.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Бюджет arrow Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
09.03.17

Відповідно до частини 5 статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів року повинні провести публічне представлення інформації про виконання міського бюджету  відповідно до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням міської ради «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами).

Публічне представлення інформації передбачає представлення головними розпорядниками звіту про використання коштів міського бюджету шляхом проведення засідання за «круглим столом» за участю розпорядників бюджетних коштів  в присутності журналістів, депутатів міської ради,  представників громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

Головні розпорядники бюджетних  коштів особисто представляють на засіданні «за круглим столом» інформацію про використання коштів, що передбачені на утримання установи в 2016 році.

Для узагальнення інформації по міському бюджету Вам необхідно підготувати відповідну текстову інформацію по установі  із застосуванням слайдів у форматі Power Point та надати до управління фінансів та економіки Охтирської міської ради до 10 березня  2017 року.

Публічне представлення інформації про виконання бюджету за 2016 рік буде проводитися 16 березня 2017 року о 14 годині в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради.

 

Міський голова                                                                             І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості