.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Промивка систем ливневої каналізації
Промивка систем ливневої каналізації
05.04.17
jkg2.jpg
З метою приведення до належного технічного стану та вирішення проблеми, що виникають через підтоплення окремих міських територій управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства організовано роботи по промиванню системи міської ливневої каналізації 
Спеціалізованою технікою промито 283 метри підземних діючих ливневих систем на вулицях Шевченка, Парковій на провулку Тельмана. Дана процедура дає можливість прочистити від засмічення важкодоступні місця, де за багато років утворилися затори з опалого листя, піску, грунту, побутового сміття.  
На виконання Програми відновлення та розвитку систем водовідведення талих та дощових вод у місті Охтирка на 2017-2020 роки  планується проведення значної роботи по усуненню проблеми підтоплення міських територій. 
jkg1.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...