.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На конкурсі шукали юних талантів Надрукувати
26.02.10

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту при підтримці відділу освіти, культури та туризму, КЗ “Охтирський міський центр культури і дозвілля” 25.02.2010 року в МЦКіД був проведений ІІ фінальний тур щорічного міського конкурсу “Алло, ми шукаємо таланти” серед талановитих учнів шкіл міста, вихованців музичної школи, Охтирського центру дитячо-юнацької творчості (перший тур конкурсу було проведено на базі шкільних та позашкільних навчальних закладів міста).

Конкурс проводився по трьох вікових групах:

- І вікова група – від 7 до 10 років (молодша);

- ІІ вікова група – від 11 до 14 років (середня);

- ІІІ вікова група – від 15 до 18 років (старша).

Конкурс проводився за двома жанрами: вокальний та хореографічний.

У конкурсі було представлено 73 номери.

 

 
Новини освіти Надрукувати
26.02.10
  • ·З 16 по 23 лютого у ЗОШ № 2, ЗОШ № 6 проведені змагання з баскетболу серед команд дівчат у залік ХVІІІ міських спортивних ігор школярів. Переможцями серед команд ЗОШ І-ІІ ступенів стала команда ЗОШ № 6, серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів: І місце - команда ЗОШ № 2; ІІ місце – команда ЗОШ № 5; ІІІ місце – команда ЗОШ № 3.
  • ·23.02.2010 року у загальноосвітніх школах міста проведено урочисті тематичні лінійки, святкові концертні програми, присвячені Дню захисника Вітчизни. У ЗОШ №1, 2, 3, 5, 8, 11, гімназії проведені конкурси «Лицар школи».
 
Відбулося пленарне засідання 45 сесії міської ради Надрукувати
26.02.10

25 лютого міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 45 сесії міської ради. Всього було розглянуто 38 питань, серед яких:

- про хід виконання Міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2011 роки;

- про внесення змін до бюджету міста на 2009 рік;

- про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2009 рік;

- про прийняття в 2010 році іншої субвенції з бюджету Охтирського району на бюджет міста по охороні здоров’я для надання медичної допомоги населенню Охтирського району;

- про внесення доповнення до рішення міської ради від 04.12.08 р. № 621-МР «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

 
Відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць Надрукувати
26.02.10

24 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць під головуванням заступника голови координаційної ради, начальника управління праці та соціального захисту населення Катерина Сідельник. На засіданні розглянуто виконання рішень попередньої координаційної ради від 21.01.2010р. Протокол № 1, стан створення нових робочих місць у січні 2010 року в усіх галузях економіки міста, обговорено пропозиції членів координаційної ради по виконанню доведеного завдання зі створення нових робочих місць у 2010 р. Прийняті відповідні рішення.

 
Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Надрукувати
26.02.10

24 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста станом на 01.02.2010 р. Заслухано головного економіста ВАТ «Нафтопроммаш» Наздрову Н.Д., голову Охтирської міської організації Товариства Червоного Хреста України Бобарикіну М.В. про вжиті заходи по ліквідації боргів із заробітної плати. Державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Сумській області Міняйло А.О. проінформував про результати перевірок дотримання законодавства про працю на підприємствах – боржниках із сплати внесків до Пенсійного фонду України ПП «Вотрум», ПП «Віпохорона - сервіс», ПП «Тристан».

 
В МЦКіД відбулись урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни Надрукувати
26.02.10

23 лютого в МЦКіД «Кнєжа» відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня захисника Вітчизни. Під час урочистих зборів з доповіддю виступила міський голова Ірина Демченко, з промовами звернулись начальник Охтирського гарнізону, командир в/ч А-0563 полковник Олександр Васильович Яківець, командир військової частини А-2276, полковник Анатолій Олександрович Марченко, військовий комісар Охтирсько-Великописарівського об’єднаного міського військового комісаріату Юрій Васильович Полоус,

 
Відбулося спільне засідання двох постійних комісій Надрукувати
26.02.10

22 лютого відбулось спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики. Було розглянуто ряд питань, серед яких:  "Про затвердження структури апарату міської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради (невідокремлені структурні підрозділи)".

 
<< Початок < Попередня 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...