.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Програма реалізується щодня
Програма реалізується щодня
18.04.17
uyar1.jpg
Відповідно до затверджених заходів Програми економічного та соціального розвитку міста у 2017 році управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжується виконання запланованих робіт, про що звітував на апаратній нараді в.о.начальника управління Олександр Демиденко 
Прогрейдеровано дороги з грунтовим покриттям 9 вулиць та провулків міста:пров. Сумський, пров. Дружби, вул. Молодіжна, пров. Паризької Комуни, вул. Мира, вул. Калініна (частково), пров. Стаханова, пров. Шмідта, пров. Авіа.
Продовжуються роботи по виконанню поточного аварійного ремонту вулично-дорожньої мережі гарячою асфальтобетонною сумішшю – 444,54 м2 (вул. Революції, пров. Гастелла, вул. Широка) та струменевим методом – 124,4 м2 (пл. Соборна, пл. Успенська, вул. Незалежності). 
Виконуються роботи з капітального ремонту ліфтів за адресою вул. Петропавлівська, 3: замінено купе кабін в 3-х під’їздах, редуктора привода кабіни. Проведено статичні та динамічні випробування кабін у 3-х під’їздах. 
Продовжуються реконструкція міської водогінної мережі по вул. Гафановича, де на минулому тижні укладено 55 м труби та облаштовано 3 колодязі, прибрано зайвий грунт з проїжджої частини. 
Проведено заливку бетоном однієї секції – 40 м2, а також проводиться заготовка планки примикання, (всього виготовлено 160 м.п.) на об'єкті "Капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Перемоги 8-а" 
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по пров. Сумський та готуються документи для відправлення на експертизу.
Відновлюються приймальні колодязі для відведення талих та дощових вод по пров. Г.Чикалова та вул. Паркова.
Не припиняються роботи з благоустрою міста та прибирання сміття. Зокрема, за період з 10 по 14 квітня 2017 року, проведено прибирання території в мікрорайоні Дачний (на проїжджій частині біля ринку), а також розпочато прибирання проїжджої частини (вздовж бордюрного каменю) по вулиці Перемоги. Завершення робіт планується до 22 квітня.
Відповідно до укладеного договору Охтирською районною державною лікарнею ветеринарної медицини стерилізовано 4 (чотирьох) бродячих собак.
Силами КП «Благоустрій» із залученням підрядної організації в період з 10 по 13 квітня 2017 року вивезено сміття з території Миколаївського кладовища загальним обсягом 80 м3.
Виконання робіт продовжується.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради