.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Бюджет arrow Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
09.03.17

Відповідно до частини 5 статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів року повинні провести публічне представлення інформації про виконання міського бюджету  відповідно до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням міської ради «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами).

Публічне представлення інформації передбачає представлення головними розпорядниками звіту про використання коштів міського бюджету шляхом проведення засідання за «круглим столом» за участю розпорядників бюджетних коштів  в присутності журналістів, депутатів міської ради,  представників громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

Головні розпорядники бюджетних  коштів особисто представляють на засіданні «за круглим столом» інформацію про використання коштів, що передбачені на утримання установи в 2016 році.

Для узагальнення інформації по міському бюджету Вам необхідно підготувати відповідну текстову інформацію по установі  із застосуванням слайдів у форматі Power Point та надати до управління фінансів та економіки Охтирської міської ради до 10 березня  2017 року.

Публічне представлення інформації про виконання бюджету за 2016 рік буде проводитися 16 березня 2017 року о 14 годині в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради.

 

Міський голова                                                                             І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради