.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Веселковий світ дитинства кожній дитині
Веселковий світ дитинства кожній дитині
02.06.17
cr1.jpg
"Веселковий світ дитинства" організували для дітей міського центру реабілітації дітей-інвалідів працівники закладу при підтримці місцевих благодійників з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
Свою любов, доброту, чуйність та турботу про дітей з вадами здоров’я проявили Шейко Є.Г., яка й гостинно зустріла дітей на дитячому святі в кафе "Тет-а-тет", приватні підприємці :Дульський Р.І., Архипенко М.С., Журавльов К.С., Чехута О.Е., Большунова І. Г., Проскурня Л.Я., настоятель Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Євгеній, керівництво мережі соціальних магазинів "Аврора".
Завдяки цим небайдужим людям діти зап'ятають цей день надовго. Вдячні вихованці Центру реабілітації підготували вітальну програму  для гостей  та подарували їм маленькі подаруночки, виготовлені власноруч, після чого взяли участь у розважальній програмі, підготовленій аніматорами  шоу-студії «Голівуд» та частування смачним обідом, солодощами та фруктами.  В цей день дітлахи отримали приємні враження, гарний настрій, повітряні кульки та солодкі подарунки. Дитячі посмішки підтверджували, що свято потрібне і пройшло дуже гарно.
cr2.jpg
cr3.jpg cr4.jpg cr5.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.