.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини
Новини
Рятівник - це завжди допомога
17.09.18
ryativnik.jpg
Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!
В День рятівника прийміть щирі слова привітань та вдячності за щоденну службу заради збереження життя і майна громадян, збереження об'єктів інфраструктури та природніх ресурсів країни!
Виконуючи, часом непрості, завдання по гарантованому захисту громадян від наслідків надзвичайних ситуацій та техногенних проблем, рятуючи тих, хто потрапив у біду, віддаючи свої сили та здоров'я іншим.
Бажаємо Вам мирного неба, спокійної служби, злагоди і розуміння у родинах.
 
З повагою т.в.о.міського голови Сергій МАРТИМ'ЯНОВ
 
З Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України
07.09.18
naftovuky.jpg
Шановні охтирчани!
Напередодні професійного свята прийміть щирі вітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
В нашому місті, яке тісно пов'язане з цією галуззю економіки, цей день відзначають практично в кожній родині, а отже це свято для кожного з нас. 
Бажаємо, щоб Ваша праця гідно оплачувалася, щоб Ваші здобутки допомагали державі розбудовуватися та розквітати, всі особисті та професійні досягнення були заради миру, вдома завжди чекали рідні і кохані.
Ми віримо, що спільно зможемо подолати труднощі, які нині всіх спіткали, щоб з гордістю пишатися нашими досягненнями у нафтогазодобувній галузі та в розвитку інфраструктури нашого місті, області, країні.

З повагою, т.в.о. міського голови С.В.Мартим'янов
 
З Днем фізкультури і спорту!
07.09.18
fizkultura.jpg
Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту, вчителі фізичної культури!
Вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту - святом здорових, сильних та цілеспрямованих людей!
Нехай для кожного жителя міста фізкультура та спорт стануть вірними союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.
Бажаю вам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!
Ми пишаємося вашими досягненнями і віримо у ваші нові перемоги на спортивних змаганнях усіх рівнів.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб розвиток фізкультури і спорту в Охтирці сприяв виявленню нових спортивних талантів.


З повагою, т.в.о. міського голови  С. В. Мартим’янов

 
Порушники Правил благоустрою сплатять штрафи
04.09.18
_dsc4416.jpg
Члени адміністративної комісії при виконавчому комітеті Охтирської міської ради прийняли рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на трьох осіб, які порушили Правила благоустрою території міста Охтирка
 
І знову 1 вересня!
31.08.18
1veresnya.jpg
Найсвітліший день для тисяч маленьких охтирчан – день шкільних знань. 
День, коли вони, хто знову, хто вперше, переступлять пороги своїх рідних шкіл, зустрінуть своїх наставників та вчителів і отримуватимуть різноманітні знання для того, щоб сформувати себе у якості свідомих, розумних, гарних, чемних членів українського суспільства.
В цьому році рекордна кількість першокласників – 594 маленьких охтирчанина вперше сядуть за учнівські парти.
Вітаю всіх дітей, батьків, учителів, всіх працівників навчальних закладів із цим світлим, добрим, дійсно загальнодержавним, святом початку нового навчального року.
Я хочу щоб кожен з наших охтирських учнів отримував задоволення від навчального процесу, а кожен педагог віддав усі свої знання, всі свої сили і здібності для того, щоб наші діти були найкращими – в області, Україні, в світі.

З повагою, міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 5057

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

14 грудня 2018 року о 13:00 в приміщенні Охтирської міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питаня порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок та дотримання чинного законодавства у сфері містобудування 
 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102
 
21 грудня о 16.30 в малій залі міського центру культури і дозвілля відбудеться звіт міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА перед територіальною громадою міста
 
19 грудня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
18 грудня 2018 року буде проводитись позапланова технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій засідання комісії перенесено на 13.12.2018 о 09:00 год.