.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Чергування спеціалістів Держсанепідслужби України
Чергування спеціалістів Держсанепідслужби України
09.06.16
04062016.jpg
Охтирський міськрайонний відділ ДУ "Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" доводить до відома громадян, що з 04.06.2016 року, і надалі, по 24.09.2016 року включно, щосуботи в Охтирському міськрайонному відділі встановлено чергування спеціалістів, які забезпечуватимуть прийом екстренних повідомлень про випадки інфекційних захворювань та, якщо такі виникнуть, групові захворювання тта спалахи інфекційних хвороб, випадки ОНІ, професійних отруєнь, радіаційних аварій та масових неінфекційних захворювань.
Контактний телефон 2-35-60 з 8.00 до 16.00 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.