.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Промивка систем ливневої каналізації
Промивка систем ливневої каналізації
05.04.17
jkg2.jpg
З метою приведення до належного технічного стану та вирішення проблеми, що виникають через підтоплення окремих міських територій управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства організовано роботи по промиванню системи міської ливневої каналізації 
Спеціалізованою технікою промито 283 метри підземних діючих ливневих систем на вулицях Шевченка, Парковій на провулку Тельмана. Дана процедура дає можливість прочистити від засмічення важкодоступні місця, де за багато років утворилися затори з опалого листя, піску, грунту, побутового сміття.  
На виконання Програми відновлення та розвитку систем водовідведення талих та дощових вод у місті Охтирка на 2017-2020 роки  планується проведення значної роботи по усуненню проблеми підтоплення міських територій. 
jkg1.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.