.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Міське господарство arrow Цивільний захист
Цивільний захист
Працюють пункти обігріву
05.01.16
101931.jpg
Через значне пониження температури повітря та погіршення погодних умов, у місті працюють пункти обігріву для населення. В разі, якщо необхідна допомога через вплив холодного повітря можна звернутися до будь-якого з наведених нижче пунктів обігріву.

 
Інформація про підсумки роботи державної ветеринарної служби м. Охтирка
04.01.16
В складних умовах 2015 року державній ветеринарнії службі м.Охтирка вдалося зберегти стабільну та контрольовану епізоотичну ситуацію. 
Служба державної ветеринарної медицини міста складається із управління ветеринарної медицини в м.Охтирці, міської державної лікарні ветеринарної медицини м.Охтирка, Охтирської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини та лабораторії ветеринорно — санітарної експертизи на ПСО “Охтирський ринок”. Крім державної служби в місті здійснюють діяльність 5 приватних підприємців, які надають послуги з лікування, профілактики та реалізації ветеринарних препаратів. 
 
Інформація про очікувану різку зміну погодних умов з 28 грудня 2015 року на Сумщині
28.12.15
Сумський обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у зв’язку з ультра полярним вторгненням арктичного повітря в Сумській області очікується різка зміна погодних умов: 
 
"Обережно вода"
08.07.15

Шановні мешканці міста!

 

З початком купального сезон люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.

         Лише впродовж 2014 року в Україні на водних об’єктах загинуло 362 людини, 178 осіб  врятовано. Цього року, кількість загиблих на водоймах вже сягає 249 людей, 280 осіб врятовано.

 

 

 
Про протипожежний стан на території м. Охтирка
06.07.15
Основними завданнями Охтирського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області є: забезпечення реалізації, у межах повноважень, на рівні відповідної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ заходів у сфері цивільного захисту; організація, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж, проведення пошуково-рятувальних робіт, а також виконання невідкладних заходів при загрозі або виникненні таких ситуацій; здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту на території м. Охтирка.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 95

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019