.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Єдиний інформаційний офіс "Добрі справи"
Допомога для військовослужбовців м.Охтирка
12.08.14
За ініціативи Охтирської міської ради, за участі громадських організацій та громадян щоденно здійснюється збір благодійної допомоги для військовослужбовців м. Охтирка,  які виконують бойові завдання по захисту України, її незалежності та територіальної цілісності у складі сил АТО в Донецькій та Луганській областях.
До заходу приєднались керівники підприємств ПАТ «Охтирський пивоварний завод»,  філія «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось», ОМПК «Славія», керівники «КредіАгрікольБанк», «УкрГазБанк» та  «НадраБанк», приватні підприємці міста, зокрема:
 
Допомога сім’ї загиблого у зоні АТО охтирчанина
11.08.14
05 серпня 2014 року, виконуючи бойове завдання по захисту України, її незалежності та територіальної цілісності у складі сил АТО в Донецькій області, загинув охтирчанин Кутовий Вадим Борисович, 1986 року народження. На його утриманні знаходились дружина та двоє неповнолітніх дітей.
На заклик про надання допомоги сім’ї загиблого відгукнулись пересічні громадяни, працівники структурних підрозділів міської ради та депутати Охтирської міської ради, зокрема:
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 65 з 65

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.
 
Графік проведення  засідань постійних комісій на червень 2018 року