.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури
Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури
30.05.17
22.05.2017 підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу
рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, номінація «Патріотичне виховання». На конкурс було представлено 143 матеріали, розроблені 197 педагогами позашкільних навчальних закладів. 
У номінації «Організація декоративно-ужиткової творчості дітей та учнівської молоді» методист Теличко С.В., керівники гуртків Бабак Л.В., Шведенко Я.С. посіли ІІ та ІІІ місце.
У номінації «Організація еколого-натуралістичної творчості дітей та учнівської молоді» методист Скафа В.М. виборола ІІІ місце.
У номінації «Організація дослідницької діяльності дітей та учнівської молоді» методист Литовченко О.О., керівник гуртка Хорошун В.В. посіли ІІ місце.
У номінації «Організація туристсько-краєзнавчої діяльності дітей та учнівської молоді» методист Русанова І.В. посіла ІІІ місце.

Із 08 до 13 травня 2017 року у м. Скадовськ Херсонської області проводилися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів. У складі делегації Сумської області на змаганнях були 2 вихованці та керівник гуртка науково-технічного напряму Веселов І.В. За загальним результатом виступу команди на змаганнях Сумська область посіла ІІІ місце (підсумковий наказ отримали 24.05.2017).

Підведено підсумки відкритого Чемпіонату Сумської області  з радіозв’язку на коротких хвилях. Команда юних радіолюбителів ОМЦПО-МАН (керівник Ворона О.М.) виборола ІІІ місце.
27 травня 2017 року у місті Києві проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс духових оркестрів «Армія дітям». Народний дитячий оркестр духових інструментів ОМЦПО-МАН (кер. Заслужений артист України Петрик В.М.) серед 15 оркестрів, що приймали участь у конкурсі виборов ІІ місце.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...
 
Про намір ДП «Водоочистка»  ТОВ «Водоторгприлад» здійснити зміну діючих тарифів на  централізоване водовідведення 
Детальніше...
 
У 2017 році під час проведення Другого Українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння
 
ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 17.05.2018 р. по 01.06.2018 р. на теплових мережах міста будуть проводитися гідравлічні випробування та ремонтні роботи. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.
Детальніше...