.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Світ тримається на добрих людях
Світ тримається на добрих людях
14.11.16
cr4.jpg
В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів ремонтні роботи приміщення знаходяться в стадії завершення 


Приміщення підключені до мережі центрального опалення, встановлюються меблі та обладнання для роботи з дітьми. Замовлено штори та закінчено дизайн кімнат.  
Адміністрація закладу щиро вдячна всім, хто долучився до благодійної справи відкриття оновленого реабілітаційного центру:
у забезпеченні реабілітаційної установи меблями: ПП Зубко С.В.  та ПП Зубко О.В, директор ОКХП Садовський Д.В.; матеріалами для утеплення тепломережі від дитячого садочка «Теремок» до приміщення -Дульский В.І.; власник магазину «Обжорка» Проскурня С.І. допомагає з облаштуванням шторами кімнат, а викладачі художньої дитячої школи запропонували дизайнерські рішення та оформили кімнати художнім розписом.
Приємно знати, що з нами поруч живуть люди з добрим серцем та широкою душею, які підтримують і допомагають тим, хто цієї допомоги потребує.   
cr2.jpg cr3.jpgcr.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України