.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Цивільний захист
Цивільний захист
Інформація про підсумки роботи державної ветеринарної служби м. Охтирка
04.01.16
В складних умовах 2015 року державній ветеринарнії службі м.Охтирка вдалося зберегти стабільну та контрольовану епізоотичну ситуацію. 
Служба державної ветеринарної медицини міста складається із управління ветеринарної медицини в м.Охтирці, міської державної лікарні ветеринарної медицини м.Охтирка, Охтирської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини та лабораторії ветеринорно — санітарної експертизи на ПСО “Охтирський ринок”. Крім державної служби в місті здійснюють діяльність 5 приватних підприємців, які надають послуги з лікування, профілактики та реалізації ветеринарних препаратів. 
 
Інформація про очікувану різку зміну погодних умов з 28 грудня 2015 року на Сумщині
28.12.15
Сумський обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у зв’язку з ультра полярним вторгненням арктичного повітря в Сумській області очікується різка зміна погодних умов: 
 
"Обережно вода"
08.07.15

Шановні мешканці міста!

 

З початком купального сезон люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.

         Лише впродовж 2014 року в Україні на водних об’єктах загинуло 362 людини, 178 осіб  врятовано. Цього року, кількість загиблих на водоймах вже сягає 249 людей, 280 осіб врятовано.

 

 

 
Про протипожежний стан на території м. Охтирка
06.07.15
Основними завданнями Охтирського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області є: забезпечення реалізації, у межах повноважень, на рівні відповідної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ заходів у сфері цивільного захисту; організація, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж, проведення пошуково-рятувальних робіт, а також виконання невідкладних заходів при загрозі або виникненні таких ситуацій; здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту на території м. Охтирка.
 
Правила поведінки у пожежонебезпечний період
10.06.15

Правила поведінки у пожежонебезпечний період

 

 

         

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 76

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...
 
Сумська обласна державна адміністрація інформує, що під патронатом Президентів України та Білорусі 4-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище комплексного заходу
Детальніше...
 
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.
Детальніше...
 
18 липня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...