.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Інформаціяпро стан виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка за 2016 рік
Інформаціяпро стан виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка за 2016 рік
02.02.17

Інформаціяпро стан  виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка  за підсумками 2016 року

 

Протягом 2016 року виконавчими органами міської ради, установами, підприємствами та організаціями міста усіх форм власності  проводилася цілеспрямована робота з реалізації завдань Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка на 2016 рік.

Відповідальні виконавці щотижня на апаратних нарадах при міському голові звітували про стан виконання заходів Програми. Управління фінансів та економіки здійснювало   моніторинг виконання Програми.

Підсумки соціально-економічного розвитку міста  та  хід виконання Програми щоквартально розглядалися  на засіданнях виконавчого комітету.

За пропозиціями головних розпорядників бюджетних коштів проводилося коригування заходів Програми.

Заходи, які здійснювалися в місті, сприяли забезпеченню стабільного функціонування систем життєдіяльності міста та вирішенню найбільш гострих соціально-економічних проблем. 

Робота житлово-комунального господарства міста забезпечувала першочергові потреби населення, підприємств та організацій міста необхідними послугами та продовжувала створювати умови щодо їх покращення.

У рамках реалізації  до заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка у  2016 році виконані роботи з капітального  ремонту покрівлі даху багатоквартирних житлових будинків по вул. Чкалова, 29,     вул. Армійській, 80, 82 та 115 та частково виконано капітальний ремонт даху по вул. Перемоги 8-а.

Повірені 20 лічильників обліку теплової енергії.

З початку 2016 року виконані  роботи по ремонту 21  ліфта  в багатоповерхових житлових будинках.

У 2016 році встановлено 279 світильників та змонтовано 3880 погонних метрів проводу. Вуличне освітлення відновлено по 47 вулицям та провулкам міста. 

         У 2016 році  проведено капітальний ремонт ділянок доріг по              вул. Слобідська площею 2694 м2, вул. Широка (1939 м2), пров. Харківський (2393,5 м2) та вул.  Батюка (11670 м2) з відновленням системи водовідведення.

Завершено капітальний ремонт тротуарів по вул. Широка (898,6 м2), вул. Пушкіна (629 м2), вул. Армійська (472 м2), вул. Шевченка (785,5 м2),  вул. Сумська (792 м2), вул. Батюка (240 м2) та вул. Велика Зарічна (223,4 м2).

Виконані роботи по влаштуванню покриття внутрішньо-дворових проїздів  16 багатоповерхових житлових будинків загальною площею 13,3 тис. м2.

Придбано установку для струменевого ремонту доріг, за допомогою якої відремонтовано дорожнє полотно площею 2563,5 м2.

Всього з початку 2016 року виконано поточний ремонт вулично-дорожньої мережі  площею 4093,6 м2. Проведено грейдерування грунтових доріг на  78 вулицях  і провулках  міста.

Виконані роботи по мощенню доріжок  тротуарною плиткою в  сквері  на площі Соборна (319 м2).  У міському парку   встановлено ліхтарі, лави відпочинку, урни для сміття,  триває реконструкція фонтану.

Завершено будівництво громадського туалету по вул. Незалежності, 11.

Забезпечено виконання  робіт  щодо  підтримання центральної частини міста в належному санітарному стані, утримання територій міських кладовищ, благоустрій паркових зон. 

Виконані роботи з влаштування, відновлення та розчищення  систем зливової каналізації по вулицям Київська,  Паркова,  Велика Зарічна, Зарічна, пров. Дружби, вул. Чкалова, вул. Слобідська – вул. Велика Зарічна. Проведено капітальний ремонт каналізаційної мережі у житлових будинках №№1, 1-а, 1-б  по пров. Коцюбинського.

У 2016 році частково проведено реконструкцію міської водогінної мережі по вул. Гафановича.

Відремонтовано приміщення КУ «Охтирський міський територіальному центр соціального обслуговування населення» та проведена реконструкція системи газопостачання. 

