.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Зробити все можливе, щоб діти відчували турботу
Зробити все можливе, щоб діти відчували турботу
19.12.16
dsc_8833.jpg
Дев'яносто шість дітей із 170, які перебувають на обліку по місту, підлягають реабілітації в КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

З початку 2016 року  76 дітей  пройшли реабілітацію у КУ «ОМЦСРДІ», з них 21 - мають психічні захворювання.
 Станом на 16.12.2016 на обліку в установі перебуває  25 дітей з особливими потребами. 
 Фахівці установи: соціальний педагог, практичний психолог, учитель-логопед, вихователь, викладач з трудового навчання, лікар-педіатр, культорганізатор, сестра медична та сестра медична з лікувальної фізкультури, надають комплекс реабілітаційних послуг відповідно до індивідуальних планів реабілітації кожної дитини – інваліда.
 Працюють групи: ранньої соціальної реабілітації, соціально-побутової реабілітації та група дітей з психічними захворюваннями та розумовою діяльністю.
Центр забезпечений автотранспортними засобами – два автомобіля ГАЗ-32213, один з яких має пристосування для перевезення дітей-інвалідів-візочників. Кожного місяця розробляється маршрут підвозу вихованців реабілітаційного центру до установи.
Відповідно до планів роботи фахівцями Центру кожного дня  проводяться:  корекційно-розвиваючі,  реабілітаційні заняття не тільки з педагогами реабілітаційного центру, а і з викладачами міських художньої та музичної шкіл, також виховні години, тематичні та профілактичні бесіди, заняття з лікувальної фізкультури та послуги з масажу. 
З початку року проведено:  12 екскурсії, 32 розважальні та тематично-музичні заходи за благодійної підтримки депутатів Охтирської міської ради, керівників установ, приватних підприємців, волонтерських загонів  ЗОШ №8, №5,  Охтирської гімназії,  Пологівської сільської школи. 
25.03.2016 року діти  логопедичної групи центру виступили на міському радіо з казкою «Коза-дереза».
Також відбулося 6 спортивних заходів. 
Вихованці центру та гімнасти приватного клубу «Імперія спорту», за благодійної підтримки приватного підприємця Володимира Бейзима, підготували відеоролик для участі у Всеукраїнському конкурсі «Посилка успіху». 
Дітям з особливими потребами, відповідно до індивідуальної програми реабілітації дітей – інвалідів, надано 611 послуг з масажу та 2623 послуги з лікувальної фізкультури, 
Діти з обмеженими можливостями безкоштовно користуються послугами бассейну, міських бібліотек, міського краєзнавчого музею, навчаються у міських музичній та художній школах.
В установі діють гуртки декоративно-ужиткового мистецтва: «Домашні справи», «Скарбничка» та інтегрований театральний колектив «Світанок». У центрі оформлена виставкова зала виробів декоративно-ужиткового мистецтва. 
Протягом 2016 року в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів комплекс реабілітаційних послуг отримали 12 дітей з особливими потребами. 
25.05.2016 року четверо дітей з вадами здоров’я взяли участь у щорічному обласному фестивалі дитячої творчості «Розмай». 
09.06.2016 року проведено медичний огляд вихованців установи та надані консультації батькам дітей – інвалідів спеціалістами Сумського ОЦСРДІ. 
У серпні 2016 року на базі педіатричного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ» оздоровилися 20 дітей.
Знаковою подією цього року стало проведення урочистого відкриття відремонтованого приміщення реабілітаційного центру (колишньої вечірньої школи) «Хочеш торкнутися янгола – просто обійми дитину».
Протягом 2016 року для проведення заходів та підтримки роботи установи залучено кошти на загальну суму 2.48 тис. грн.
        

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...