.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Про дотримання мінімальної заробітної плати
Про дотримання мінімальної заробітної плати
30.03.17
На черговому засіданні міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулось 29 березня 2017 року під головуванням міського голови Алєксєєва І.Ю.,  заслухано фізичних осіб – підприємців, які за даними  Охтирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за січень 2017 року виплачували працівникам заробітну плату у розмірі меншому за мінімальний розмір встановлений державою з 1 січня 2017 року 3200 грн


За результатами розгляду виявлено, що основною причиною  нарахування заробітної плати у розмірі менше мінімальної є неповністю відпрацьована місячна норма праці (лікарняний, відпустка).
Чому зменшується чисельність працівників

На засіданні робочої групи  із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке  відбулось  29 березня 2017 року під головуванням міського голови Алєксєєва І.Ю.,   заслухано  роботодавців, які за даними Охтирської ОДПІ зменшили кількість найманих працівників за січень 2017 р. порівняно з груднем 2016 р. на 30- 50% штатної чисельності.   
Прийняті відповідні рішення, у т.ч. управлінню соціального захисту населення доручено підготувати звернення до Управління Держпраці у Сумській області з проханням здійснити перевірку підприємства, у якого виявлена ймовірність використання праці найманих працівників без  офіційного оформлення трудових відносин.   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...