткового напряму «Віночок» – із 10.07.2017 по 27.07.2017 (88 вихованців).
З 29 травня 2017 року розпочав роботу щорічний профільний табір дослідницько-експериментального напряму «Юні науковці», в рамках якого  стартувала Літня школа музеєзнавства, а також проваджені навчальні проекти "Охтирка екологічна", "Відомі люди охтирського краю" та спільний соціально-освітній проект з Охтирським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги "Правова орбіта". 
 
Протягом роботи профільного табору члени загону «Юні географи»  проводять дослідження природних об’єктів рідного краю (в Урочищі Ківшар, в заплаві  річки Охтирка, на природоохоронних територіях Гетьманського НПП та інших).  
 
Вихованці загону «Юні історики» знайомляться з роботою громадської організації «Патріоти Сумщини», а також відвідують музеї НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» та міського краєзнавчого музею.  У рамках навчального проекту «Відомі люди охтирського краю»  юні історики розпочали роботу над дослідженням  життєвого та трудового шляху відомого керівника підприємства Р.К.Рапія.
У рамках проекту «Правова орбіта» 1 червня проведено "Інформаційний квест" спільно з Охтирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги по установам і закладам міста з метою ознайомлення з їх діяльністю. 
  Під час «квесту» юні науковці познайомилися з організацією роботи органів прокуратури, поліції, пробації та міської ради. Вихованцям Охтирського МЦПО – МАН це дозволило в реальному житті побачити роботу людей, які несуть відповідальність за життєдіяльність громади, їх спокій та порядок у місті. 
8 червня 2017 року вихованці загону «Юні історики» побували в Охтирському міськрайонному суді на судовому засіданні, що проводила голова Охтирського суду Наталія Плотникова. 
Вихованці табору «Юні науковці» ОМЦПО-МАН Шаркова Катерина та Катрич Дарина разом із їх керівником гуртка «Географ-науковець» Хорошун В.В. з 7 по 9 червня 2017 року побували у м. Тернопіль на ХІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів, де представляли дослідження здобуті у рамках проекту «Охтирка екологічна».
За підсумком всіх конкурсів команда юних екологів  Охтирки зайняла ІІІ місце і за високий рівень виконання завдань нагороджена дипломом  ІІІ ступеню.
У рамках роботи інших профільних таборів планується проведення з дітьми екскурсій, походів, майстер-класів, зустрічей з видатними людьми рідного міста, природоохоронних квестів, розважально-пізнавальних програм та ігор, спортивних змагань,  показових виступів авіа- та ракето моделістів, а також здійснення категорійного вело походу по Сумській області.

Директор                                    Н.Л. Ганцева

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...