.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Поточна робота
Поточна робота
28.09.15
dsc_3654.jpg
На виробничій нараді по добудові лікарняного комплексу Охтирської центральної районної лікарні обговорили основні завдання на найближчий період та погодили співучасть усіх зацікавлених осіб у проведенні будівельних робіт. 
Перша виробнича нарада пройшла під головуванням начальника управління капітального будівництва Сумської ОДА Ворожка А. І.
Він пояснив, що головне на сьогодні - це завершення ІІІ, ІV та частково V пускових комплексів у цьому році та підготовка до зими і введення в експлуатацію практично готових об'єктів, що з різних причин ще не використовуються належним чином. 
Продовження будівництва не треба розцінювати піар-кампанією перед виборами, це нормальним процес переговорів та домовленостей на різних рівнях від міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення мешканців нашого міста та району лікарняним комплексом, що з довгобуду має перетворитися на зручний соціальний обєкт, - повідомив присутнім міський голова.  
Представники комунальних служб міста, енергетики узгодили окремі питання участі у будівельному процесі.
Подібні виробничі наради проводитимуться віднині регулярно щосереди з 14.00 години.  
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...