.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Літні будні реабілітаційного центру
Літні будні реабілітаційного центру
16.06.16
dsc_2723.jpg
Не дивлячись на канікулярний період у школярів, підопічні міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів щоденно отримують необхідну їм реабілітаційну допомогу, беруть участь в різнопланових заходах, спілкуються між собою під наглядом фахівців 
Зранку працівники закладу збирають інформацію про дітей, які цього дня відвідуватимуть центр, кого з них необхідно підвезти цього дня на лікувальну фізкультуру, масаж (до речі, графік підвезення узгоджено з батьками вихованців). Діти беруть участь в роботі гуртків "Скарбничка" та "Домашні справи". Щовівторка та щосереди психолог та вчитель-логопед працюють з вихованцями. 
 
dsc_2702.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На обліку в центрі знаходиться 32 дитини, щоденно відвідують заклад від 10 до 18 вихованців, яким потрібно приділити максимальну увагу і надати необхідну допомогу і підтримку, що й забезпечують працівники центру реабілітації. 
Найближчим часом діти відвідають цирк та готуються до свята Івана Купала, разом з педагогами розподіляють обов'язки, вивчають ролі та готують спільно реквізит для свята.
В ході занять активно використовується реабілітаційне обладнання: сухі басейни, сенсорна кімната, бігові доріжки, тренажери. В центрі є "живий куточок".
Для поліпшення умов перебування дітей у закладі, покращення матеріально-технічної бази в цілому, проводяться ремонтні роботи в приміщенні колишньої вечірньої школи: завезено будівельні матеріали, демонтовано стару підлогу в приміщенні, виконано підготовчі роботи по влаштуванню нової підлоги, встановлено енергозберігаючі вікна. 

dsc_2706.jpg dsc_2714.jpg 

 

 

 

 

 

 

dsc_2716.jpg dsc_2721.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...