.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Бюджет arrow Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
09.03.17

Відповідно до частини 5 статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів року повинні провести публічне представлення інформації про виконання міського бюджету  відповідно до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням міської ради «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами).

Публічне представлення інформації передбачає представлення головними розпорядниками звіту про використання коштів міського бюджету шляхом проведення засідання за «круглим столом» за участю розпорядників бюджетних коштів  в присутності журналістів, депутатів міської ради,  представників громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

Головні розпорядники бюджетних  коштів особисто представляють на засіданні «за круглим столом» інформацію про використання коштів, що передбачені на утримання установи в 2016 році.

Для узагальнення інформації по міському бюджету Вам необхідно підготувати відповідну текстову інформацію по установі  із застосуванням слайдів у форматі Power Point та надати до управління фінансів та економіки Охтирської міської ради до 10 березня  2017 року.

Публічне представлення інформації про виконання бюджету за 2016 рік буде проводитися 16 березня 2017 року о 14 годині в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради.

 

Міський голова                                                                             І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...