Виконані роботи по капітальному ремонту приміщення колишньої вечірньої школи  для   КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів», відкриття якого відбулося 02 грудня 2016 року.

У педіатричному відділенні КЗ "Охтирська центральна районна лікарня" проведені ремонтно-будівельні роботи з влаштуванням нової конструкції даху, заміною старих вікон на енергозберігаючі, заміною сантехнічного обладнання. Для педіатричного та інших відділень лікарні придбано м’який інвентар (ковдри та матраци).

Для потреб КЗ «Охтирська ЦРЛ» придбано медичне обладнання (електрокардіографи, електроенцефалограф, дефібрилятори, хірургічні монітори). Виконані роботи по капітальному ремонту ліфтів у терапевтичному та поліклінічному відділеннях.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт жіночої консультації.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевого  бюджету м.Охтирка завершено будівництво п’ятого пускового комплексу КЗ «Охтирська  центральна районна лікарня» (приймальне, фізіотерапевтичне, отоларингологічне та травматолого-ортопедичне відділення).

Відповідно до заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка та з метою створення належних умов навчання дітей  було здійснено   реконструкцію покрівлі спортивної зали  та капітальний ремонт приміщення ЗОШ № 2.  Здійснено капітальний ремонт тротуарного покриття та благоустрій території  ЗОШ № 1,11,  ДНЗ «Ластівка», ДНЗ «Казка». Проводиться реконструкція покрівлі будівлі  ДНЗ «Орлятко», реконструкція котельні ДНЗ «Струмочок» та капітальний ремонт приміщення спортивної зали  ЗОШ № 2.  Виготовлено проектно-кошторисну документацію та придбані  матеріали для проведення реконструкції спортивного майданчика під футбольне поле зі штучним покриттям Охтирської гімназії.

У 2016 році міська рада виділила кошти на поточне утримання загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста. За рахунок коштів  міського бюджету у сумі  2000,0 тис. грн.  та субвенції з державного бюджету (780,6 тис.грн.) проводилося фінансування потреб для утримання закладів. 

Проведені поточні ремонти приміщень, ремонти систем опалення, електро-, тепло-, водопостачання та каналізації, заміна вікон, ремонт покрівель, входів, фасадів, санвузлів, придбано обладнання для харчоблоків та пралень.    

Актуальним у 2016 році було питання щодо забезпечення  підручниками учнів 4–х, 7-х класів. Відділом освіти придбані  підручники за рахунок коштів міського бюджету на суму 131,6 тис. грн.

Проведено реконструкцією хокейної коробки за адресою  пров. Лісний, 3.  

У 2016 році проведено капітальний ремонт електромережі Охтирської дитячої художньої школи та капітальний ремонт приміщення центральної дитячої бібліотеки Охтирської міської централізованої бібліотечної системи. Придбано бандуру, електроскрипку для Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.Білинника та сценічний одяг для аматорських колективів КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля»

З метою забезпечення правопорядку та безпеки громадян у громадських місцях та на автошляхах міста з початку року придбано і встановлено 13 камер відеоспостереження, 2 відеореєстратори, 3 кнопки термінового виклику поліції,  удосконалюється система відеоспостереження, що дає можливість попереджати  та розкривати злочини.

Всього на розвиток житлово-комунального господарства, реконструкцію, капітальний ремонт закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення  Програмою економічного і соціального розвитку міста на 2016 рік передбачено та уточнено обсяг фінансування в бюджеті розвитку на суму 41933,2 тис.грн. За 2016 рік головними розпорядниками фактично освоєні   кошти  у сумі 36820,1 тис.грн., що становить 87,8%  річних призначень.

Завдяки спільній наполегливій роботі, налагодженню ефективної співпраці у 2016 році вдалося реалізувати майже усі заплановані заходи та завдання, визначені Програмою. Незавершені  роботи   включені  до Програми економічного і соціального розвитку м.Охтирка на 2017 рік.

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року