.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Єдиний інформаційний офіс "Добрі справи"
Турбота за своїх - святий громадянський обов'язок
14.11.14

На поточному тижні за інформацією відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій допомогу військовослужбовцям, що проходять службу в зоні проведення АТО, мешканцями міста, зокрема, волонтерами, зібрано 4700 грн., 1 тонну продуктів харчування, придбано бензопилу, комп’ютер, 960 пляшок води, 5 літрів моторного масла. Працівники КЗ "Охтирська ЦРЛ" придбали воду, чай, цукерки, консерви, згущене молоко, противірусні таблетки, цигарки, носки, миючі засоби. Колективи міських друкованих ЗМІ передали екземпляри своїх видань.

 
Волонтери працюють щоденно
07.11.14
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій узагальнив інформацію про надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, мешканцями міста на минулому тижні. 
Бірюк Неля передала бійцям мішок капусти, працівники КЗ "Охтирська ЦРЛ" – 50 пляшок мінеральної води, печиво, макарони, пшоно, рис, гречку, чай, молоко згущене, господарче та туалетне мило.
Волонтерами зібрано 7600 грн. від мешканців міста, замовлено костюми флюсові 10 шт., термоковдри 10 шт., рукавиці 10 пар, носки 1000 пар, зібрано близько 1 тонни овочів.

 
Гуманітарний груз захисникам
31.10.14
За інформацією відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій щодо надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО мешканцями міста на минулому тижні працівники КЗ "Охтирська ЦРЛ" зібрали та передали для відправлення мінеральну воду, цигарки, печиво, пряники, вермішель, цукор, чай, пральний порошок, волонтерами зібрано 3500 грн., замовлено пошив 25 пар берців, придбано термобілизну, зібрано майже тонну овочів.

 
Про надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям
24.10.14
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій інформує про надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО за минулий тиждень: 
до благодійної справи долучились працівники Магазину "Хліб" вул. Батюка, 9,  КЗ "Охтирська ЦРЛ", НГВУ "Охтирканафтогаз", Музична школа, жителі с. Журавне та волонтери міста.  Бійцям зібрано і передано  воду, консерви, різні крупи,  макаронні вироби, чай, олія, молоко згущене, мед, приправа, цигарки, печиво, цукерки, засоби гігієни, теплі речі та дитячі малюнки. В зону АТО направляться 4 радіостанції, дощовики, спальники, комплекти термоодягу.

 
Все, що потрібно
10.10.14
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що протягом поточного тижня продовжилось надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, мешканцями міста.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 65

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.