.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Бюджет arrow Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
09.03.17

Відповідно до частини 5 статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів року повинні провести публічне представлення інформації про виконання міського бюджету  відповідно до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням міської ради «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами).

Публічне представлення інформації передбачає представлення головними розпорядниками звіту про використання коштів міського бюджету шляхом проведення засідання за «круглим столом» за участю розпорядників бюджетних коштів  в присутності журналістів, депутатів міської ради,  представників громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

Головні розпорядники бюджетних  коштів особисто представляють на засіданні «за круглим столом» інформацію про використання коштів, що передбачені на утримання установи в 2016 році.

Для узагальнення інформації по міському бюджету Вам необхідно підготувати відповідну текстову інформацію по установі  із застосуванням слайдів у форматі Power Point та надати до управління фінансів та економіки Охтирської міської ради до 10 березня  2017 року.

Публічне представлення інформації про виконання бюджету за 2016 рік буде проводитися 16 березня 2017 року о 14 годині в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради.

 

Міський голова                                                                             І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради