.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Світ тримається на добрих людях
Світ тримається на добрих людях
14.11.16
cr4.jpg
В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів ремонтні роботи приміщення знаходяться в стадії завершення 


Приміщення підключені до мережі центрального опалення, встановлюються меблі та обладнання для роботи з дітьми. Замовлено штори та закінчено дизайн кімнат.  
Адміністрація закладу щиро вдячна всім, хто долучився до благодійної справи відкриття оновленого реабілітаційного центру:
у забезпеченні реабілітаційної установи меблями: ПП Зубко С.В.  та ПП Зубко О.В, директор ОКХП Садовський Д.В.; матеріалами для утеплення тепломережі від дитячого садочка «Теремок» до приміщення -Дульский В.І.; власник магазину «Обжорка» Проскурня С.І. допомагає з облаштуванням шторами кімнат, а викладачі художньої дитячої школи запропонували дизайнерські рішення та оформили кімнати художнім розписом.
Приємно знати, що з нами поруч живуть люди з добрим серцем та широкою душею, які підтримують і допомагають тим, хто цієї допомоги потребує.   
cr2.jpg cr3.jpgcr.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...
 
Сумська обласна державна адміністрація інформує, що під патронатом Президентів України та Білорусі 4-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище комплексного заходу
Детальніше...
 
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.
Детальніше...
 
18 липня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...