.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Конкурс на визначення суб'єкта оціночної вартості...
Конкурс на визначення суб'єкта оціночної вартості...
13.06.17
Комісія з питань надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки оголошує конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності (експерта) для проведення незалежної оцінки комунального майна (об’єкти нерухомості, транспортні засоби та ін.).
Вимоги до претендентів:
- наявність сертифіката на здійснення діяльності з оцінки нерухомості, транспортних засобів;
- наявність свідоцтва про  реєстрацію в державному реєстрі оцінювачів;
- досвід у проведенні оцінки майна.
Конкурсні пропозиції подаються особисто до управління капітального будівництва та  житлово-комунального господарства  Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-А (другий поверх).
Пропозиції подаються у закритому конверті (з описом документації, що знаходиться в ньому) і мають містити інформацію щодо вартості послуг, калькуляцію витрат, пов’язаних з наданням цих послуг, термін виконання послуг).
Інформацію  стосовно умов проведення конкурсу можна отримати за телефоном 2-58-59.
Термін подання документів до   03.07.2017 включно.  
Конкурс відбудеться о 10-00год.  07.07.2017 в приміщенні Охтирської міської ради за адресою: вул. Незалежності, 11, м. Охтирка

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради
 
12 січня 2018 року о 16.00 годині у приміщенні Охтирської дитячої музичної школи  ім. П.С. Білинника відбудеться концерт «Щедрівочка щедрувала». Вхід вільний.