.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Бюджет arrow Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
Про публічне представлення звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік
09.03.17

Відповідно до частини 5 статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів року повинні провести публічне представлення інформації про виконання міського бюджету  відповідно до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням міської ради «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами).

Публічне представлення інформації передбачає представлення головними розпорядниками звіту про використання коштів міського бюджету шляхом проведення засідання за «круглим столом» за участю розпорядників бюджетних коштів  в присутності журналістів, депутатів міської ради,  представників громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

Головні розпорядники бюджетних  коштів особисто представляють на засіданні «за круглим столом» інформацію про використання коштів, що передбачені на утримання установи в 2016 році.

Для узагальнення інформації по міському бюджету Вам необхідно підготувати відповідну текстову інформацію по установі  із застосуванням слайдів у форматі Power Point та надати до управління фінансів та економіки Охтирської міської ради до 10 березня  2017 року.

Публічне представлення інформації про виконання бюджету за 2016 рік буде проводитися 16 березня 2017 року о 14 годині в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради.

 

Міський голова                                                                             І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.