.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти
Конкурси, гранти


14-16 листопада 2016 року в Сумській області відбудуться Дні проекту GIZ
11.11.16

14-16 листопада 2016 року в Сумській області відбудуться Дні проекту GIZ «Програма федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany».

15 листопада 2016 року з 10.00 до 16.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудуться презентації програм GIZ (стажування в Німеччині), SES (Senior Experten Service -- фонд німецької економіки, який за допомогою залучення експертів сприяє у становленні економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу), PUM (досвідчені експерти із Нідерландів - некомерційна організація, фінансована Урядом і Союзом підприємців Голландії, яка консультує українські компанії, виступає ініціатором змін в культурі підприємницької діяльності, визначенні «больових точок» компаній та надає варіанти вирішення проблем) та Європейського Банку Реконструкції та Розвитку - ЄБРР (консалтингові послуги, кредитування малого та середнього бізнесу).

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до участі у зазначених заходах.

 

 

 
Про надання інформації
08.11.16
ТОВ "Міжнародний виставковий центр" нформує про виставкові заходи, які відбудуться з 8 по 10 листопада 2016 року за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держенергоефективності, Держводагєнстрва.
 
Щодо комерційної пропозиції від таджицького підприємства
02.11.16
Щодо комерційної пропозиції від таджицького підприємства
Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (лист від 21.10.2016 №4231-06/33590-06) таджицьке підприємство «Фірма по експорту та імпорту» зацікавлене в налагодженні постачання індійського рису до України (комерційна пропозиція від таджицького підприємства додається).
Ураховуючи вищезазначене просимо поширити вищезазначену інформацію серед зацікавлених суб’єктів господарювання міста/району.
У разі зацікавленості, контактна особа:              генеральний представник
підприємства Саїдов М.Х., телефон 992935001639, електронна пошта: armazd@mail.ru.
 
Щодо конкурсного відбору на стажування за Програмою
02.11.16

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Федеральне міністерство економіки і енергетики реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for partnership with Germany (Готові до співпраці з Німеччиною)». Генеральним менеджером цієї Програми є німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH.

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Окрім того, учасники зможуть безпосередньо ознайомитися з німецьким обладнанням і технологіями.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині, який буде проводитися у м. Суми у період 14-16 листопада 2016 року на базі Сумської обласної державної адміністрації.

У зв’язку з цим, прошу провести роботу щодо залучення представників великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій для участі у Програмі (безкоштовному стажуванні в Німеччині) та з метою інформування суб'єктів підприємницької діяльності Сумської області щодо відбору на стажування просимо розмістити на офіційних сторінках в
мережі Інтернет повідомлення для бажаючих взяти участь у Програмі (додаток 1). Про проведену роботу та кандидатів на стажування просимо проінформувати Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації до 11.11.2016 в електронному вигляді
(gue-vip@sm.gov.ua) за формою, що додається.

Додаток: на 3 арк.

 
Про проведення конкурсу для обдарованої молоді
02.11.16

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 17.10.2016 №8726/3.2 інформуємо, що за підтримки Мінмолодьспорту Благодійний Фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA (далі - конкурс)

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 28 - 36 з 42

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...