.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Новини arrow Обговорення доцільності розміщення молокозаводу на території колишнього заводу "Нафтопроммаш"
Обговорення доцільності розміщення молокозаводу на території колишнього заводу "Нафтопроммаш"
22.02.16
На громадські слухання, скликані у міській раді 19 лютого на вимогу громади надати роз'яснення щодо можливості розміщення на території колишнього заводу "Нафтопроммаш" підприємства по переробці молочної продукції, були запрошені ініціатори проекту та представники забудовника.
Майже 200 охтирчан зібралися в залі засідань міської ради висловити свою думку щодо доцільності зведення подібного об'єкту в місті. Представники громадськості та забудовника після бурхливих та емоційних виступів у залі шляхом голосування прийняли рішення зібрання про недоцільність на сьогоднішній день створення підприємства по переробці молочної продукції на території колишнього заводу "Нафтопроммаш".
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019