.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Про ліфти, ремонти доріг та нові фонтани
Про ліфти, ремонти доріг та нові фонтани
23.05.17
kb77.jpg
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжується виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку міста на 2017 року
На минулому тижні проведено грейдерування 6 вулиць та провулків міста  (пров. Травневий, пров. Кобзарський, пров. 9 січня, пров. Пантелеймона Куліша, вул. Ковпака, пров. Вишневий, вул. Рапія – частково);
Продовжуються роботи з поточного аварійного ремонту вулично-дорожньої мережі струменевим методом –  484,6 м2 (вул. Перемоги, вул. Київська, вул. Петропавлівська, вул. Сумська). 
На вул. Незалежності, вул. Пушкіна, вул. Перемоги, вул. Сумська, вул. Київська, вул. Революції нанесено горизонтальну дорожню розмітку 1.1 – осьова лінія загальною протяжністю 13 950 м та проведено облаштування розмітки 1.14.1 – пішохідний перехід загальною площею – 338,8 м2 на вул. Незалежності, вул. Ярославського, пл. Успенська, вул. Батюка, вул. Київська, вул. Пушкіна, вул. Революції;
Завершені роботи з капітального ремонту ліфтів за адресою вул. Петропавлівська, 3 в трьох під'їздах, продовжується капітальний ремонт ліфтів по вул. Київська, 101, де за тиждень виконано: заміну поверхових перемикачів у 3-х шахтах, заміна роликів та контр роликів дверей в трьох шахтах, ремонт підлоги купе кабіни – 2 шт, ремонт визовних кнопок одному під’їзді, заміна обмежувачів швидкості руху кабіни – 1 шт. Роботи продовжуються;
Проведено облаштування 1-го колодязя (Д=1,5 м) по вул. М. Хвильового, виконано укладку 50 м трубопроводу методом проколу та прокопано 50 м траншеї, укладено 100 м труби на реконструкції міської водогінної мережі по вул. Гафановича. 
Продовжуються роботи по капітальному ремонту даху за адресою вул. Перемоги 8-а: за тиждень виконано праймерування двох секцій – 450 м2,  проведено заливку бетоном – 50 м2, а також проведено улаштування руберойду на одній секції – 245 м2.
Подані декларації про початок виконання будівельних робіт по капітальному ремонту даху житлових будинків по вул. Ярославського 1 та вул. Снайпера 48.
Продовжуються роботи по будівництву фонтану в міському парку, де виконано кріплення армосітки, проведено поліпшену штукатурку стін, проводиться ґрунтування стін та нанесення гідроізоляційного шару. На сьогоднішній день розпочалося облицювання поверхні декоративною плиткою.
Підприємством ТОВ «ГРІНСАД» висаджено на клубми міста 1335 кущів пітунії.
Силами КП «Благоустрій»  проведено покос трави в міському парку та парку біля КЗ «ОМЦКіД» - роботи продовжуються, працівники ТОВ «ГРІНСАД» провели покос трави на пл. Успенській, розчищається від сміття русло річки Охтирки на переливному водоскиді.
Заключено  договір з Охтирським міськрайонним відділом Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» для спеціальної обробки парків від кліщів.
kb33.jpg kb55.jpg kb22.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради
 
12 січня 2018 року о 16.00 годині у приміщенні Охтирської дитячої музичної школи  ім. П.С. Білинника відбудеться концерт «Щедрівочка щедрувала». Вхід вільний.