.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Конкурс на визначення суб'єкта оціночної вартості...
Конкурс на визначення суб'єкта оціночної вартості...
13.06.17
Комісія з питань надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки оголошує конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності (експерта) для проведення незалежної оцінки комунального майна (об’єкти нерухомості, транспортні засоби та ін.).
Вимоги до претендентів:
- наявність сертифіката на здійснення діяльності з оцінки нерухомості, транспортних засобів;
- наявність свідоцтва про  реєстрацію в державному реєстрі оцінювачів;
- досвід у проведенні оцінки майна.
Конкурсні пропозиції подаються особисто до управління капітального будівництва та  житлово-комунального господарства  Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-А (другий поверх).
Пропозиції подаються у закритому конверті (з описом документації, що знаходиться в ньому) і мають містити інформацію щодо вартості послуг, калькуляцію витрат, пов’язаних з наданням цих послуг, термін виконання послуг).
Інформацію  стосовно умов проведення конкурсу можна отримати за телефоном 2-58-59.
Термін подання документів до   03.07.2017 включно.  
Конкурс відбудеться о 10-00год.  07.07.2017 в приміщенні Охтирської міської ради за адресою: вул. Незалежності, 11, м. Охтирка

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...