.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новини освіти Надрукувати
01.02.10

· 16 січня 7 учнів загальноосвітніх шкіл міста брали участь у ІІІ етапі Х Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, 6 з них посіли призові місця.

· З 18 січня 2010 року на базі ЗОШ №5 розпочалися змагання з волейболу серед команд юнаків загальноосвітніх шкіл ступенів у залік Х V ІІІ міських спортивних ігор школярів.

· 20-22 січня 2010 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. № 6 проведені змагання з волейболу серед команд юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів у залік Х V ІІІ міських спортивних ігор школярів, переможцем яких стала команда ЗОШ № 6.

 
Освітяни провели педагогічну конференцію Надрукувати
01.02.10
22 січня згідно з планом роботи відділу освіти Охтирської міської ради проведено січневу конференцію педагогічних працівників на тему «Роль соціально-психологічної служби у забезпеченні навчально – виховного процесу та наданні якісної освіти». У роботі конференції взяли участь міський голова Ірина Демченко, заступник міського голови Юрій Гопко, завідувач Сумського обласного центру практичної психології та соціальної роботи І.В. Марухіна.
 
Стан та перспективи медичного страхування на Сумщині. Надрукувати
29.01.10

11 грудня 2009 року в Сумській обласній державній адміністрації відбулись громадські слухання на тему „Розвиток страхової медицини в Сумській області: стан та перспективи”, на яких були присутні керівники підприємств всіх форм власності обласного центру та представники страхових компаній країни.

 
В міській раді визначали перевізників, які возитимуть в Охтирці пасажирів Надрукувати
22.01.10

22 січня в приміщенні міської ради під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка проведено конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Було визначено 16 переможців – суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюватимуть перевезення на 22 маршрутах міста. Всього надійшло 56 заявок від 21 підприємця.

 
В Охтирці відзначили День Соборності України Надрукувати
22.01.10

З нагоди Дня Соборності України сьогодні відбулося покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка, в якому взяли участь керівники виконавчих органів міської ради та міської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта». Заходи з нагоди 91-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР також відбулись в закладах освіти та культури.

 
Відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць Надрукувати
22.01.10

21 січня в залі засідань міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Коваленка Ю.І. відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць.

На засіданні розглянуті питання: про роботу, проведену у 2009 році з питань створення нових робочих місць; про результати обстежень робочою групою суб’єктів підприємницької діяльності у 2009 році;

 
Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Надрукувати
22.01.10

21 счня в залі засідань міськвиконкому відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника міського голови Коваленка Ю.І.

На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста, зокрема на ВАТ «Нафтопроммаш», станом на 01.01.2010 р.

Станом на 1 січня 2010 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах – боржниках міста склала 2606,4 тис.грн., у т.ч. на економічно – активних – 2240,0 тис.грн. (ВАТ «Нафтопроммаш»), на підприємствах, проти яких порушено справу про банкрутство –343,6 тис.грн. ( ВАТ«Охтирсільмаш»).

 
<< Початок < Попередня 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.