.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Цивільний захист
Цивільний захист
Охтирчанам радять бути обережними при виявленні підозрілих предметів
22.08.16

Аби убезпечити себе та оточуючих, відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій закликає вкрай уважно ставитися до підозрілих предметів.

Адже ними можуть виявитися вибухові пристрої, про що свідчитиме наявність дротів, малої антени, скотчу, підозрілих звуків (цокання годинника, клацання), джерел електричного живлення (батарейок, акумуляторів) або розтяжки з дроту (шпагату, мотузки), незвичне розміщення предмету, а також не властивий специфічний запах.

Тож у разі виявлення такого предмету в під'їзді будинку, його в жодному разі не можна залишати без уваги. Треба опитати сусідів, щоб виявити власника або особу, яка цю річ залишила. Якщо ж власника виявити не вдасться, треба негайно повідомити про знахідку чергові служби Охтирського відділу поліції ГУНП, СБУ, ДСНСУ та відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій.

У випадку подібної знахідки у громадському транспорті також не треба залишатися до неї байдужими. Алгоритм дій у цьому випадку майже ідентичний з попереднім за єдиним винятком – про підозрілу річ треба повідомити водія транспортного засобу.

Надзвичайники закликають городян за жодних обставин не чіпати, не відкривати та не переміщувати підозрілу знахідку, зафіксувати час її виявлення; не використовувати мобільні телефони та засоби радіозв'язку; обов'язково дочекатися прибуття оперативно-слідчої групи, фахівців Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області, СБУ і ДСНСУ та вказати місце знаходження підозрілого предмету; домогтися щоб люди відійшли на безпечну відстань від знахідки.

При отриманні повідомлення про виникнення  терористичного акту не можна піддаватися загальній паніці та панікувати. Треба опанувати себе та діяти спокійно і виважено. В першу чергу слід позачиняти вікна та закрити штори (це вбереже від осколків скла). Двері на балкони та лоджії також мають бути зачинені, звідти ж треба прибрати легкозаймисті та паливно-мастильні матеріали.

Далі обов’язково діяти наступним чином: підготувати бинти, йод, вату та інші необхідні медичні засоби для надання першої медичної допомоги; створити необхідний запас харчів і питної води; уникати при загрозі проведення терористичних актів місць масового скупчення людей; відправити (бажано) дітей та родичів (осіб похилого віку), до іншого більш безпечного населеного пункту до родичів або знайомих; обмежити (по можливості) користуванням громадським транспортом; домовитися з сусідами про взаємодопомогу у разі необхідності; підготуватися до екстреної евакуації (скласти в сумку документи, коштовності, гроші та продукти харчування, які швидко не псуються); допомогти хворим і похилого віку родичам або сусідам підготуватися до евакуації; тримати постійно увімкненими радіоточку, телевізор, радіоприймач, телефон; тримати у доступному місці перелік телефонів чергових служб Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області (тел.. 102) , СБУ (тел.. 2-22-20), ДСНСУ (тел.. 101) та відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій (4-15-11) для передачі інформації про загрозу проведення терористичних актів.

 
Про безпеку на воді
22.06.16
12312312.jpg
Шановні мешканці міста!
З настанням теплої, сонячної погоди збільшилась кількість відпочиваючих на водних об’єктах.
У зв'язку з чим, збільшився ризик для життя і здоров'я людей.
Протягом 20 червня поточного року на водоймах області загинуло 3 особи. Загалом з початку року на водних об’єктах Сумщини потонуло 14 мешканців області, серед них 2 дітей. Лише у червні загинуло 8 людей.

 
Навчання закінчуються - досвід залишається
17.06.16
16.06.20161.jpg
15.06.2016 року відповідно до ввідної ДСНС України за задумом в місті Охтирка відпрацювались дії органів управління та сил цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт  та тимчасової евакуації населення, у зв'язку з руйнуванням житлового будинку по вул. Сумська, 46
 
Злагодженість дій у навчанні - запорука успішних дій в реальному житті
14.06.16
dsc_2571.jpg
Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій провела засідання в режимі відеозв'язку з відповідною обласною комісією та організувала роботи по ліквідації наслідків умовних надзвичайних подій 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 79

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету