.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури
Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури
30.05.17
22.05.2017 підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу
рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, номінація «Патріотичне виховання». На конкурс було представлено 143 матеріали, розроблені 197 педагогами позашкільних навчальних закладів. 
У номінації «Організація декоративно-ужиткової творчості дітей та учнівської молоді» методист Теличко С.В., керівники гуртків Бабак Л.В., Шведенко Я.С. посіли ІІ та ІІІ місце.
У номінації «Організація еколого-натуралістичної творчості дітей та учнівської молоді» методист Скафа В.М. виборола ІІІ місце.
У номінації «Організація дослідницької діяльності дітей та учнівської молоді» методист Литовченко О.О., керівник гуртка Хорошун В.В. посіли ІІ місце.
У номінації «Організація туристсько-краєзнавчої діяльності дітей та учнівської молоді» методист Русанова І.В. посіла ІІІ місце.

Із 08 до 13 травня 2017 року у м. Скадовськ Херсонської області проводилися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів. У складі делегації Сумської області на змаганнях були 2 вихованці та керівник гуртка науково-технічного напряму Веселов І.В. За загальним результатом виступу команди на змаганнях Сумська область посіла ІІІ місце (підсумковий наказ отримали 24.05.2017).

Підведено підсумки відкритого Чемпіонату Сумської області  з радіозв’язку на коротких хвилях. Команда юних радіолюбителів ОМЦПО-МАН (керівник Ворона О.М.) виборола ІІІ місце.
27 травня 2017 року у місті Києві проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс духових оркестрів «Армія дітям». Народний дитячий оркестр духових інструментів ОМЦПО-МАН (кер. Заслужений артист України Петрик В.М.) серед 15 оркестрів, що приймали участь у конкурсі виборов ІІ місце.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.