.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Конкурс на перевезення пасажирів
Конкурс на перевезення пасажирів
15.12.16
Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в м. Охтирка
       1. Організатор конкурсів – виконавчий комітет Охтирської міської ради. Організацію забезпечення роботи конкурсного комітету здійснює Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства  Охтирської міської ради
       2. Перелік об’єктів конкурсу  12.01.2017:
            В звичайному режимі руху 

об'єкт конкурсу

номер маршруту

найменування маршруту

кількість транспортних засобів

режим руху та інтервал

періодичність виконання перевезень

1

4

«ТЕЦ-Кардашівка» (до межі міста)

1

в звичайному режимі руху, інтервал затверджений в паспорті маршруту

щоденно


       3. Умови конкурсу:
          3.1. У звичайному режимі руху працюють автобуси місткістю понад 22 пасажирів класів І, ІІ, III та місткість від 16 до 22 пасажирів класів А. В, які відповідають вимогам Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285 (зі змінами). Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршруті, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.
Перевезення пасажирів на маршруті здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.
3.2. Перевезення пільгових категорій населення: 
3.2.1. без надання компенсації з Державного бюджету України, міського бюджету на підставі конкурсних пропозицій автомобільних перевізників.
3.2.2. з наданням компенсації з Державного бюджету України, міського бюджету - обсяги пільгових перевезень та порядок їх компенсації встановлюються окремим договором з управлінням соціального захисту населення Охтирської міської ради відповідно до обсягів планових призначень субвенції з Державного бюджету України, міського бюджету.
3.3. Робота на маршруті – не менше, ніж 10 годин щоденно (без урахування перерви).
3.4. Автомобільні перевізники та водії зобов’язані виконувати та дотримуватись вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та інших законодавчих і нормативно-правових актів сфери пасажирських перевезень.
3.5. Заробітна плата водіїв не повинна бути меншою від розміру мінімальної заробітної плати затвердженої Державним бюджетом України. Умови праці та відпочинку водіїв повинні бути згідно з вимогами чинного законодавства.
3.6. Забороняється на кузові автобуса розміщувати зовнішню рекламу, яка цілком або частково закриває вікна транспортного засобу.
3.7. Автомобільні перевізники зобов’язані виконувати перевезення пасажирів згідно із затвердженими графіками руху. Дозволяється збільшувати час обслуговування пасажирів, з урахуванням діючих графіків руху та вимог чинного законодавства.
3.8.Економічно-обґрунтовані тарифи на перевезення пасажирів розробляються та погоджуються автомобільними перевізниками відповідно до статті 10 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, затвердженого рішенням Охтирської міської ради (перевізники не мають права самостійно змінювати та встановлювати тарифи).
3.9. Перевізник забезпечує роботу на об’єкті конкурсу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями допускаються спеціально облаштовані автобуси, які мають відповідний сертифікат. Пропозиція транспортних засобів, призначених для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, повинна відповідати іншим умовам конкурсу.
3.10. Переможець конкурсу – автомобільний перевізник повинен не пізніше ніж за 1 день до строку початку перевезень, який визначений виконавчим комітетом Охтирської міської ради, в установленому законодавством порядку укласти з відповідним виконавчим органом Охтирської міської ради договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування. При укладанні договору враховуються: вимоги чинного законодавства сфери транспорту, умов конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка та конкурсні пропозиції автомобільних перевізників.
3.11. Автомобільний перевізник самостійно забезпечує у повному обсязі перевезення пасажирів відповідно до умов договору про організацію перевезень, в тому числі резервними транспортними засобами, на випадок виходу транспортного засобу з ладу чи збільшення пасажиропотоку. 
3.12. Транспортні засоби, які пропонуються автомобільними перевізниками для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних транспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.
3.13. Контроль за виконанням умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування здійснює відповідний виконавчий орган Охтирської міської ради в межах повноважень, наданих чинним законодавством.
3.14. Автомобільний перевізник в обов’язковому порядку під час обстеження дотримання умов договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування  уповноваженими представниками відповідного виконавчого органу Охтирської міської ради надає документи, що засвідчують використання транспортних засобів на маршруті на законних підставах, також інші документи, в тому числі для водія, необхідні для пасажирських перевезень згідно з вимогами чинного законодавства.
3.15. У разі систематичних порушень перевізником умов договору про організацію перевезень пасажирів (3 і більше разів протягом року), виконавчий комітет Охтирської міської ради приймає рішення про односторонню відмову від договору із зазначеним перевізником.
      4. Необхідну інформацію про об’єкт конкурсу претенденти можуть отримати в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради.
      5. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсах до 27.12.2016 включно.                                                                                                                                                                                                                                   
      6. Документи для участі в конкурсах подаються в двох конвертах з позначками «№ 1» та «№ 2» до управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради за адресою: каб. № 2, вул. Чкалова,27а м. Охтирка, Сумська область, тел. (05446) 42078. 
         Режим роботи: понеділок – четвер з 08.00 год. до 17.15 год., 
                                   п’ятниця - з 08.00 год. до 16.00 год.,
                                   перерва - з 12.00 год. до 13.00 год.
      7. Бланки документів для участі у конкурсі можна отримати з моменту оприлюднення оголошення до 27.12.2016 в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради. 
      8. Засідання конкурсного комітету відбудеться 12.01.2017 в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради за адресою: вул. Жовтнева, 11, (2-й поверх), м. Охтирка, Сумська область. 
         Початок проведення засідання о 10-00 год.  
         Реєстрація учасників з  9-45 год. 
     9. Плата за участь у конкурсі не вноситься.
    10. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу (05446) 42078.


 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Сумська обласна державна адміністрація Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє: 21 квітня 2019 року з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях працює безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0800301501 (з 7.00 до 20.30)
 
Запрошуємо  мешканців та гостей міста відвідати з 20 квітня 2019 року по 5 травня 2019 року у місті Охтирка по пров. Харківському Великодню виставку – продаж хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції, пасхальної атрибутики та  квітів
Детальніше...
 
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Детальніше...
 
Нагадуємо, що члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 24 квітня 2019 року датою проведення установчих зборів, що відбудуться в залі засідань міської ради за адресою вулиця Незалежності,11 о 17.00
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 09.30 годину 18.04.2019
 
Національна академія державного управління запрошує на навчання посадовців місцевого самоврядування
Детальніше...