.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Цивільний захист
Цивільний захист
Інформація про роботу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки НС
22.08.16
Міська комісія з питань ТЕБ та НС створена рішенням виконавчого комітету Охтирської міської ради, яким затверджено Положення про комісію та склад комісії за посадами. Персональний склад комісії затверджений головою комісії. Комісія працює відповідно до Плану на поточний рік. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо попередження та запобігання можливості проведення терористичних актів на об'єктах
22.08.16

 

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо дій населення при отриманні анонімного повідомлення про замінування
22.08.16

При отриманні телефоном анонімного повідомлення про замінування необхідно:

1. Встановити контакт з невідомою особою, яка повідомила телефоном про замінування, та намагатися при цьому:

o    встановити мотив невідомої особи щодо замінування;

o    усвідомити, які вимоги висловлює невідома особа;

o    відмовити невідому особу виконувати свій задум;

o    умовити невідому особу передзвонити, посилаючись на поганий зв'язок.

2. Під час телефонної розмови спробувати визначити звідки невідома особа телефонує, для цього:

o    при наявності на телефонному апараті автоматичного визначника номеру (АВН) записати номер телефону, з якого телефонує невідома особа;

o    при відсутності на телефонному апараті автоматичного визначника номеру (АВН) та після завершення розмови з невідомою особою не класти слухавку на телефонний апарат, щоб на автоматичній телефонній станції не втрачався напрямок з'єднання. З іншого телефонного апарату негайно зателефонувати оператору зв'язку, що обслуговує задіяну телефону лінію, пояснити ситуацію, яка склалася, та запропонувати йому негайно встановити номер телефону та адресу, з якої телефонувала невідома особа.

3. Після завершення розмови з невідомою особою негайно записати:

o    точний час телефонного дзвінка невідомої особи;

o    отриману від невідомої особи інформацію;

o    ймовірну стать та вік невідомої особи;

o    інтонацію та тембр голосу невідомої особи;

o    наявність дефектів мови у невідомої особи;

o    наявність звукового (шумового) фону супроводу телефонної розмови.

4. Негайно повідомити керівника об'єкта (установи, організації, підприємства тощо) про отримане телефоном анонімного повідомлення про замінування та іншу інформацію, яку вдалося встановити під час розмови.

5. Про отримання телефоном анонімного повідомлення про замінування по команді керівника об'єкту повідомити телефоном чергові служби МВ поліції (102), СБУ (2-22-60), ДСНСУ (101) та місцевого підрозділу з питань цивільного захисту (4-15-11).

 

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо дій населення при виявленні підозрілого предмету
22.08.16

Останнім часом почастішали випадки виявлення предметів на сходових площадках, біля дверей квартир, в установах, у громадському транспорті та місцях скупчення людей, які можуть виявитися вибуховими пристроями.

Слід пам'ятати, що для камуфляжу вибухових пристроїв можуть бути використані звичайні побутові предмети: портфелі, валізи, сумки, пакунки, пакети, згортки, мішки, ящики, коробки, іграшки тощо, зовнішній вигляд яких може приховувати їх справжнє призначення.

Ознаками підозрілих предметів, які можуть виявитися вибуховими пристроями, можуть бути: наявність дротів, малої антени, скотчу, підозрілих звуків (цокання годинника, клацання), джерел електричного живлення (батарейок, акумуляторів) або розтяжки з дроту (шпагату, мотузки), незвичне розміщення предмету, а також не властивий специфічний запах.

Батьки та дорослі є відповідальними за життя та здоров'я дітей, тому необхідно роз'яснювати їм, що будь-який підозрілий предмет, знайдений на вулиці (в під'їзді), може становити реальну небезпеку для їх життя та здоров'я. При виявлені підозрілого предмету у під'їзді будинку:

o    не залишати без уваги річ, яка не повинна перебувати у під'їзді;

o    опитати сусідів, щоб виявити власника або особу, яка цю річ залишила;

o    у разі якщо власник не виявлений, негайно повідомити про знахідку чергові служби міського відділу поліції (тел..102), СБУ (2-22-20), ДСНСУ (101) та місцевого підрозділу з питань цивільного захисту (4-15-11).

При виявленні підозрілого предмету у громадському транспорті:

o    не залишати без уваги забуту або бездоглядну річ;

o    звернути увагу людей, що знаходяться поруч, на річ та опитати їх, намагаючись встановити власника, або особу, яка могла цю річ залишити;

o    у разі якщо власник не встановлений, негайно повідомити про знахідку водія (машиніста) транспортного засобу.

При виявленні будь-де (у тому числі на об'єктах) підозрілого предмету необхідно: не вчиняти ніяких дій (не чіпати, не відкривати та не переміщувати його); зафіксувати час його виявлення; не використовувати мобільні телефони та засоби радіозв'язку; обов'язково дочекатися прибуття оперативно-слідчої групи, фахівців МВ поліції і ДСНСУ та вказати місце знаходження підозрілого предмету; домогтися щоб люди відійшли на безпечну відстань від знахідки.

 

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ з виявлення ознак можливої підготовки до проведення терористичних актів
22.08.16

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 92

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...
 
20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста.