Корисні посилання

Календар свят і подій.

Головна arrow Конкурси, гранти
Конкурси, гранти


До уваги розпорядників державних коштів та учасників публічних закупівель
02.06.17
Центр Державних Замовлень запрошує членів тендерного комітету пройти навчання та підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення закупівель, відповідно  до навчальної програми, розробленої згідно Наказу №2017 від 02.12.2016  року Міністерством економічного розвитку та торгівлі України
 
Залучення іноземних інвестицій
05.05.17
До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія з метою інвестування в Україні у виробництво пензлів та акварельних фарб.
Компанія хоче знайти укратнських партнерів для створення спільного підприемства для виробництва вказаних товарів.
Китайська компанія очікує, що український партнер є виробником офісних товарів, офісного паперу тощо, для того, щоб розвивати проект, як iз виробництва, так i з продажу.
Якщо Вас зіцікавила дана пропозиція, звертайтеся на адресу Департаменту еконолйчного розвитку i торгівлі Сумської обласної державної адміністрації до 15 травня 2017 року (тел./факс: (0542) 62 08 48; e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ).

 
Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування
24.04.17
        Асоціація міст України оголошує початок реєстрації слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання ««Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування»» на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua). Курс розроблений Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.
Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування ефективно управляти коштами місцевих бюджетів на всіх стадіях бюджетного процесу.
Значне місце курсу відведено процесам формування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів (в т.ч. ОТГ) та системі бюджетного вирівнювання. Матеріал підготовлено згідно з чинним бюджетним законодавством України, враховуючи бюджетні новації 2017 року.
Навчання відбуватиметься онлайн протягом 5 тижнів в будь-який зручний час для слухачів курсу. Протягом цього часу слухачі також матимуть змогу працювати в форумі та задавати запитання досвідченим викладачам.
      Всі слухачі, які успішно складуть тести, отримають сертифікат.

 
Competiveness of Small and Medium Enterprises
14.04.17

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про підписання Президентом України 09.03.2017 Закону України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017.

Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі - програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME- це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд евро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та

завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії 

Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.

Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: "Толовна" - “Пріоритетні реформи” - “Програми підтримки підприємців”, або за посиланням: http://bit.fy/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

 

Директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики

Мінекономрозвитку                                                                                                                                   Денис ГУТЕНКО 
 
IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17»
30.03.17
25-27 квітня 2017 року Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» буде проводитись IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PliMS’ 17».
Засновниками-організаторами конференції є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.
Мета конференції: всебічний аналіз сучасних аспектів
енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергозбереження, аналіз світового досвіду, системи енергетичного менеджменту згідно з вимогами стандарту ISO 50001, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності та енергозбереження в різних галузях, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку енергетичних систем України та у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергетичного менеджменту.
Конференція проводиться в рамках святкування 20-річчя відкриття в Україні спеціальності «Енергетичний менеджмент» у Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».
Якщо Вас зацікавила ця інформація, звертайтеся до контактної особи від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» щодо організаційних питань проведення конференції - Юрій Веремійчук (моб. їел. 097 106 90 09),
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 30

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення
Надіслати електронну петицію

Оголошення

Запрошуємо всіх бажаючих віком від 18 років взяти участь у міських турнірах з настільного тенісу та міському шаховому турнірі, присвячених Дню Незалежності України, Дню міста Охтирка та Дню визволення міста Охтирки від нацистських окупантів
Детальніше...
 
План проведення перевірок та обстежень об’єктів благоустрою м.Охтирка на серпень 2017 року

Детальніше...
 
Наказом №1 від 21.07.2017 року начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю затверджено план перевірок  об’єктів будівництва, замовниками яких є юридичні особи та фізичні особи – підприємці на ІІІ квартал 2017 року, складений за пропозиціями відділу  державного архітектурно – будівельного контролю Охтирської міської ради (додаток №1) та графік позапланових перевірок щодо виконання приписів, виданих управлінням державної архітектурно – будівельної інспекції в Сумській області, згідно з справами, переданми відповідно до акту приймання – передавання документів від 18.04.2017 № 63 (додаток № 2)

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 14.08.2017 по 20.08.2017
Детальніше...
 
22 серпня 2017 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 36 сесії міської ради VII скликання
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2017 року
 
Детальніше...