.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури
Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури
30.05.17
22.05.2017 підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу
рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, номінація «Патріотичне виховання». На конкурс було представлено 143 матеріали, розроблені 197 педагогами позашкільних навчальних закладів. 
У номінації «Організація декоративно-ужиткової творчості дітей та учнівської молоді» методист Теличко С.В., керівники гуртків Бабак Л.В., Шведенко Я.С. посіли ІІ та ІІІ місце.
У номінації «Організація еколого-натуралістичної творчості дітей та учнівської молоді» методист Скафа В.М. виборола ІІІ місце.
У номінації «Організація дослідницької діяльності дітей та учнівської молоді» методист Литовченко О.О., керівник гуртка Хорошун В.В. посіли ІІ місце.
У номінації «Організація туристсько-краєзнавчої діяльності дітей та учнівської молоді» методист Русанова І.В. посіла ІІІ місце.

Із 08 до 13 травня 2017 року у м. Скадовськ Херсонської області проводилися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів. У складі делегації Сумської області на змаганнях були 2 вихованці та керівник гуртка науково-технічного напряму Веселов І.В. За загальним результатом виступу команди на змаганнях Сумська область посіла ІІІ місце (підсумковий наказ отримали 24.05.2017).

Підведено підсумки відкритого Чемпіонату Сумської області  з радіозв’язку на коротких хвилях. Команда юних радіолюбителів ОМЦПО-МАН (керівник Ворона О.М.) виборола ІІІ місце.
27 травня 2017 року у місті Києві проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс духових оркестрів «Армія дітям». Народний дитячий оркестр духових інструментів ОМЦПО-МАН (кер. Заслужений артист України Петрик В.М.) серед 15 оркестрів, що приймали участь у конкурсі виборов ІІ місце.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...