.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Зниження ставок орендної плати за землю - крок назустріч підприємцям Надрукувати
25.04.19
_dsc7445.jpg
Відділ земельних відносин повідомляє, що Положенням про порядок оформлення права оренди земельних ділянок в новій редакції значно зменшені розміри ставок орендної плати за земельні ділянки по окремим видам цільового призначення земель, а саме:
 
Вулично-дорожня мережа ремонтується Надрукувати
25.04.19
88810.jpg

Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжуються роботи з аварійного ямкового ремонту вулично-дорожньої мережі

 
Бюджет поповнюється додатковими коштами Надрукувати
25.04.19
terra.jpg
Відділом земельних відносин проводиться позовна робота щодо стягнення збитків власникам землі та землекористувачам - подано позовних заяв на суму 965,0 тис. грн. по 11 земельним ділянкам загальною площею 3,8 га протягом 2018 року, з яких задоволено позовних вимог на суму 782,5 тис. грн. 
 
Учениця Охтирської музичної школи визнана кращою у вокальному конкурсі Надрукувати
25.04.19
alo1.jpg
Учениця Охтирської  дитячої  музичної  школи  імені  П.С. Білинника Альона ГАБРЕЛІАН в номінації естрадний вокал (авторська пісня) стала володарем Гран-прі Всеукраїнського різножанрового фестивалю-конкурсу «STAR TIME», що відбувся у Харкові
  
 
У дні релігійних свят до Юріївського кладовища курсуватиме автобус до 18.00 години Надрукувати
25.04.19
avtobus1.jpg
Для зручності мешканців, які планують відвідати могили своїх рідних у дні релігійних свят, до Юріївського кладовища курсуватиме автобус №4а «ТЕЦ-Кардашівка (до межі міста)» до 18.00 години
 
Обрано новий склад Громадської ради при виконавчому комітеті Надрукувати
25.04.19
_dsc7420.jpg
Присутні на установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради заслухали звіт про роботу Громадської ради поперднього скликання, затвердили новообраний склад та прийняли рішення про проведення першого засідання новообраної Громадської ради 
 
"Весняний настрій" у міському музеї Надрукувати
24.04.19
vesna5.jpg
В Охтирському міському краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка керівника народної майстерні художньої вишивки та бісероплетіння Сумського Палацу дітей та юнацтва Наталії БАБЕНКО та творчих робіт її вихованців під назвою "Весняний настрій"
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.