.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Виділення земельних ділянок учасникам АТО
Виділення земельних ділянок учасникам АТО
24.02.16
Відповідно до п. 14 ст. 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» однією з пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, є першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.
На даний час до міської ради надійшло 245 звернень, поданих учасниками антитерористичної операції щодо отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Надано дозволів на розробку документації із землеустрою 56 учасникам АТО. З них 14 учасникам АТО передані земельні ділянки у приватну власність. 
 Міською радою сформовано масив площею 8,2 га для виділення 117-ти земельних ділянок учасникам АТО в кварталі, обмеженому вул. Грабовського, пров. І.Багряного. За кошти міського бюджету виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу площею 8,3 га з метою надання учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.  Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови та 1- для будівництва магазину. Площа однієї земельної ділянки становить  0,0700 га.
На даний час виділено 44 земельних ділянки на території зазначеного масиву.
У 2016 році планується розробка детального плану на масив орієнтовною площею 2,0 га, в районі вул. Чапаєва, вул. Дзержинського, пров. Миру, на якому також передбачається виділення земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Оголошено конкурс серед виконавців даного виду робіт.
Всі заяви учасників АТО своєчасно опрацьовуються та розглядаються у першочерговому порядку.  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...