.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Програма реалізується щодня
Програма реалізується щодня
18.04.17
uyar1.jpg
Відповідно до затверджених заходів Програми економічного та соціального розвитку міста у 2017 році управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжується виконання запланованих робіт, про що звітував на апаратній нараді в.о.начальника управління Олександр Демиденко 
Прогрейдеровано дороги з грунтовим покриттям 9 вулиць та провулків міста:пров. Сумський, пров. Дружби, вул. Молодіжна, пров. Паризької Комуни, вул. Мира, вул. Калініна (частково), пров. Стаханова, пров. Шмідта, пров. Авіа.
Продовжуються роботи по виконанню поточного аварійного ремонту вулично-дорожньої мережі гарячою асфальтобетонною сумішшю – 444,54 м2 (вул. Революції, пров. Гастелла, вул. Широка) та струменевим методом – 124,4 м2 (пл. Соборна, пл. Успенська, вул. Незалежності). 
Виконуються роботи з капітального ремонту ліфтів за адресою вул. Петропавлівська, 3: замінено купе кабін в 3-х під’їздах, редуктора привода кабіни. Проведено статичні та динамічні випробування кабін у 3-х під’їздах. 
Продовжуються реконструкція міської водогінної мережі по вул. Гафановича, де на минулому тижні укладено 55 м труби та облаштовано 3 колодязі, прибрано зайвий грунт з проїжджої частини. 
Проведено заливку бетоном однієї секції – 40 м2, а також проводиться заготовка планки примикання, (всього виготовлено 160 м.п.) на об'єкті "Капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Перемоги 8-а" 
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по пров. Сумський та готуються документи для відправлення на експертизу.
Відновлюються приймальні колодязі для відведення талих та дощових вод по пров. Г.Чикалова та вул. Паркова.
Не припиняються роботи з благоустрою міста та прибирання сміття. Зокрема, за період з 10 по 14 квітня 2017 року, проведено прибирання території в мікрорайоні Дачний (на проїжджій частині біля ринку), а також розпочато прибирання проїжджої частини (вздовж бордюрного каменю) по вулиці Перемоги. Завершення робіт планується до 22 квітня.
Відповідно до укладеного договору Охтирською районною державною лікарнею ветеринарної медицини стерилізовано 4 (чотирьох) бродячих собак.
Силами КП «Благоустрій» із залученням підрядної організації в період з 10 по 13 квітня 2017 року вивезено сміття з території Миколаївського кладовища загальним обсягом 80 м3.
Виконання робіт продовжується.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...