.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти
Конкурси, гранти


Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування
24.04.17
        Асоціація міст України оголошує початок реєстрації слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання ««Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування»» на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua). Курс розроблений Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.
Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування ефективно управляти коштами місцевих бюджетів на всіх стадіях бюджетного процесу.
Значне місце курсу відведено процесам формування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів (в т.ч. ОТГ) та системі бюджетного вирівнювання. Матеріал підготовлено згідно з чинним бюджетним законодавством України, враховуючи бюджетні новації 2017 року.
Навчання відбуватиметься онлайн протягом 5 тижнів в будь-який зручний час для слухачів курсу. Протягом цього часу слухачі також матимуть змогу працювати в форумі та задавати запитання досвідченим викладачам.
      Всі слухачі, які успішно складуть тести, отримають сертифікат.

 
Competiveness of Small and Medium Enterprises
14.04.17

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про підписання Президентом України 09.03.2017 Закону України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017.

Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі - програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME- це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд евро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та

завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії 

Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.

Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: "Толовна" - “Пріоритетні реформи” - “Програми підтримки підприємців”, або за посиланням: http://bit.fy/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

 

Директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики

Мінекономрозвитку                                                                                                                                   Денис ГУТЕНКО 
 
IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17»
30.03.17
25-27 квітня 2017 року Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» буде проводитись IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17».
Засновниками-організаторами конференції є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.
Мета конференції: всебічний аналіз сучасних аспектів
енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергозбереження, аналіз світового досвіду, системи енергетичного менеджменту згідно з вимогами стандарту ISO 50001, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності та енергозбереження в різних галузях, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку енергетичних систем України та у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергетичного менеджменту.
Конференція проводиться в рамках святкування 20-річчя відкриття в Україні спеціальності «Енергетичний менеджмент» у Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».
Якщо Вас зацікавила ця інформація, звертайтеся до контактної особи від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» щодо організаційних питань проведення конференції - Юрій Веремійчук (моб. їел. 097 106 90 09),
 
Fit for Partnership with Germany
30.03.17
12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики,
12 квітня 2017 року об 11.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany», a 13 квітня 2017 року відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.
Запрошуються представники великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій для участі у Програмі (безкоштовному стажуванні в Німеччині)
 
Українсько- угорський аграрний бізнес-форум
30.03.17
    21 квітня у місті Кішварда (Угорщина) відбудеться українсько- угорський аграрний бізнес-форум. Галузі форуму: сільське господарство, харчова
промисловість та виноробство. Місце проведення: Театр - дім мистецтв міста Кішварада (Kisvardai Varszmhaz es Mfiveszetek Haza, 4600 Kisvarda, Florian ter 20.
Співорганізаторами заходу виступають Українська аграрна конфедерація та ICC Ukraine при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Посольства України в Угорщині, Національна аграрна палата Угорщини, мерія міста Кішварда та Угорсько- українська ТПП при підтримці Міністерства землеробства Угорщини і Міністерства національного розвитку. Загальна кількість учасників, яка очікується, близько 400 осіб.
   В рамках бізнес-форуму запланована виставка українських та угорських
товаровиробників ( 25-30 від кожної сторони). Кожний стенд розміром 2-3 кв.м.
   В числі головних заходів Форуму та Виставки передбачені безпосередні перемовини з керівництвом угорських торговельних мереж TESCO та METRO, у ході яких вони зможуть надати відповідну консультативну інформацію щодо можливості виходу продукції українських компаній в зазначені торговельні мережі. Компанії, які зацікавлені у експорті своєї продукції до Угорщини (через мережі TESCO та METRO), повинні попередньо надати наступні дані: історія створення компанії, види діяльності, виробничі потужності, досвід роботи на європейському ринку (відповідна сертифікація), детальне портфоліо товару та актуальну комерційну пропозицію (інформація повинна бути підготовлена англійською мовою). При цьому існує виключення щодо наступних товарів, які мережі закуповують виключно на місцевому ринку: м’ясо, свіже молоко (але не включаючи похідні молочні продукти), овочі, цукор, олія, оцет.
   Зацікавлених в участі в Форумі-Виставці представників компаній-виробників, дистриб’юторів, представників торговельних мереж України, просять завчасно надати заповнену анкету (додається) , з метою залучення відповідних учасників з угорсько боку та з метою підвищення зацікавленості в участі у заході з обох сторін.
Програма заходу:
   Урочисте відкриття 21.04.2016 р.- 10.00 - мер міста Кішварада Т.Лелесі; Міністр землеробства Угорщини Ш.Фазекаш; Міністр національного розвитку Угорщини М.Шестак; Міністр аграрної політики та продовольства України Т.Кутовий.
Слово співорганізаторів заходу: Національна аграрна палата Угорщини; виконавчий директор Угорсько-української ТІ 111 Д.Кота; Президент ВГО "Українська аграрна конфедерація" Л.Козаченко; ICC Ukraine. Кава-брейк.
   Виступи експертів. по кожній галузі: сільське господарство, харчова промисловість та виноробство. Обід.
Зустрічі В2В. Зустрічі відбуватимуться в окремих залах, для переговорів забезпечуватимуться українсько-угорські перекладачі.
Під час заходу забезпечуватиметься синхронний українсько-угорський та угорсько-український переклади.
Участь в заходах - безкоштовна.
   Просимо завчасно інформувати (до 10.04.2017р.) про зацікавленість участі в Форумі-Виставці в зв’язку з обмеженою кількістю місць. За додатковою інформацією будь-ласка звертайтесь до Регіонального представництва ІСС Ukraine в Сумській області : (0542) 79-21-26, 066 8862385, 0997729139.
Додаток:

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 28 - 36 з 55

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»