.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Процес продовжується
Процес продовжується
24.04.17
kolodec.jpg
В ході реалізації запланованих Програмою соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік заходів, проведено грейдерування доріг на міських вулицях Олімпійській, Заозерній, провулку Криничному, на Пристані, продовжено роботи з аварійного ямкового ремонту доріг, відновлення приймальних колодязів для відведення талих та дощових вод по пров. Г. Чикала та вул. Паркова та роботи по капітальним ремонтам ліфтів на Петропавлівській,3, даху на вул.Перемоги,8а
Гарячою асфальтобетонною сумішшю відремонтовано аварійні ями за минулий тиждень на загальній площі 196,24 м2 (вул. Пушкіна, вул. Петропавлівська, вул. Гоголя, пров. Лісний, вул. Снайпера). 
В багатоквартирному житловому будинку по вул. Петропавлівська, 3 замінено стулки дверей кабіни і шахти ліфта, замінено ролики, контр ролики та замки дверей шахт. 
Продовжуються виконання земляних робіт по реконструкції міської водогінної мережі по вул. Гафановича, проведено облаштування 3-х колодязів, прибрано зайвий ґрунт з проїжджої частини (20м3). 
Укріплено 300 м.п. парапетів, забетоновано одну секцію – 35 м2, заготовлено 195 м.п. планок примикання в ході капітального ремонту даху за адресою вул. Перемоги 8-а.
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт тротуарів по вул. А. Шаталова, вул. Армійська, вул. Сумська та капітальний ремонт дороги по пров. Сумський, відправлено документи на експертизу.
Силами КП «Благоустрій» з залученням підрядної організації в період з 18 по 21 квітня 2017 року вивезені сміття з території Юрійовського, Успенського та Соборного кладовищ в об’ємі 330 м3, в тому числі з Юрійовського – 16 м3, Успенського – 168 м3, Соборного кладовища – 146 м3.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.