.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Єдиний інформаційний офіс "Добрі справи"
Турбота за своїх - святий громадянський обов'язок
14.11.14

На поточному тижні за інформацією відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій допомогу військовослужбовцям, що проходять службу в зоні проведення АТО, мешканцями міста, зокрема, волонтерами, зібрано 4700 грн., 1 тонну продуктів харчування, придбано бензопилу, комп’ютер, 960 пляшок води, 5 літрів моторного масла. Працівники КЗ "Охтирська ЦРЛ" придбали воду, чай, цукерки, консерви, згущене молоко, противірусні таблетки, цигарки, носки, миючі засоби. Колективи міських друкованих ЗМІ передали екземпляри своїх видань.

 
Волонтери працюють щоденно
07.11.14
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій узагальнив інформацію про надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, мешканцями міста на минулому тижні. 
Бірюк Неля передала бійцям мішок капусти, працівники КЗ "Охтирська ЦРЛ" – 50 пляшок мінеральної води, печиво, макарони, пшоно, рис, гречку, чай, молоко згущене, господарче та туалетне мило.
Волонтерами зібрано 7600 грн. від мешканців міста, замовлено костюми флюсові 10 шт., термоковдри 10 шт., рукавиці 10 пар, носки 1000 пар, зібрано близько 1 тонни овочів.

 
Гуманітарний груз захисникам
31.10.14
За інформацією відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій щодо надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО мешканцями міста на минулому тижні працівники КЗ "Охтирська ЦРЛ" зібрали та передали для відправлення мінеральну воду, цигарки, печиво, пряники, вермішель, цукор, чай, пральний порошок, волонтерами зібрано 3500 грн., замовлено пошив 25 пар берців, придбано термобілизну, зібрано майже тонну овочів.

 
Про надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям
24.10.14
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій інформує про надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО за минулий тиждень: 
до благодійної справи долучились працівники Магазину "Хліб" вул. Батюка, 9,  КЗ "Охтирська ЦРЛ", НГВУ "Охтирканафтогаз", Музична школа, жителі с. Журавне та волонтери міста.  Бійцям зібрано і передано  воду, консерви, різні крупи,  макаронні вироби, чай, олія, молоко згущене, мед, приправа, цигарки, печиво, цукерки, засоби гігієни, теплі речі та дитячі малюнки. В зону АТО направляться 4 радіостанції, дощовики, спальники, комплекти термоодягу.

 
Все, що потрібно
10.10.14
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що протягом поточного тижня продовжилось надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, мешканцями міста.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 65

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»