.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Визначили переможців з чотирьох видів спорту Надрукувати
24.09.09

Заходи по святкуванню у м. Охтирка Дня фізичної культури і спорту розпочалися 10 вересня 2009 року з відкриття міського турніру з футболу серед юнаків 1997 р.н. і молодші. Змагання відбувалися на футбольному майданчику по пров. Штагера, 1 мікрорайону “Дачний”, ЗОШ № 3, 9, 11. Фінальні ігри відбулись на футбольному майданчику ЗОШ № 6. У них взяли участь команди ЗОШ № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, гімназії, команда мікрорайону “Дачний” та Хухрянської загальноосвітньої школи (всього 93 учасника). 12 вересня 2009 року у фінальних іграх визначилися переможці цього турніру. Ними стали:

І м. – команда ЗОШ № 1;

 
На "круглому столі" за участю заступника голови ОДА обговорили проект Конституції Надрукувати
24.09.09

20 вересня в приміщенні Охтирської міської ради проведено засідання «круглого столу» з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». Після вступного слова міського голови Ірини Демченко до слова було запрошено заступника голови ОДА Олега Медуницю, який зупинився на меті всенародного обговорення законопроекту та основних змінах до Конституції України, що були запропоновані Президентом України, сприйнятті громадянами цих змін за результатами кількох зустрічей з ними. Також заступник керівника Сумщини зауважив, що під час обговорення слід уникати політичної оцінки зазначеного документу, а увагу необхідно акцентувати на його змісті. Висловили свої думки під час обговорення голова міської організації товариства «Просвіта» Олександр Скиба та голова літературно-мистецького об’єднання «Живе слово», член спілки журналістів України, учасник бойових дій у ВВв Олександр Новаченко.

 
Освітяни провели нараду щодо організації обговорення змін до Конституції України Надрукувати
24.09.09

21 вересня у міському відділі освіти відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх шкіл, дошкільних позашкільних навчальних закладів з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». З питання обговорення законопроекту в навчальних закладах виступила методист бібліотечних фондів Л.М. Семенченко, інформацію про зміни, запропоновані до Конституції Президентом України надала вчитель історії ЗОШ № 1 Л.Гармаш. Участь в обговоренні взяли начальник відділу освіти А.В.Тронь, керівники навчальних закладів.

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
24.09.09

21 вересня проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуті питання:

- звіт начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за 8 місяців 2009 року (доповідала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Світлана Долганова);

 
В Охтирці урочисто вшанували спортсменів Надрукувати
24.09.09

18 вересня в міському центрі культури і дозвілля «Кнєжа» відбулося «Свято спорту і краси», яке було приурочене до Дня фізичної культури і спорту. Відкрилося свято відомою впродовж кількох десятків років піснею «Герої спорту» у виконанні Юрія Колесника, після чого ведуча заходу Світлана Корнієнко запросила на сцену юних дзюдоїстів, каратистів, футболістів та акробатів. Учасників та запрошених на свято вітав заступник міського голови Юрій Гопко. Грамоти міського голови та подарунки цього дня отримали старший тренер-викладач Охтирської ДЮСШ, майстер спорту міжнародного класу Юрій Меєрович, викладач Охтирського коледжу СНАУ, тренер з карате, срібний призер цьогорічного чемпіонату світу В’ячеслав Нестеренко,

 
Робоча група з організації обговорення змін до Конституції України розпочала свою роботу Надрукувати
22.09.09

16 вересня керуючий справами виконкому, голова робочої групи з організації обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України»  Ольга Сотнікова провела засідання робочої групи. Присутніх було ознайомлено з Указом Президента України від 25 серпня 2009 року № 671/2009 «Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», розпорядженнями голови ОДА та міського голови щодо організації обговорення законопроекту, закріпленням керівників виконавчих органів за організаціями, підприємствами та установами міста, обговорено ряд інших питань.

 

 
Наталія Розторгуєва провела прийом громадян Надрукувати
22.09.09

18 вересня в приміщенні міської ради відбувся прийом громадян з особистих питань депутатом обласної ради Наталією Розторгуєвою. На прийомі побувало 5 осіб. Порушувались питання соціального захисту, правові та пенсійного забезпечення.

 
<< Початок < Попередня 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій