.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Про дотримання мінімальної заробітної плати
Про дотримання мінімальної заробітної плати
30.03.17
На черговому засіданні міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулось 29 березня 2017 року під головуванням міського голови Алєксєєва І.Ю.,  заслухано фізичних осіб – підприємців, які за даними  Охтирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за січень 2017 року виплачували працівникам заробітну плату у розмірі меншому за мінімальний розмір встановлений державою з 1 січня 2017 року 3200 грн


За результатами розгляду виявлено, що основною причиною  нарахування заробітної плати у розмірі менше мінімальної є неповністю відпрацьована місячна норма праці (лікарняний, відпустка).
Чому зменшується чисельність працівників

На засіданні робочої групи  із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке  відбулось  29 березня 2017 року під головуванням міського голови Алєксєєва І.Ю.,   заслухано  роботодавців, які за даними Охтирської ОДПІ зменшили кількість найманих працівників за січень 2017 р. порівняно з груднем 2016 р. на 30- 50% штатної чисельності.   
Прийняті відповідні рішення, у т.ч. управлінню соціального захисту населення доручено підготувати звернення до Управління Держпраці у Сумській області з проханням здійснити перевірку підприємства, у якого виявлена ймовірність використання праці найманих працівників без  офіційного оформлення трудових відносин.   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради