.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Вчилися дотримуватися харчового законодавства
Вчилися дотримуватися харчового законодавства
01.06.17
semenar1.jpg
Фахівцем Управління Держпродспоживслужби в Сумські області проведено семінар-навчання для операторів ринку харчових продуктів щодо норм харчового законодавства,  а саме Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»
В роботі семінару взяли участь працівники Управління Держпродспоживслужби в м. Охтирці, управління фінансів та економіки  Охтирської міської ради, місцеві виробники харчових продуктів всіх форм власності, керівники закладів громадського харчування, приватні підприємці, що здійснюють обіг та реалізацію харчових продуктів, працівники відділу освіти Охтирської міської ради, що здійснюють організацію тендерних закупівель харчових продуктів в дитячі заклади міста, КПШХ «Мрія», керівники навчальних та оздоровчих закладів, КЗ «Охтирська ЦРЛ», працівники агропродовольчого ринку та державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи.
semenar2.jpg semenar3.jpg semenar4.jpg
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради