.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Світ тримається на добрих людях
Світ тримається на добрих людях
14.11.16
cr4.jpg
В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів ремонтні роботи приміщення знаходяться в стадії завершення 


Приміщення підключені до мережі центрального опалення, встановлюються меблі та обладнання для роботи з дітьми. Замовлено штори та закінчено дизайн кімнат.  
Адміністрація закладу щиро вдячна всім, хто долучився до благодійної справи відкриття оновленого реабілітаційного центру:
у забезпеченні реабілітаційної установи меблями: ПП Зубко С.В.  та ПП Зубко О.В, директор ОКХП Садовський Д.В.; матеріалами для утеплення тепломережі від дитячого садочка «Теремок» до приміщення -Дульский В.І.; власник магазину «Обжорка» Проскурня С.І. допомагає з облаштуванням шторами кімнат, а викладачі художньої дитячої школи запропонували дизайнерські рішення та оформили кімнати художнім розписом.
Приємно знати, що з нами поруч живуть люди з добрим серцем та широкою душею, які підтримують і допомагають тим, хто цієї допомоги потребує.   
cr2.jpg cr3.jpgcr.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...