.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Держспоживслужба повідомляє
Держспоживслужба повідомляє
30.05.17
На адресу Держпродспоживслужби в Сумській області надходять чисельні скарги на порушення прав споживачів при придбанні ними товарів або замовленні послуг поза торговельним або офісними приміщенням, частіше за все по інтернету.
Основною проблемою у вирішенні вказаних скарг є той факт, що. суб’єкти господарської діяльності не укладають зі споживачами відповідні правовідносини, самі ж споживачі не вимагають документ (договір, квитанцію, чек або інше), який дає підставу пред’являти претензії суб’єкту господарської діяльності у разі встановлення порушення їх прав.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Правил  продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року № 103, такий документ повинен містити наступну інформацію:
- найменування продавця;
- його місцезнаходження;
- порядок прийняття претензій;
- основні характеристики товару;
- ціну, включаючи плату за доставку та умови оплати^
- гарантійні зобов’язання та інші послуги, пов’язані з утримайШМ чи ремонтом товару;
- інші замови поставки або виконання договору;
- мінімальна тривалість договору, якщо він передбачає періодичні поставці
                період прийняття пропозицій;
Найбільш гострим питанням при розгляді таких скарг є відсутність інформації про найменування-та місцезнаходження продавця (виконавця). Відповідно до ст. 26 Закону України «Про захист прав споживачів», розшук суб’єктів господарювання до повноважень Держпродепоживелужби та йото територіальних органів не належить, відсутність такого доі^менту призводить до того, що Держпродспоживслужба не в змозі виконати свої функції щодо захисту споживачів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради