.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Погіршення епідемічної ситуації
Погіршення епідемічної ситуації
01.08.16
Відповідно до інформації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з початку 2016 року в Україні спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності населення на гострі кишкові інфекції.
Станом на 21.07.2016 року в Україні зареєстровано 86 спалахів кишкових інфекційних захворювань, внаслідок  яких постраждало 1815 осіб, з них 864 дитини. За аналогічний період 2015 року було зареєстровано 51 спалах, внаслідок яких постраждало 923 особи, з них 470 дітей.
Тільки з початку липня 2016 року було зареєстровано 16 спалахів кишкових інфекційних захворювань, під час яких постраждало 213 осіб, у тому числі 48 дітей.
В області за 6 місяців 2016 року також реєструється суттєве ускладнення епідемічної ситуації. Зокрема, у 2 рази зросла захворюваність на сальмонельози, у тому числі у 1,3 рази серед дітей. На 57 % збільшилась кількість випадків гострих кишкових інфекцій з встановленими ( захворіло 583 особи проти 371 у 2015 році) та на 3 % з невстановленими збудниками ( захворіло 432 особи проти 419). Основний фактор передачі збудника – харчовий – до 61 %.
З метою профілактики кишкових інфекцій та харчових отруєнь Управління Держпродспоживслужби в м.Охтирці рекомендує :
НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб. Купуючи  харчові продукти у торгівельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та безпеку продукції.
НЕ вживати продуктів і напоїв при найменшій підозрі щодо їх якості та з простроченими термінами споживання. Зберігати продукти харчування тільки у спосіб зазначений на упаковці та у встановлений термін.
НЕ вживати незнайомі та підозрілі гриби, ягоди, трави та інші рослини.
Приготовлені страви вживати відразу, а у випадку їх повторного споживання - піддавати вторинній термічній обробці.
НЕ брати в дорогу продукти, що швидко псуються (ковбасні, молочні, кулінарні, кондитерські вироби або інші продукти, які потребують охолодженого зберігання).
НЕ виготовляти багатокомпонентні страви, що не вимагають термічної обробки (паштети, м’ясні салати тощо) у непристосованих умовах.
При вживанні овочів, фруктів та ягід їх необхідно ретельно помити питною водою.
НЕ використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з річок, озер, колодязів, підземних джерел тощо. Використовувати воду тільки з централізованих джерел водопостачання або питну бутильовану.
Обов’язково мити руки з милом після відвідування туалетів, перед приготуванням та  вживанням їжі .
Для купання та відпочинку слід користуватися лише офіційно дозволеними пляжами.
У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи. Самолікування небезпечне!

 
< Попередня

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
26 лютого 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 55 сесії міської ради

 
21 лютого 2019 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...