.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Процес продовжується
Процес продовжується
24.04.17
kolodec.jpg
В ході реалізації запланованих Програмою соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік заходів, проведено грейдерування доріг на міських вулицях Олімпійській, Заозерній, провулку Криничному, на Пристані, продовжено роботи з аварійного ямкового ремонту доріг, відновлення приймальних колодязів для відведення талих та дощових вод по пров. Г. Чикала та вул. Паркова та роботи по капітальним ремонтам ліфтів на Петропавлівській,3, даху на вул.Перемоги,8а
Гарячою асфальтобетонною сумішшю відремонтовано аварійні ями за минулий тиждень на загальній площі 196,24 м2 (вул. Пушкіна, вул. Петропавлівська, вул. Гоголя, пров. Лісний, вул. Снайпера). 
В багатоквартирному житловому будинку по вул. Петропавлівська, 3 замінено стулки дверей кабіни і шахти ліфта, замінено ролики, контр ролики та замки дверей шахт. 
Продовжуються виконання земляних робіт по реконструкції міської водогінної мережі по вул. Гафановича, проведено облаштування 3-х колодязів, прибрано зайвий ґрунт з проїжджої частини (20м3). 
Укріплено 300 м.п. парапетів, забетоновано одну секцію – 35 м2, заготовлено 195 м.п. планок примикання в ході капітального ремонту даху за адресою вул. Перемоги 8-а.
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт тротуарів по вул. А. Шаталова, вул. Армійська, вул. Сумська та капітальний ремонт дороги по пров. Сумський, відправлено документи на експертизу.
Силами КП «Благоустрій» з залученням підрядної організації в період з 18 по 21 квітня 2017 року вивезені сміття з території Юрійовського, Успенського та Соборного кладовищ в об’ємі 330 м3, в тому числі з Юрійовського – 16 м3, Успенського – 168 м3, Соборного кладовища – 146 м3.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради