.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Добрі справи
ВОЛОНТЕРАМ БУДЕ ВИПЛАЧУВАТИСЬ ГРОШОВА ДОПОМОГА
25.09.15
 З 04 вересня 2015 року діє Постанова Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 604 «Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту». 
 
Ощадбанк встановив рекорд – понад 450 «теплих» кредитів щодня
18.09.15
Ощадбанк вийшов на рекордний рівень видачі «теплих» кредитів. Щодня в рамках програми «Ощадний дім» банк видає більше 450 кредитів на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватних будинках.
 
Лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян,
03.07.15

Лікування онкологічних захворювань із застосуванням

 високовартісних  медичних технологій громадян, які постраждали                       внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 134, Сумській області на надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов'язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань, цієї категорії громадян, із застосуванням високовартісних медичних технологій, доведено ліміти бюджетних асигнувань у сумі 212,00 тис. гривень. Зазначені кошти в область надійшли та використані за призначенням у повному обсязі.

З метою забезпечення ефективного та цільового використання бюджетних призначень, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації визначено пріоритетні напрямки здійснення закупівель у 2015 році, відповідно до заявки Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», який щороку забезпечує стаціонарне лікування найбільшої кількості важко- та онкохворих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. З початку року проліковано 696 постраждалих осіб.

Медична допомога постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Сумської області за кошти бюджетної програми 2501460 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надається в стаціонарних відділеннях Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення згідно профілю захворювання.

Для госпіталізації необхідно звернутись до Диспансеру за адресою: м.Суми, вул. Троїцька, 14, телефони (0542) 25-20-33, (0542) 22-22-16 та надати документи:

-         посвідчення особи постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи;

-         паспорт;

-         направлення лікувально-профілактичного закладу (центральної районної лікарні за місцем проживання, Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення).

Лікування призначається лікуючим лікарем за погодженням завідуючого профільного відділення у відповідності до протоколів надання медичної допомоги, в межах бюджетного фінансування.
 
Соціальний захист учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих
03.07.15

Станом на 1 липня 2015 року на обліку в управлінні соціального захисту населення Охтирської міської ради перебуває 222 учасники бойових дій з числа учасників антитерористичної операції та 9 сімей загиблих в АТО (5 сімей  - вдови з дітьми, 4 сім’ї – батьки).

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій, за рахунок коштів державного бюджету, надаються пільги з оплати за житло та комунальні послуги у розмірі 75 відсотків. Членам сімей загиблих при виконанні військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг в розмірі 50 відсотків – за рахунок коштів державного бюджету (з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї), а решта 50 відсотків – з місцевого бюджету.

Пільги з оплати за житло та комунальні послуги пільговики мають право отримувати і за фактичним місцем проживання, для чого необхідно звернутись із заявою до управління соціального захисту населення (вул. Леніна, 1,  кабінет № 1).

З метою матеріальної та соціальної підтримки сімей загиблих в АТО, в яких виховуються неповнолітні діти, з серпня 2014 року за рахунок коштів міського бюджету виплачується  щомісячна стипендія на  дітей, батьки яких загинули при виконанні військового обов’язку в районі проведення антитерористичної операції, у розмірі 50 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку до досягнення ними 18-річного віку (дітям до 6 років – 516,0 грн., старшим 6   років – 643,00 грн.).

До 9 травня за рахунок коштів місцевого бюджету 8 пораненим та 7 сім’ям загиблих в АТО надано матеріальну допомогу по  500,0 грн.

За рахунок коштів державного бюджету учасникам бойових дій виплачено разову грошову допомогу відповідно до закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у розмірі 875,00 грн., членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 440,00 грн.

У червні 2015 року голова спостережної ради ТОВ ОМПК «Славія» вручив 15 пораненим учасникам АТО та 5 сім’ям загиблих сертифікати на оздоровлення та відпочинок у котедж-парку «Славна» вартістю 5000,0 грн. кожний.

У червні 2015 року міською радою внесено зміни до Міської програми соціальної підтримки окремих категорій громадян на 2013-2015 роки щодо оздоровлення в санаторіях учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих при виконанні військового обов’язку у складі сил антитерористичної операції. На ці цілі виділено у міському бюджеті 50,0 тис. грн.

         Відповідно до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період управлінням соціального захисту населення проводяться розрахунки про фактичні витрати на виплату компенсації  на підставі поданих підприємствами звітів. За 2015 рік 21-у  підприємству відшкодовано – 1 368,6 тис.  грн.

Починаючи з травня 2015 року військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, управлінням соціального захисту населення проводиться нарахування та виплата матеріальної допомоги на підставі Подань, наданих Охтирсько - Великописарівським об’єднаним міським військовим комісаріатом.  Матеріальна допомога виплачується  в розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову   - для громадян, які до призову не працювали; у розмірі середньої заробітної плати на день призову, але не менше мінімальної – для громадян, які працювали. Станом на 1 липня 2015 року 13 особам виплачено         15,1 тис. грн.

