.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Програма реалізується щодня
Програма реалізується щодня
18.04.17
uyar1.jpg
Відповідно до затверджених заходів Програми економічного та соціального розвитку міста у 2017 році управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжується виконання запланованих робіт, про що звітував на апаратній нараді в.о.начальника управління Олександр Демиденко 
Прогрейдеровано дороги з грунтовим покриттям 9 вулиць та провулків міста:пров. Сумський, пров. Дружби, вул. Молодіжна, пров. Паризької Комуни, вул. Мира, вул. Калініна (частково), пров. Стаханова, пров. Шмідта, пров. Авіа.
Продовжуються роботи по виконанню поточного аварійного ремонту вулично-дорожньої мережі гарячою асфальтобетонною сумішшю – 444,54 м2 (вул. Революції, пров. Гастелла, вул. Широка) та струменевим методом – 124,4 м2 (пл. Соборна, пл. Успенська, вул. Незалежності). 
Виконуються роботи з капітального ремонту ліфтів за адресою вул. Петропавлівська, 3: замінено купе кабін в 3-х під’їздах, редуктора привода кабіни. Проведено статичні та динамічні випробування кабін у 3-х під’їздах. 
Продовжуються реконструкція міської водогінної мережі по вул. Гафановича, де на минулому тижні укладено 55 м труби та облаштовано 3 колодязі, прибрано зайвий грунт з проїжджої частини. 
Проведено заливку бетоном однієї секції – 40 м2, а також проводиться заготовка планки примикання, (всього виготовлено 160 м.п.) на об'єкті "Капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Перемоги 8-а" 
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по пров. Сумський та готуються документи для відправлення на експертизу.
Відновлюються приймальні колодязі для відведення талих та дощових вод по пров. Г.Чикалова та вул. Паркова.
Не припиняються роботи з благоустрою міста та прибирання сміття. Зокрема, за період з 10 по 14 квітня 2017 року, проведено прибирання території в мікрорайоні Дачний (на проїжджій частині біля ринку), а також розпочато прибирання проїжджої частини (вздовж бордюрного каменю) по вулиці Перемоги. Завершення робіт планується до 22 квітня.
Відповідно до укладеного договору Охтирською районною державною лікарнею ветеринарної медицини стерилізовано 4 (чотирьох) бродячих собак.
Силами КП «Благоустрій» із залученням підрядної організації в період з 10 по 13 квітня 2017 року вивезено сміття з території Миколаївського кладовища загальним обсягом 80 м3.
Виконання робіт продовжується.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії відбудеться 19.12.2018 о 13.45 
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій засідання комісії відбудеться 19.12.2018 о 13.30 
 
Шановні гості та жителі міста!
      Запрошуємо Вас відвідати норічний ярмарок з продажу продовольчих товарів, хлібобулочних, кондитерських та сувенірних виробів, який проходитиме з 19 грудня до 14 січня 2018 року по пров. Харківському. 
      Для участі  в новорічному ярмарку суб’єктам господарювання потрібно подати завку  до управління фінансів та економіки за адресою: вул.Петропавлівська,3, тел. 4-15-16, або за E_mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  

 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102
 
21 грудня о 16.30 в малій залі міського центру культури і дозвілля відбудеться звіт міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА перед територіальною громадою міста
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Галини ШИШКОВОЇ засідання комісії відбудеться 17.12.2018 о 13.00 годині