.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Поточна робота
Поточна робота
28.09.15
dsc_3654.jpg
На виробничій нараді по добудові лікарняного комплексу Охтирської центральної районної лікарні обговорили основні завдання на найближчий період та погодили співучасть усіх зацікавлених осіб у проведенні будівельних робіт. 
Перша виробнича нарада пройшла під головуванням начальника управління капітального будівництва Сумської ОДА Ворожка А. І.
Він пояснив, що головне на сьогодні - це завершення ІІІ, ІV та частково V пускових комплексів у цьому році та підготовка до зими і введення в експлуатацію практично готових об'єктів, що з різних причин ще не використовуються належним чином. 
Продовження будівництва не треба розцінювати піар-кампанією перед виборами, це нормальним процес переговорів та домовленостей на різних рівнях від міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення мешканців нашого міста та району лікарняним комплексом, що з довгобуду має перетворитися на зручний соціальний обєкт, - повідомив присутнім міський голова.  
Представники комунальних служб міста, енергетики узгодили окремі питання участі у будівельному процесі.
Подібні виробничі наради проводитимуться віднині регулярно щосереди з 14.00 години.  
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.