.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Літні будні реабілітаційного центру
Літні будні реабілітаційного центру
16.06.16
dsc_2723.jpg
Не дивлячись на канікулярний період у школярів, підопічні міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів щоденно отримують необхідну їм реабілітаційну допомогу, беруть участь в різнопланових заходах, спілкуються між собою під наглядом фахівців 
Зранку працівники закладу збирають інформацію про дітей, які цього дня відвідуватимуть центр, кого з них необхідно підвезти цього дня на лікувальну фізкультуру, масаж (до речі, графік підвезення узгоджено з батьками вихованців). Діти беруть участь в роботі гуртків "Скарбничка" та "Домашні справи". Щовівторка та щосереди психолог та вчитель-логопед працюють з вихованцями. 
 
dsc_2702.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На обліку в центрі знаходиться 32 дитини, щоденно відвідують заклад від 10 до 18 вихованців, яким потрібно приділити максимальну увагу і надати необхідну допомогу і підтримку, що й забезпечують працівники центру реабілітації. 
Найближчим часом діти відвідають цирк та готуються до свята Івана Купала, разом з педагогами розподіляють обов'язки, вивчають ролі та готують спільно реквізит для свята.
В ході занять активно використовується реабілітаційне обладнання: сухі басейни, сенсорна кімната, бігові доріжки, тренажери. В центрі є "живий куточок".
Для поліпшення умов перебування дітей у закладі, покращення матеріально-технічної бази в цілому, проводяться ремонтні роботи в приміщенні колишньої вечірньої школи: завезено будівельні матеріали, демонтовано стару підлогу в приміщенні, виконано підготовчі роботи по влаштуванню нової підлоги, встановлено енергозберігаючі вікна. 

dsc_2706.jpg dsc_2714.jpg 

 

 

 

 

 

 

dsc_2716.jpg dsc_2721.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