.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Медична еліта міста відзначає професійне свято
Медична еліта міста відзначає професійне свято
17.06.16
dsc_2780.jpg
Напередодні професійного свята медичних працівників на святкових урочистостях міський голова привітав охтирських медиків та запевнив їх у тому, що жоден співробітник не буде втраченим у місті, як спеціаліст

Ігор Алєксєєв побажав всім медичним працівникам оптимізму, всього найкращого, здоров'я та злагоди і мирного неба над головою, відмітив, що вони виконують необхідну важку і одночасно почесну роботу по збереженню здоров'я охтирчан. Міський голова повідомив присутнім про прийняття погодження КМУ фінансування добудови лікарняного комплексу в місті і про те, що вже з наступного тижня розпочнуться інтенсивні будівельні роботи, аби до кінця року всі заплановані обсяги були виконані і лікарі змогли працювати в нових приміщеннях з новим обладнанням, надаючи медичну допомогу жителям.

Кращим працівникам медичної галузі були вручені грамоти управління охорони здоров'я Сумської ОДА, міського голови, голови районної адміністрації, відділу охорони здоров'я. В насиченій концертній програмі працівникам кожного відділення Охтирської ЦРЛ були присвячені приємні слова привітань та номери художньої самодіяльності. 

dsc_2795.jpg dsc_2775.jpg dsc_2800.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...