.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Виділення земельних ділянок учасникам АТО
Виділення земельних ділянок учасникам АТО
24.02.16
Відповідно до п. 14 ст. 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» однією з пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, є першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.
На даний час до міської ради надійшло 245 звернень, поданих учасниками антитерористичної операції щодо отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Надано дозволів на розробку документації із землеустрою 56 учасникам АТО. З них 14 учасникам АТО передані земельні ділянки у приватну власність. 
 Міською радою сформовано масив площею 8,2 га для виділення 117-ти земельних ділянок учасникам АТО в кварталі, обмеженому вул. Грабовського, пров. І.Багряного. За кошти міського бюджету виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу площею 8,3 га з метою надання учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.  Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови та 1- для будівництва магазину. Площа однієї земельної ділянки становить  0,0700 га.
На даний час виділено 44 земельних ділянки на території зазначеного масиву.
У 2016 році планується розробка детального плану на масив орієнтовною площею 2,0 га, в районі вул. Чапаєва, вул. Дзержинського, пров. Миру, на якому також передбачається виділення земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Оголошено конкурс серед виконавців даного виду робіт.
Всі заяви учасників АТО своєчасно опрацьовуються та розглядаються у першочерговому порядку.  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.