.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Новини arrow Обговорення доцільності розміщення молокозаводу на території колишнього заводу "Нафтопроммаш"
Обговорення доцільності розміщення молокозаводу на території колишнього заводу "Нафтопроммаш"
22.02.16
На громадські слухання, скликані у міській раді 19 лютого на вимогу громади надати роз'яснення щодо можливості розміщення на території колишнього заводу "Нафтопроммаш" підприємства по переробці молочної продукції, були запрошені ініціатори проекту та представники забудовника.
Майже 200 охтирчан зібралися в залі засідань міської ради висловити свою думку щодо доцільності зведення подібного об'єкту в місті. Представники громадськості та забудовника після бурхливих та емоційних виступів у залі шляхом голосування прийняли рішення зібрання про недоцільність на сьогоднішній день створення підприємства по переробці молочної продукції на території колишнього заводу "Нафтопроммаш".
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік