.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Процес продовжується
Процес продовжується
24.04.17
kolodec.jpg
В ході реалізації запланованих Програмою соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік заходів, проведено грейдерування доріг на міських вулицях Олімпійській, Заозерній, провулку Криничному, на Пристані, продовжено роботи з аварійного ямкового ремонту доріг, відновлення приймальних колодязів для відведення талих та дощових вод по пров. Г. Чикала та вул. Паркова та роботи по капітальним ремонтам ліфтів на Петропавлівській,3, даху на вул.Перемоги,8а
Гарячою асфальтобетонною сумішшю відремонтовано аварійні ями за минулий тиждень на загальній площі 196,24 м2 (вул. Пушкіна, вул. Петропавлівська, вул. Гоголя, пров. Лісний, вул. Снайпера). 
В багатоквартирному житловому будинку по вул. Петропавлівська, 3 замінено стулки дверей кабіни і шахти ліфта, замінено ролики, контр ролики та замки дверей шахт. 
Продовжуються виконання земляних робіт по реконструкції міської водогінної мережі по вул. Гафановича, проведено облаштування 3-х колодязів, прибрано зайвий ґрунт з проїжджої частини (20м3). 
Укріплено 300 м.п. парапетів, забетоновано одну секцію – 35 м2, заготовлено 195 м.п. планок примикання в ході капітального ремонту даху за адресою вул. Перемоги 8-а.
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт тротуарів по вул. А. Шаталова, вул. Армійська, вул. Сумська та капітальний ремонт дороги по пров. Сумський, відправлено документи на експертизу.
Силами КП «Благоустрій» з залученням підрядної організації в період з 18 по 21 квітня 2017 року вивезені сміття з території Юрійовського, Успенського та Соборного кладовищ в об’ємі 330 м3, в тому числі з Юрійовського – 16 м3, Успенського – 168 м3, Соборного кладовища – 146 м3.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...