.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти
Конкурси, гранти


Ярмарка китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017
22.08.17
21- 22 листопада 2017 року у м. Пекін заплановано проведення 9-ї сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017.
Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон.          В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. 
Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує представників більш ніж зі 100 країн. У COIFAIR – 2017 планується участь близько 1000 великих державних та приватних підприємств.
Напрямки та секції роботи COIFAIR – 2017 включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв’язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню і зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.
При ранньому бронюванню місця в серпні передбачені знижки. 
Контактна особа, представник Асоціації українсько-китайського співробітництва – Сергій Гмиря, тел. (044) 285-70-52; e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
За додатковою інформацією просимо звертатись в ТПП України до керівника проекту – Малахівської Станіслави. Контактні телефони: 067 232 9220; 044 279 17 50.

 
До уваги розпорядників державних коштів та учасників публічних закупівель
02.06.17
Центр Державних Замовлень запрошує членів тендерного комітету пройти навчання та підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення закупівель, відповідно  до навчальної програми, розробленої згідно Наказу №2017 від 02.12.2016  року Міністерством економічного розвитку та торгівлі України
 
Залучення іноземних інвестицій
05.05.17
До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія з метою інвестування в Україні у виробництво пензлів та акварельних фарб.
Компанія хоче знайти укратнських партнерів для створення спільного підприемства для виробництва вказаних товарів.
Китайська компанія очікує, що український партнер є виробником офісних товарів, офісного паперу тощо, для того, щоб розвивати проект, як iз виробництва, так i з продажу.
Якщо Вас зіцікавила дана пропозиція, звертайтеся на адресу Департаменту еконолйчного розвитку i торгівлі Сумської обласної державної адміністрації до 15 травня 2017 року (тел./факс: (0542) 62 08 48; e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ).

 
Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування
24.04.17
        Асоціація міст України оголошує початок реєстрації слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання ««Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування»» на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua). Курс розроблений Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.
Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування ефективно управляти коштами місцевих бюджетів на всіх стадіях бюджетного процесу.
Значне місце курсу відведено процесам формування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів (в т.ч. ОТГ) та системі бюджетного вирівнювання. Матеріал підготовлено згідно з чинним бюджетним законодавством України, враховуючи бюджетні новації 2017 року.
Навчання відбуватиметься онлайн протягом 5 тижнів в будь-який зручний час для слухачів курсу. Протягом цього часу слухачі також матимуть змогу працювати в форумі та задавати запитання досвідченим викладачам.
      Всі слухачі, які успішно складуть тести, отримають сертифікат.

 
Competiveness of Small and Medium Enterprises
14.04.17

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про підписання Президентом України 09.03.2017 Закону України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017.

Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі - програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME- це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд евро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та

завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії 

Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.

Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: "Толовна" - “Пріоритетні реформи” - “Програми підтримки підприємців”, або за посиланням: http://bit.fy/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

 

Директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики

Мінекономрозвитку                                                                                                                                   Денис ГУТЕНКО 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 45 з 67

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...