.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Програма реалізується щодня
Програма реалізується щодня
18.04.17
uyar1.jpg
Відповідно до затверджених заходів Програми економічного та соціального розвитку міста у 2017 році управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжується виконання запланованих робіт, про що звітував на апаратній нараді в.о.начальника управління Олександр Демиденко 
Прогрейдеровано дороги з грунтовим покриттям 9 вулиць та провулків міста:пров. Сумський, пров. Дружби, вул. Молодіжна, пров. Паризької Комуни, вул. Мира, вул. Калініна (частково), пров. Стаханова, пров. Шмідта, пров. Авіа.
Продовжуються роботи по виконанню поточного аварійного ремонту вулично-дорожньої мережі гарячою асфальтобетонною сумішшю – 444,54 м2 (вул. Революції, пров. Гастелла, вул. Широка) та струменевим методом – 124,4 м2 (пл. Соборна, пл. Успенська, вул. Незалежності). 
Виконуються роботи з капітального ремонту ліфтів за адресою вул. Петропавлівська, 3: замінено купе кабін в 3-х під’їздах, редуктора привода кабіни. Проведено статичні та динамічні випробування кабін у 3-х під’їздах. 
Продовжуються реконструкція міської водогінної мережі по вул. Гафановича, де на минулому тижні укладено 55 м труби та облаштовано 3 колодязі, прибрано зайвий грунт з проїжджої частини. 
Проведено заливку бетоном однієї секції – 40 м2, а також проводиться заготовка планки примикання, (всього виготовлено 160 м.п.) на об'єкті "Капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Перемоги 8-а" 
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по пров. Сумський та готуються документи для відправлення на експертизу.
Відновлюються приймальні колодязі для відведення талих та дощових вод по пров. Г.Чикалова та вул. Паркова.
Не припиняються роботи з благоустрою міста та прибирання сміття. Зокрема, за період з 10 по 14 квітня 2017 року, проведено прибирання території в мікрорайоні Дачний (на проїжджій частині біля ринку), а також розпочато прибирання проїжджої частини (вздовж бордюрного каменю) по вулиці Перемоги. Завершення робіт планується до 22 квітня.
Відповідно до укладеного договору Охтирською районною державною лікарнею ветеринарної медицини стерилізовано 4 (чотирьох) бродячих собак.
Силами КП «Благоустрій» із залученням підрядної організації в період з 10 по 13 квітня 2017 року вивезено сміття з території Миколаївського кладовища загальним обсягом 80 м3.
Виконання робіт продовжується.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.