.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Вчилися дотримуватися харчового законодавства
Вчилися дотримуватися харчового законодавства
01.06.17
semenar1.jpg
Фахівцем Управління Держпродспоживслужби в Сумські області проведено семінар-навчання для операторів ринку харчових продуктів щодо норм харчового законодавства,  а саме Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»
В роботі семінару взяли участь працівники Управління Держпродспоживслужби в м. Охтирці, управління фінансів та економіки  Охтирської міської ради, місцеві виробники харчових продуктів всіх форм власності, керівники закладів громадського харчування, приватні підприємці, що здійснюють обіг та реалізацію харчових продуктів, працівники відділу освіти Охтирської міської ради, що здійснюють організацію тендерних закупівель харчових продуктів в дитячі заклади міста, КПШХ «Мрія», керівники навчальних та оздоровчих закладів, КЗ «Охтирська ЦРЛ», працівники агропродовольчого ринку та державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи.
semenar2.jpg semenar3.jpg semenar4.jpg
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради