.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Заповітам українських козаків вірні
Заповітам українських козаків вірні
27.10.16
c2.jpg
Під такою назвою в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшло тематичне спортивне свято, в якому взяли участь чотирнадцять дітей
Учасники свята взяли участь в історичній вікторині "Чи знаєш ти історію українського козацтва", в спортивних змаганнях, різноманітних конкурсах та іграх. Педагоги центру розповіли дітям про козаків та звичаї і традиції, яких притримувалися козаки, де вони проживали та чим займалися. 
Такі заходи допомагають дітям відчувати себе повноцінними громадянами, забуваючи про свої хвороби та проблеми. 
c1.jpg c3.jpgc4.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
c5.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...