.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Держспоживслужба повідомляє
Держспоживслужба повідомляє
30.05.17
На адресу Держпродспоживслужби в Сумській області надходять чисельні скарги на порушення прав споживачів при придбанні ними товарів або замовленні послуг поза торговельним або офісними приміщенням, частіше за все по інтернету.
Основною проблемою у вирішенні вказаних скарг є той факт, що. суб’єкти господарської діяльності не укладають зі споживачами відповідні правовідносини, самі ж споживачі не вимагають документ (договір, квитанцію, чек або інше), який дає підставу пред’являти претензії суб’єкту господарської діяльності у разі встановлення порушення їх прав.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Правил  продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року № 103, такий документ повинен містити наступну інформацію:
- найменування продавця;
- його місцезнаходження;
- порядок прийняття претензій;
- основні характеристики товару;
- ціну, включаючи плату за доставку та умови оплати^
- гарантійні зобов’язання та інші послуги, пов’язані з утримайШМ чи ремонтом товару;
- інші замови поставки або виконання договору;
- мінімальна тривалість договору, якщо він передбачає періодичні поставці
                період прийняття пропозицій;
Найбільш гострим питанням при розгляді таких скарг є відсутність інформації про найменування-та місцезнаходження продавця (виконавця). Відповідно до ст. 26 Закону України «Про захист прав споживачів», розшук суб’єктів господарювання до повноважень Держпродепоживелужби та йото територіальних органів не належить, відсутність такого доі^менту призводить до того, що Держпродспоживслужба не в змозі виконати свої функції щодо захисту споживачів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради