.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
За складних погодних умов мешканцям міста слід утриматися від зайвих поїздок власним автотранспортом Надрукувати
04.02.10

2 лютого в.о. міського голови, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Анатолій Вавенко провів розширене засідання комісії. Розглянуто питання щодо ситуації із теплозабезпеченням, водопостачанням та станом доріг в місті і ситуацією, що склалася навколо  ремонту доріг. Прийнято рішення щодо виділення додаткових коштів для придбання піщано-соляної суміші за рахунок коштів резервного фонду, звернення до мешканців міста щодо прибирання від снігу прибудинкових територій та утримання від зайвих поїздок власним автотранспортом тощо. А ось щодо перевезень пасажирів маршрутними таксі, їх кількість, не дивлячись на складні погодні умови, зменшуватись не буде.  

 

 
В міській лікарняній касі 2407 членів Надрукувати
04.02.10

Перший в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про підсумки роботи міської лікарняної каси за 2009 рік (доповідала голова правління міської лікарняної каси Надія Бездрабко).

Зокрема, у своїй доповіді Надія Бездрабко зазначила, що в складі лікарняної каси 2407 членів, серед яких 85% працівників різноманітних підприємств, організацій та установ і 10 пенсіонерів. В 2009 році до каси надійшло 280540 грн., використано 264026 грн. Кошти використовувалися на виконання 14 програм, більша частина з яких на лікування в стаціонарних медичних закладах як нашого міста, так і в обласному центрі та інших містах України. Крім того, лікарняна каса надавала благодійну допомогу для придбання медикаментів та обладнання КЗ «Охтирська ЦРЛ» та «Охтирська стоматологічна поліклініка».

 
Новини освіти Надрукувати
01.02.10

· 25 січня підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської акції «Діти за гуманітарне ставлення до природи», переможцями якого стали :

І місце – ЗОШ № 8 (керівник Зюман Р.О.) ;

ІІ місце – ЗОШ № 2 (керівники Савочка Ю.О., Нечипоренко В.І.) ;

ІІІ місце – ЗОШ № 11 (керівники Батюк О.Г., Орєхова Н.В., Троценко Н.М., Реус О.Д.).

· Протягом тижня проведені змагання з волейболу серед команд юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів у залік Х V ІІІ міських спортивних ігор школярів, переможцями яких стали :

І місце – ЗОШ № 1

ІІ місце – ЗОШ № 2

ІІІ місце – ЗОШ № 3.

 
Медики провели підсумкову нараду Надрукувати
01.02.10

27 січня в КЗ «Охтирська ЦРЛ» відбулася підсумкова медична нарада за підсумками роботи за 2009 рік.

 
Обговорили питання пільгового обслуговування чорнобильців Надрукувати
01.02.10

27 січня в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по соціальному захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на якому розглядалося питання про пільгове медобслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 
Підприємці попереджені про відповідальність Надрукувати
01.02.10

27 січня під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулася нарада з суб’єктами господарювання міста щодо недопущення порушень державної дисципліни цін у зв’язку з підвищенням цін на цукор. Суб’єкти господарювання були попереджені про відповідальність за порушення державної дисципліни цін.

 
Проведена апаратна нарада Надрукувати
01.02.10

25 січня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- звіт про роботу архівного відділу Охтирської міської ради і виконання плану розвитку архівної справи у 2009 році (доповідала начальник архівного відділу Оксана Шевченко);

- звіт про стан роботи із зверненнями громадян у відділі архітектури та містобудування Охтирської міської ради за 2009 рік (доповідала в.о. начальника відділу Ольга Харькова).

 
<< Початок < Попередня 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.