.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Поточна робота
Поточна робота
28.09.15
dsc_3654.jpg
На виробничій нараді по добудові лікарняного комплексу Охтирської центральної районної лікарні обговорили основні завдання на найближчий період та погодили співучасть усіх зацікавлених осіб у проведенні будівельних робіт. 
Перша виробнича нарада пройшла під головуванням начальника управління капітального будівництва Сумської ОДА Ворожка А. І.
Він пояснив, що головне на сьогодні - це завершення ІІІ, ІV та частково V пускових комплексів у цьому році та підготовка до зими і введення в експлуатацію практично готових об'єктів, що з різних причин ще не використовуються належним чином. 
Продовження будівництва не треба розцінювати піар-кампанією перед виборами, це нормальним процес переговорів та домовленостей на різних рівнях від міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення мешканців нашого міста та району лікарняним комплексом, що з довгобуду має перетворитися на зручний соціальний обєкт, - повідомив присутнім міський голова.  
Представники комунальних служб міста, енергетики узгодили окремі питання участі у будівельному процесі.
Подібні виробничі наради проводитимуться віднині регулярно щосереди з 14.00 години.  
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.