.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Щодо виконання рішення Охтирської міської ради від 19.04.2017 № 58 «Про підготовку та проведення...
Щодо виконання рішення Охтирської міської ради від 19.04.2017 № 58 «Про підготовку та проведення...
15.06.17
Згідно з рішенням виконавчого комітету Охтирської міської ради № 58 від 19.04.17р. на базі педіатричного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ» буде організовано оздоровлення дітей, які перебувають на диспансерному обліку, в кількості 45 дітей (місто-30, село-15), в зв’язку з проведенням капітального ремонту І поверху педіатричного відділення
    
Санітарний стан педіатричного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ» приведено у відповідність вимогами   санітарного законодавства України. Оздоровлення відбудеться у 3 зміни по 21 дню.
        І зміна – з 19.06.17 по 09.07.17р.
        ІІ зміна – з 10.07.17 по 30.07.17р.
        ІІІ зміна  - з 31.07.17 по 20.08.17р.
        В III зміну планується оздоровити дітей інвалідів. В педіатричному відділенні комунального закладу « Охтирська центральна районна лікарня» створено належні умови для забезпечення літнього оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги.
        В межах загальних кошторисних призначень 2017 року, на оздоровлення дітей в педіатричному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ» в літній період планується використати 24,0 тис. грн.., в т. ч. на медикаменти - 9,5 тис. грн.; на продукти харчування – 14,5 тис. грн.  
        На оздоровчу компанію в педіатричному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ» в 2016 році було заплановано бюджетних коштів в сумі 17,6 тис.грн., із них на медикаменти  6,5тис.грн., на  продукти харчування 10,7 тис.грн. 
     Вартість ліжко-дня на харчування в педіатричному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ» на період літнього оздоровлення станом на 10.06.2017 становить – 15,34 грн., на медикаменти – 10,0грн., крім того заплановано збільшення вартості харчування до 20,0 грн. за рахунок позабюджетних коштів (харчування дітей 2-х разове).
      В КЗ «Охтирська ЦРЛ»  забезпечується дотримання нормативних показників якості харчування. Меню для харчування складається відповідно до середньодобового набору продуктів харчування на одного хворого, що затверджений наказом МОЗ  України № 931 від 29.10.2013р. «Про удосконалення організації лікувального харчування та роботи дієтологічної системи в Україні». В КЗ «Охтирська ЦРЛ» постачаються продукти харчування належної якості натурального походження з відповідними супровідними документами, які підтверджують їх походження та безпечність. В 2017 році  КЗ «Охтирська ЦРЛ» було збільшено витрати на закупівлю печінки, фаршу, м′яса птиці, молочної продукції. Завдяки таким заходам буде розширено та урізноманітнено меню та кількість страв на оздоровлення дітей.
        Харчування дітей планується проводитись та забезпечуватись за рахунок штатних працівників відділу МТЗ, до штату якого входять шеф-кухар, кухарі, мийники посуду, яким проведено атестацію робочих місць. Матеріально технічна база КЗ «Охтирська ЦРЛ» забезпечена харчоблоком та необхідним обладнанням для приготування страв та зберігання продуктів.  В лікарні проводиться щоденний контроль за якістю харчування з боку адміністрації КЗ «Охтирська ЦРЛ». При перевірці калорійності добового раціону продуктів теоретична калорійність відповідає чинний.
       В КЗ «Охтирська ЦРЛ» при закупівлі продуктів харчування тендерний комітет лікарні керується в своїй роботі «Законом України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 (зі змінами) та Порядком  здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016. Основними вимогами також є наявність всіх необхідних документів, які підтверджують якість та безпечність продуктів харчування (лабораторні, якісні сертифікати).  
         Згідно наказу головного лікаря КЗ «Охтирська ЦРЛ» № 260 від 02.06.2017 року «Про організацію медичного забезпечення оздоровлення дітей влітку 2017 року» були направлені на роботу в оздоровчий табір «Космос» медичні працівники КЗ « Охтирська ЦРЛ», які  26.05.2017 р. пройшли навчання щодо організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності, надання невідкладної медичної допомоги дітям та отримали посвідчення на право роботи в заміських оздоровчих закладах.
 

Начальник відділу охорони здоров’я                                          О.В.Коваленко

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.