.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Виділення земельних ділянок учасникам АТО
Виділення земельних ділянок учасникам АТО
24.02.16
Відповідно до п. 14 ст. 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» однією з пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, є першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.
На даний час до міської ради надійшло 245 звернень, поданих учасниками антитерористичної операції щодо отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Надано дозволів на розробку документації із землеустрою 56 учасникам АТО. З них 14 учасникам АТО передані земельні ділянки у приватну власність. 
 Міською радою сформовано масив площею 8,2 га для виділення 117-ти земельних ділянок учасникам АТО в кварталі, обмеженому вул. Грабовського, пров. І.Багряного. За кошти міського бюджету виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу площею 8,3 га з метою надання учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.  Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови та 1- для будівництва магазину. Площа однієї земельної ділянки становить  0,0700 га.
На даний час виділено 44 земельних ділянки на території зазначеного масиву.
У 2016 році планується розробка детального плану на масив орієнтовною площею 2,0 га, в районі вул. Чапаєва, вул. Дзержинського, пров. Миру, на якому також передбачається виділення земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Оголошено конкурс серед виконавців даного виду робіт.
Всі заяви учасників АТО своєчасно опрацьовуються та розглядаються у першочерговому порядку.  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.07.2018 по 29.07.2018
Детальніше...
 
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради