.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Про дотримання мінімальної заробітної плати
Про дотримання мінімальної заробітної плати
30.03.17
На черговому засіданні міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулось 29 березня 2017 року під головуванням міського голови Алєксєєва І.Ю.,  заслухано фізичних осіб – підприємців, які за даними  Охтирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за січень 2017 року виплачували працівникам заробітну плату у розмірі меншому за мінімальний розмір встановлений державою з 1 січня 2017 року 3200 грн


За результатами розгляду виявлено, що основною причиною  нарахування заробітної плати у розмірі менше мінімальної є неповністю відпрацьована місячна норма праці (лікарняний, відпустка).
Чому зменшується чисельність працівників

На засіданні робочої групи  із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке  відбулось  29 березня 2017 року під головуванням міського голови Алєксєєва І.Ю.,   заслухано  роботодавців, які за даними Охтирської ОДПІ зменшили кількість найманих працівників за січень 2017 р. порівняно з груднем 2016 р. на 30- 50% штатної чисельності.   
Прийняті відповідні рішення, у т.ч. управлінню соціального захисту населення доручено підготувати звернення до Управління Держпраці у Сумській області з проханням здійснити перевірку підприємства, у якого виявлена ймовірність використання праці найманих працівників без  офіційного оформлення трудових відносин.   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості