.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Поточна робота
Поточна робота
28.09.15
dsc_3654.jpg
На виробничій нараді по добудові лікарняного комплексу Охтирської центральної районної лікарні обговорили основні завдання на найближчий період та погодили співучасть усіх зацікавлених осіб у проведенні будівельних робіт. 
Перша виробнича нарада пройшла під головуванням начальника управління капітального будівництва Сумської ОДА Ворожка А. І.
Він пояснив, що головне на сьогодні - це завершення ІІІ, ІV та частково V пускових комплексів у цьому році та підготовка до зими і введення в експлуатацію практично готових об'єктів, що з різних причин ще не використовуються належним чином. 
Продовження будівництва не треба розцінювати піар-кампанією перед виборами, це нормальним процес переговорів та домовленостей на різних рівнях від міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення мешканців нашого міста та району лікарняним комплексом, що з довгобуду має перетворитися на зручний соціальний обєкт, - повідомив присутнім міський голова.  
Представники комунальних служб міста, енергетики узгодили окремі питання участі у будівельному процесі.
Подібні виробничі наради проводитимуться віднині регулярно щосереди з 14.00 години.  
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...