.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Виділення земельних ділянок учасникам АТО
Виділення земельних ділянок учасникам АТО
24.02.16
Відповідно до п. 14 ст. 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» однією з пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, є першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.
На даний час до міської ради надійшло 245 звернень, поданих учасниками антитерористичної операції щодо отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Надано дозволів на розробку документації із землеустрою 56 учасникам АТО. З них 14 учасникам АТО передані земельні ділянки у приватну власність. 
 Міською радою сформовано масив площею 8,2 га для виділення 117-ти земельних ділянок учасникам АТО в кварталі, обмеженому вул. Грабовського, пров. І.Багряного. За кошти міського бюджету виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу площею 8,3 га з метою надання учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.  Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови та 1- для будівництва магазину. Площа однієї земельної ділянки становить  0,0700 га.
На даний час виділено 44 земельних ділянки на території зазначеного масиву.
У 2016 році планується розробка детального плану на масив орієнтовною площею 2,0 га, в районі вул. Чапаєва, вул. Дзержинського, пров. Миру, на якому також передбачається виділення земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Оголошено конкурс серед виконавців даного виду робіт.
Всі заяви учасників АТО своєчасно опрацьовуються та розглядаються у першочерговому порядку.  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...