.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти
Конкурси, гранти


Залучення іноземних інвестицій
05.05.17
До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія з метою інвестування в Україні у виробництво пензлів та акварельних фарб.
Компанія хоче знайти укратнських партнерів для створення спільного підприемства для виробництва вказаних товарів.
Китайська компанія очікує, що український партнер є виробником офісних товарів, офісного паперу тощо, для того, щоб розвивати проект, як iз виробництва, так i з продажу.
Якщо Вас зіцікавила дана пропозиція, звертайтеся на адресу Департаменту еконолйчного розвитку i торгівлі Сумської обласної державної адміністрації до 15 травня 2017 року (тел./факс: (0542) 62 08 48; e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ).

 
Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування
24.04.17
        Асоціація міст України оголошує початок реєстрації слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання ««Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування»» на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua). Курс розроблений Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.
Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування ефективно управляти коштами місцевих бюджетів на всіх стадіях бюджетного процесу.
Значне місце курсу відведено процесам формування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів (в т.ч. ОТГ) та системі бюджетного вирівнювання. Матеріал підготовлено згідно з чинним бюджетним законодавством України, враховуючи бюджетні новації 2017 року.
Навчання відбуватиметься онлайн протягом 5 тижнів в будь-який зручний час для слухачів курсу. Протягом цього часу слухачі також матимуть змогу працювати в форумі та задавати запитання досвідченим викладачам.
      Всі слухачі, які успішно складуть тести, отримають сертифікат.

 
Competiveness of Small and Medium Enterprises
14.04.17

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про підписання Президентом України 09.03.2017 Закону України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017.

Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі - програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME- це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд евро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та

завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії 

Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.

Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: "Толовна" - “Пріоритетні реформи” - “Програми підтримки підприємців”, або за посиланням: http://bit.fy/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

 

Директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики

Мінекономрозвитку                                                                                                                                   Денис ГУТЕНКО 
 
IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17»
30.03.17
25-27 квітня 2017 року Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» буде проводитись IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17».
Засновниками-організаторами конференції є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.
Мета конференції: всебічний аналіз сучасних аспектів
енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергозбереження, аналіз світового досвіду, системи енергетичного менеджменту згідно з вимогами стандарту ISO 50001, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності та енергозбереження в різних галузях, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку енергетичних систем України та у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергетичного менеджменту.
Конференція проводиться в рамках святкування 20-річчя відкриття в Україні спеціальності «Енергетичний менеджмент» у Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».
Якщо Вас зацікавила ця інформація, звертайтеся до контактної особи від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» щодо організаційних питань проведення конференції - Юрій Веремійчук (моб. їел. 097 106 90 09),
 
Fit for Partnership with Germany
30.03.17
12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики,
12 квітня 2017 року об 11.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany», a 13 квітня 2017 року відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.
Запрошуються представники великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій для участі у Програмі (безкоштовному стажуванні в Німеччині)
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 45 з 65

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.