.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Єдиний інформаційний офіс "Добрі справи"
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє
06.02.15
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що  за поточний тиждень охтирчанами зібрано гуманітарну допомогу для бійців, які проходять військову службу в зоні АТО:
 
Про призначення щомісячної адресної допомоги
02.02.15
Про призначення  щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України.
 
Гуманітарна допомога
30.01.15
Спільний вантаж гуманітарної допомоги направили вночі до Маріуполя з Охтирки та Охтирського району. Допомогти постраждалим відгукнулись багато людей. 
Підтримка захисикам
23.01.15
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що допомога військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО, продовжується і на минулому тижні гуманітарний вантаж зібрано і передано охтирчанами  своїм землякам.

 
Вантаж підтримки
16.01.15
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що станом на 16.01.2015  мешканцями міста зібрано і передано для відправлення гуманітарну допомогу бійцям-землякам, які проходять службу в зоні проведення АТО, а саме: 
КЗ "Охтирська ЦРЛ" – медикаменти на суму 354 грн., миючі засоби, шкарпетки, печиво. 
Волонтерами міста відремонтовано та відправлено в зону АТО для військовослужбовців-земляків автомобіль УАЗ, 0,5 тон продуктів, чоботи-дутики, теплі носки, 1 колун, 11 кг. прального порошку, малюнки дітей. 
Якщо у когось із мешканців міста є бажання долучитись до благодійної справи збору гуманітарного вантажу для підтримки наших військововслужбовців, можна звернутись до кабінету 13 приміщення виконавчого комітету міської ради. За телефоном 4-15-11 можна отримати консультацію з приводу збору допомоги.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 65

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»