.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Єдиний інформаційний офіс "Добрі справи"
Загиблим саперам честь і слава
04.11.15
dsc_0065.jpg
На території військової частини А0563 в день інженерних військ відкрито пам'ятник загиблим в зоні проведення антитерористичної операції саперам.
 
ВОЛОНТЕРАМ БУДЕ ВИПЛАЧУВАТИСЬ ГРОШОВА ДОПОМОГА
25.09.15
 З 04 вересня 2015 року діє Постанова Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 604 «Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту». 
 
Ощадбанк встановив рекорд – понад 450 «теплих» кредитів щодня
18.09.15
Ощадбанк вийшов на рекордний рівень видачі «теплих» кредитів. Щодня в рамках програми «Ощадний дім» банк видає більше 450 кредитів на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватних будинках.
 
Лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян,
03.07.15

Лікування онкологічних захворювань із застосуванням

 високовартісних  медичних технологій громадян, які постраждали                       внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 134, Сумській області на надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов'язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань, цієї категорії громадян, із застосуванням високовартісних медичних технологій, доведено ліміти бюджетних асигнувань у сумі 212,00 тис. гривень. Зазначені кошти в область надійшли та використані за призначенням у повному обсязі.

З метою забезпечення ефективного та цільового використання бюджетних призначень, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації визначено пріоритетні напрямки здійснення закупівель у 2015 році, відповідно до заявки Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», який щороку забезпечує стаціонарне лікування найбільшої кількості важко- та онкохворих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. З початку року проліковано 696 постраждалих осіб.

Медична допомога постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Сумської області за кошти бюджетної програми 2501460 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надається в стаціонарних відділеннях Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення згідно профілю захворювання.

Для госпіталізації необхідно звернутись до Диспансеру за адресою: м.Суми, вул. Троїцька, 14, телефони (0542) 25-20-33, (0542) 22-22-16 та надати документи:

-         посвідчення особи постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи;

-         паспорт;

-         направлення лікувально-профілактичного закладу (центральної районної лікарні за місцем проживання, Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення).

Лікування призначається лікуючим лікарем за погодженням завідуючого профільного відділення у відповідності до протоколів надання медичної допомоги, в межах бюджетного фінансування.
 
Соціальний захист учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих
03.07.15

Станом на 1 липня 2015 року на обліку в управлінні соціального захисту населення Охтирської міської ради перебуває 222 учасники бойових дій з числа учасників антитерористичної операції та 9 сімей загиблих в АТО (5 сімей  - вдови з дітьми, 4 сім’ї – батьки).

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій, за рахунок коштів державного бюджету, надаються пільги з оплати за житло та комунальні послуги у розмірі 75 відсотків. Членам сімей загиблих при виконанні військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг в розмірі 50 відсотків – за рахунок коштів державного бюджету (з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї), а решта 50 відсотків – з місцевого бюджету.

Пільги з оплати за житло та комунальні послуги пільговики мають право отримувати і за фактичним місцем проживання, для чого необхідно звернутись із заявою до управління соціального захисту населення (вул. Леніна, 1,  кабінет № 1).

З метою матеріальної та соціальної підтримки сімей загиблих в АТО, в яких виховуються неповнолітні діти, з серпня 2014 року за рахунок коштів міського бюджету виплачується  щомісячна стипендія на  дітей, батьки яких загинули при виконанні військового обов’язку в районі проведення антитерористичної операції, у розмірі 50 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку до досягнення ними 18-річного віку (дітям до 6 років – 516,0 грн., старшим 6   років – 643,00 грн.).

До 9 травня за рахунок коштів місцевого бюджету 8 пораненим та 7 сім’ям загиблих в АТО надано матеріальну допомогу по  500,0 грн.

За рахунок коштів державного бюджету учасникам бойових дій виплачено разову грошову допомогу відповідно до закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у розмірі 875,00 грн., членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 440,00 грн.

У червні 2015 року голова спостережної ради ТОВ ОМПК «Славія» вручив 15 пораненим учасникам АТО та 5 сім’ям загиблих сертифікати на оздоровлення та відпочинок у котедж-парку «Славна» вартістю 5000,0 грн. кожний.

У червні 2015 року міською радою внесено зміни до Міської програми соціальної підтримки окремих категорій громадян на 2013-2015 роки щодо оздоровлення в санаторіях учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих при виконанні військового обов’язку у складі сил антитерористичної операції. На ці цілі виділено у міському бюджеті 50,0 тис. грн.

         Відповідно до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період управлінням соціального захисту населення проводяться розрахунки про фактичні витрати на виплату компенсації  на підставі поданих підприємствами звітів. За 2015 рік 21-у  підприємству відшкодовано – 1 368,6 тис.  грн.

Починаючи з травня 2015 року військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, управлінням соціального захисту населення проводиться нарахування та виплата матеріальної допомоги на підставі Подань, наданих Охтирсько - Великописарівським об’єднаним міським військовим комісаріатом.  Матеріальна допомога виплачується  в розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову   - для громадян, які до призову не працювали; у розмірі середньої заробітної плати на день призову, але не менше мінімальної – для громадян, які працювали. Станом на 1 липня 2015 року 13 особам виплачено         15,1 тис. грн.

         З метою забезпечення           твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції Обласною програмою соціального захисту населення на 2013-2016 роки за рахунок коштів обласного бюджету передбачено відшкодування один раз на рік вартості 5 кубічних метрів дров на домогосподарство, яке не забезпечене іншими видами палива.

         У разі виникнення питань просимо звертатись до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою м. Охтирка, вул. Леніна, 1, або за телефоном 4-15-38.

 

        

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН   Г.М. Таран
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 45 з 70

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...