.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Єдиний інформаційний офіс "Добрі справи"
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє
06.02.15
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що  за поточний тиждень охтирчанами зібрано гуманітарну допомогу для бійців, які проходять військову службу в зоні АТО:
 
Про призначення щомісячної адресної допомоги
02.02.15
Про призначення  щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України.
 
Гуманітарна допомога
30.01.15
Спільний вантаж гуманітарної допомоги направили вночі до Маріуполя з Охтирки та Охтирського району. Допомогти постраждалим відгукнулись багато людей. 
Підтримка захисикам
23.01.15
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що допомога військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО, продовжується і на минулому тижні гуманітарний вантаж зібрано і передано охтирчанами  своїм землякам.

 
Вантаж підтримки
16.01.15
Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій повідомляє, що станом на 16.01.2015  мешканцями міста зібрано і передано для відправлення гуманітарну допомогу бійцям-землякам, які проходять службу в зоні проведення АТО, а саме: 
КЗ "Охтирська ЦРЛ" – медикаменти на суму 354 грн., миючі засоби, шкарпетки, печиво. 
Волонтерами міста відремонтовано та відправлено в зону АТО для військовослужбовців-земляків автомобіль УАЗ, 0,5 тон продуктів, чоботи-дутики, теплі носки, 1 колун, 11 кг. прального порошку, малюнки дітей. 
Якщо у когось із мешканців міста є бажання долучитись до благодійної справи збору гуманітарного вантажу для підтримки наших військововслужбовців, можна звернутись до кабінету 13 приміщення виконавчого комітету міської ради. За телефоном 4-15-11 можна отримати консультацію з приводу збору допомоги.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 65

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.