.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Літні будні реабілітаційного центру
Літні будні реабілітаційного центру
16.06.16
dsc_2723.jpg
Не дивлячись на канікулярний період у школярів, підопічні міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів щоденно отримують необхідну їм реабілітаційну допомогу, беруть участь в різнопланових заходах, спілкуються між собою під наглядом фахівців 
Зранку працівники закладу збирають інформацію про дітей, які цього дня відвідуватимуть центр, кого з них необхідно підвезти цього дня на лікувальну фізкультуру, масаж (до речі, графік підвезення узгоджено з батьками вихованців). Діти беруть участь в роботі гуртків "Скарбничка" та "Домашні справи". Щовівторка та щосереди психолог та вчитель-логопед працюють з вихованцями. 
 
dsc_2702.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На обліку в центрі знаходиться 32 дитини, щоденно відвідують заклад від 10 до 18 вихованців, яким потрібно приділити максимальну увагу і надати необхідну допомогу і підтримку, що й забезпечують працівники центру реабілітації. 
Найближчим часом діти відвідають цирк та готуються до свята Івана Купала, разом з педагогами розподіляють обов'язки, вивчають ролі та готують спільно реквізит для свята.
В ході занять активно використовується реабілітаційне обладнання: сухі басейни, сенсорна кімната, бігові доріжки, тренажери. В центрі є "живий куточок".
Для поліпшення умов перебування дітей у закладі, покращення матеріально-технічної бази в цілому, проводяться ремонтні роботи в приміщенні колишньої вечірньої школи: завезено будівельні матеріали, демонтовано стару підлогу в приміщенні, виконано підготовчі роботи по влаштуванню нової підлоги, встановлено енергозберігаючі вікна. 

dsc_2706.jpg dsc_2714.jpg 

 

 

 

 

 

 

dsc_2716.jpg dsc_2721.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.