.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Світ тримається на добрих людях
Світ тримається на добрих людях
14.11.16
cr4.jpg
В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів ремонтні роботи приміщення знаходяться в стадії завершення 


Приміщення підключені до мережі центрального опалення, встановлюються меблі та обладнання для роботи з дітьми. Замовлено штори та закінчено дизайн кімнат.  
Адміністрація закладу щиро вдячна всім, хто долучився до благодійної справи відкриття оновленого реабілітаційного центру:
у забезпеченні реабілітаційної установи меблями: ПП Зубко С.В.  та ПП Зубко О.В, директор ОКХП Садовський Д.В.; матеріалами для утеплення тепломережі від дитячого садочка «Теремок» до приміщення -Дульский В.І.; власник магазину «Обжорка» Проскурня С.І. допомагає з облаштуванням шторами кімнат, а викладачі художньої дитячої школи запропонували дизайнерські рішення та оформили кімнати художнім розписом.
Приємно знати, що з нами поруч живуть люди з добрим серцем та широкою душею, які підтримують і допомагають тим, хто цієї допомоги потребує.   
cr2.jpg cr3.jpgcr.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.