.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Виділення земельних ділянок учасникам АТО
Виділення земельних ділянок учасникам АТО
24.02.16
Відповідно до п. 14 ст. 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» однією з пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, є першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.
На даний час до міської ради надійшло 245 звернень, поданих учасниками антитерористичної операції щодо отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Надано дозволів на розробку документації із землеустрою 56 учасникам АТО. З них 14 учасникам АТО передані земельні ділянки у приватну власність. 
 Міською радою сформовано масив площею 8,2 га для виділення 117-ти земельних ділянок учасникам АТО в кварталі, обмеженому вул. Грабовського, пров. І.Багряного. За кошти міського бюджету виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу площею 8,3 га з метою надання учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.  Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови та 1- для будівництва магазину. Площа однієї земельної ділянки становить  0,0700 га.
На даний час виділено 44 земельних ділянки на території зазначеного масиву.
У 2016 році планується розробка детального плану на масив орієнтовною площею 2,0 га, в районі вул. Чапаєва, вул. Дзержинського, пров. Миру, на якому також передбачається виділення земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Оголошено конкурс серед виконавців даного виду робіт.
Всі заяви учасників АТО своєчасно опрацьовуються та розглядаються у першочерговому порядку.  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.