.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти
Конкурси, гранти


IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17»
30.03.17
25-27 квітня 2017 року Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» буде проводитись IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17».
Засновниками-організаторами конференції є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.
Мета конференції: всебічний аналіз сучасних аспектів
енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергозбереження, аналіз світового досвіду, системи енергетичного менеджменту згідно з вимогами стандарту ISO 50001, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності та енергозбереження в різних галузях, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку енергетичних систем України та у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергетичного менеджменту.
Конференція проводиться в рамках святкування 20-річчя відкриття в Україні спеціальності «Енергетичний менеджмент» у Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».
Якщо Вас зацікавила ця інформація, звертайтеся до контактної особи від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» щодо організаційних питань проведення конференції - Юрій Веремійчук (моб. їел. 097 106 90 09),
 
Fit for Partnership with Germany
30.03.17
12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики,
12 квітня 2017 року об 11.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany», a 13 квітня 2017 року відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.
Запрошуються представники великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій для участі у Програмі (безкоштовному стажуванні в Німеччині)
 
Українсько- угорський аграрний бізнес-форум
30.03.17
    21 квітня у місті Кішварда (Угорщина) відбудеться українсько- угорський аграрний бізнес-форум. Галузі форуму: сільське господарство, харчова
промисловість та виноробство. Місце проведення: Театр - дім мистецтв міста Кішварада (Kisvardai Varszmhaz es Mfiveszetek Haza, 4600 Kisvarda, Florian ter 20.
Співорганізаторами заходу виступають Українська аграрна конфедерація та ICC Ukraine при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Посольства України в Угорщині, Національна аграрна палата Угорщини, мерія міста Кішварда та Угорсько- українська ТПП при підтримці Міністерства землеробства Угорщини і Міністерства національного розвитку. Загальна кількість учасників, яка очікується, близько 400 осіб.
   В рамках бізнес-форуму запланована виставка українських та угорських
товаровиробників ( 25-30 від кожної сторони). Кожний стенд розміром 2-3 кв.м.
   В числі головних заходів Форуму та Виставки передбачені безпосередні перемовини з керівництвом угорських торговельних мереж TESCO та METRO, у ході яких вони зможуть надати відповідну консультативну інформацію щодо можливості виходу продукції українських компаній в зазначені торговельні мережі. Компанії, які зацікавлені у експорті своєї продукції до Угорщини (через мережі TESCO та METRO), повинні попередньо надати наступні дані: історія створення компанії, види діяльності, виробничі потужності, досвід роботи на європейському ринку (відповідна сертифікація), детальне портфоліо товару та актуальну комерційну пропозицію (інформація повинна бути підготовлена англійською мовою). При цьому існує виключення щодо наступних товарів, які мережі закуповують виключно на місцевому ринку: м’ясо, свіже молоко (але не включаючи похідні молочні продукти), овочі, цукор, олія, оцет.
   Зацікавлених в участі в Форумі-Виставці представників компаній-виробників, дистриб’юторів, представників торговельних мереж України, просять завчасно надати заповнену анкету (додається) , з метою залучення відповідних учасників з угорсько боку та з метою підвищення зацікавленості в участі у заході з обох сторін.
Програма заходу:
   Урочисте відкриття 21.04.2016 р.- 10.00 - мер міста Кішварада Т.Лелесі; Міністр землеробства Угорщини Ш.Фазекаш; Міністр національного розвитку Угорщини М.Шестак; Міністр аграрної політики та продовольства України Т.Кутовий.
Слово співорганізаторів заходу: Національна аграрна палата Угорщини; виконавчий директор Угорсько-української ТІ 111 Д.Кота; Президент ВГО "Українська аграрна конфедерація" Л.Козаченко; ICC Ukraine. Кава-брейк.
   Виступи експертів. по кожній галузі: сільське господарство, харчова промисловість та виноробство. Обід.
Зустрічі В2В. Зустрічі відбуватимуться в окремих залах, для переговорів забезпечуватимуться українсько-угорські перекладачі.
Під час заходу забезпечуватиметься синхронний українсько-угорський та угорсько-український переклади.
Участь в заходах - безкоштовна.
   Просимо завчасно інформувати (до 10.04.2017р.) про зацікавленість участі в Форумі-Виставці в зв’язку з обмеженою кількістю місць. За додатковою інформацією будь-ласка звертайтесь до Регіонального представництва ІСС Ukraine в Сумській області : (0542) 79-21-26, 066 8862385, 0997729139.
Додаток:

 
Щодо участі у Міжнародній виставці «Експо-2017»
29.03.17
У період з 10 червня по 10 вересня 2017 р, у місті Астана (Республіка Казахстан) буде проводитись Міжнародна спеціалізована виставка «Експо-2017»
 
Щодо участі у міжнародній виставці-ярмарку
29.03.17
Гомельський обласний виконавчий комітет Республіки Білорусь листом від 13.03.2017 №02-7/890.113 запрошує взяти участь 19 травня 2017 року в роботі XIV Гомельського економічного форуму
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 80

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...
 
29 січня 2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 54 сесії міської ради
 
План робіт інспекції з благоустрою Охтирської міської ради на січень 2019 року
Детальніше...