         З метою забезпечення           твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції Обласною програмою соціального захисту населення на 2013-2016 роки за рахунок коштів обласного бюджету передбачено відшкодування один раз на рік вартості 5 кубічних метрів дров на домогосподарство, яке не забезпечене іншими видами палива.

         У разі виникнення питань просимо звертатись до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою м. Охтирка, вул. Леніна, 1, або за телефоном 4-15-38.

 

        

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН   Г.М. Таран
 
Інформація про осіб, що прибули з районів антитерористичної операції
03.07.15

Станом на 01.07.2015 року у місті 787 осіб, які прибули з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької та Луганської областей. Складено 541 соціальний паспорт. На кожну сім’ю або особу, що прибули в робочій групі є пакет документів – копії паспортів, ідентифікаційних кодів та свідоцтв про народження дітей. В електронному вигляді соціальні паспорти надсилаються до відділу з питань взаємодії з правоохоронними  органами та надзвичайних ситуацій з подальшим використанням їх правоохоронними органами та СБУ.

 

До відділу освіти Охтирської міської ради звернулось 97 сімей, вибуло - 44

Станом на 01.07.2015 р   - 53 сім"ї, у них  63 дітей

·        у ЗОШ навчається 40 учнів,

·        у ДНЗ виховується 19 дітей

·        5 дітей віком до 3-х років

  • 1  - студент  ліцею                                                                                                                                                        

 

До управління соціального захисту населення з питання призначення та продовження виплати соціальних допомог за фактичним місцем проживання станом на 01 червня 2015 року звернулося 68 громадян, які переселились з Донецької області, Луганської області, АР Крим та м. Севастополь, із них 4 особи відмовились від призначення допомоги у зв’язку з поверненням до місця реєстрації. На всіх заявників здійснено запит електронної особової справи до ДП «Інформаційно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики України». Надійшли електронні особові справи на 60 осіб, по 60 справам призначено або продовжено виплату соціальних допомог згідно діючого законодавства. Виплачено призначені соціальні допомоги 58 особам на суму 530628,17 грн.

У зв’язку з анексією Криму та проведенням антитерористичної операції на сході держави на управління соціального захисту населення покладено функції обліку внутрішньо переміщених осіб відповідно до Закону України «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб» та Постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції». Всього на облік управлінням взято 730 осіб (490 сімей),  видано 598 довідок

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» запроваджено щомісячну адресну допомогу переселенцям. За її призначенням до управління соціального захисту населення звернулось  348 сімей, нараховано та виплачено допомоги на суму 2 639 089.99 грн., заборгованості по виплаті допомоги немає.

Станом на 01.07.2015 року управлінням перереєстровано 217 переміщених осіб.

 

До  управління Пенсійного фонду України в м.Охтирці та Охтирському районі із заявами про запит пенсійних справ звернулись 365 осіб, з них надійшло 362 електронних пенсійних справ. 25 осіб подали заяву про зняття з обліку, в зв'язку з виїздом на постійне місце проживання, або надійшли запити пенсійних справ з постійного місця проживання, або виїхали в інші райони. Крім цього, 6 осіб померло.

Виплата пенсії особам, які прибули з Луганської та Донецької областей та звернулись до  управління Пенсійного фонду України в м.Охтирці та Охтирському районі із заявами про запит пенсійних справ для здійснення виплати пенсії за новим місцем проживання  проводиться по мірі надходження електронних пенсійних справ. Додаткові відомості на виплату пенсій формуються подекадно.        

 

До центральної районної лікарні станом на 01.07.2015 року на лікування:

 

 

Звернулося

сімей, кількість

Звернулося

осіб, кількість

Кількість осіб, що отримали допомогу

Проблемні пит, що виникають під час надання допомоги

455

525

278

-

 

 

Пройшли

диспансеризацію

Виявлено хвороб

Взято на Д облік

Виявлено інвалідів

всього

діти

Всього

діти

всього

діти

1 гр

2 гр

3 гр

діти

 

255

44

111

10

112

11

-

-

-

2

 

До Охтирського міськрайонного центру зайнятості звернулися з питання працевлаштування  61 особа, в тому числі отримали консультації – 32, взято на облік 3 особ, отримали статус безробітного – 27 осіб.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 78

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 
18 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань міської відбудеться навчання депутатів з наступних питань:
-  Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
-  Про порядок продажу прав на земельні ділянки на земельних торгах.
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 

Організаційним комітетом виставки Dubai Expo 2020 оголошено початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme ). 

Детальніше...