.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти
Конкурси, гранти


Fit for Partnership with Germany
30.03.17
12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики,
12 квітня 2017 року об 11.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany», a 13 квітня 2017 року відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.
Запрошуються представники великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій для участі у Програмі (безкоштовному стажуванні в Німеччині)
 
Українсько- угорський аграрний бізнес-форум
30.03.17
    21 квітня у місті Кішварда (Угорщина) відбудеться українсько- угорський аграрний бізнес-форум. Галузі форуму: сільське господарство, харчова
промисловість та виноробство. Місце проведення: Театр - дім мистецтв міста Кішварада (Kisvardai Varszmhaz es Mfiveszetek Haza, 4600 Kisvarda, Florian ter 20.
Співорганізаторами заходу виступають Українська аграрна конфедерація та ICC Ukraine при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Посольства України в Угорщині, Національна аграрна палата Угорщини, мерія міста Кішварда та Угорсько- українська ТПП при підтримці Міністерства землеробства Угорщини і Міністерства національного розвитку. Загальна кількість учасників, яка очікується, близько 400 осіб.
   В рамках бізнес-форуму запланована виставка українських та угорських
товаровиробників ( 25-30 від кожної сторони). Кожний стенд розміром 2-3 кв.м.
   В числі головних заходів Форуму та Виставки передбачені безпосередні перемовини з керівництвом угорських торговельних мереж TESCO та METRO, у ході яких вони зможуть надати відповідну консультативну інформацію щодо можливості виходу продукції українських компаній в зазначені торговельні мережі. Компанії, які зацікавлені у експорті своєї продукції до Угорщини (через мережі TESCO та METRO), повинні попередньо надати наступні дані: історія створення компанії, види діяльності, виробничі потужності, досвід роботи на європейському ринку (відповідна сертифікація), детальне портфоліо товару та актуальну комерційну пропозицію (інформація повинна бути підготовлена англійською мовою). При цьому існує виключення щодо наступних товарів, які мережі закуповують виключно на місцевому ринку: м’ясо, свіже молоко (але не включаючи похідні молочні продукти), овочі, цукор, олія, оцет.
   Зацікавлених в участі в Форумі-Виставці представників компаній-виробників, дистриб’юторів, представників торговельних мереж України, просять завчасно надати заповнену анкету (додається) , з метою залучення відповідних учасників з угорсько боку та з метою підвищення зацікавленості в участі у заході з обох сторін.
Програма заходу:
   Урочисте відкриття 21.04.2016 р.- 10.00 - мер міста Кішварада Т.Лелесі; Міністр землеробства Угорщини Ш.Фазекаш; Міністр національного розвитку Угорщини М.Шестак; Міністр аграрної політики та продовольства України Т.Кутовий.
Слово співорганізаторів заходу: Національна аграрна палата Угорщини; виконавчий директор Угорсько-української ТІ 111 Д.Кота; Президент ВГО "Українська аграрна конфедерація" Л.Козаченко; ICC Ukraine. Кава-брейк.
   Виступи експертів. по кожній галузі: сільське господарство, харчова промисловість та виноробство. Обід.
Зустрічі В2В. Зустрічі відбуватимуться в окремих залах, для переговорів забезпечуватимуться українсько-угорські перекладачі.
Під час заходу забезпечуватиметься синхронний українсько-угорський та угорсько-український переклади.
Участь в заходах - безкоштовна.
   Просимо завчасно інформувати (до 10.04.2017р.) про зацікавленість участі в Форумі-Виставці в зв’язку з обмеженою кількістю місць. За додатковою інформацією будь-ласка звертайтесь до Регіонального представництва ІСС Ukraine в Сумській області : (0542) 79-21-26, 066 8862385, 0997729139.
Додаток:

 
Щодо участі у Міжнародній виставці «Експо-2017»
29.03.17
У період з 10 червня по 10 вересня 2017 р, у місті Астана (Республіка Казахстан) буде проводитись Міжнародна спеціалізована виставка «Експо-2017»
 
Щодо участі у міжнародній виставці-ярмарку
29.03.17
Гомельський обласний виконавчий комітет Республіки Білорусь листом від 13.03.2017 №02-7/890.113 запрошує взяти участь 19 травня 2017 року в роботі XIV Гомельського економічного форуму
 
Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку
20.03.17
З 2 по 4 квітня 2017 року в м.Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі. Темою цьогорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку»
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 70

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.