.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вітання Надрукувати
01.09.10

Шановні охтирчани!

Від усього серця вітаємо вас – учнів, студентів, їх батьків, вчителів, вихователів та всіх, чиє життя пов’язане із справою виховання підростаючого покоління, із святом – Днем знань.

Щорічно першого вересня це всенародне свято приходить до нас разом з початком нового навчального року, коли знову гостинно відкриваються двері шкіл та інших навчальних закладів. То ж щиро бажаємо всім, хто навчається, наполегливого оволодіння знаннями, які непремінно знадобляться в житті. Адже сьогодення вимагає від кожного з нас високого рівня освіти, інтелекту, професіоналізму. Вчіться долати труднощі, ставте перед собою великі цілі й не шкодуйте сил для їх досягнення! Ваш патріотизм, ініціатива і завзяття – ось запорука великого майбутнього демократичної, економічно могутньої європейської держави, ім’я якій – Україна!

Найтепліші слова подяки вчителям та ветеранам педагогічної праці за їх невтомну працю, постійну батьківську турботу за дітей і молодь, мудрість і терпіння.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя і добра, успіхів і порозуміння!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Обласний депутат провела прийом громадян Надрукувати
01.09.10

31 серпня в приміщенні міської ради відбувся прийом громадян з особистих питань депутатом обласної ради Наталією Розторгуєвою. На прийомі побувало 6 осіб. Порушувались питання правового регулювання, пенсійного забезпечення та інші.

 
Міська рада намагається врятувати буровиків Надрукувати
01.09.10

31 вересня міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 54 позачергової сесії міської ради. Було розглянуто та прийнято рішення з 5 питань:

- про відмову у відшкодуванні різниці в тарифах;

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 1 півріччя 2010 рок;

- про внесення змін до Положення про відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Охтирської міської ради;

- про звернення депутатів Охтирської міської ради щодо ситуації з Охтирським управлінням бурових робіт ВАТ «Укрнафта».

Розгляд першого питання порядку денного був зумовлений відповідним зверненням керівництва Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія», що надає послуги з теплозабезпечення, щодо відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію за рахунок коштів міського бюджету. Однак у зв’язку з відсутністю коштів у бюджеті міста на 2010 рік, депутатами це рішення підтримане не було. Причиною ж зростання тарифів на теплопостачання та підігрів води (на 26,8 % для населення, на 8,9% для бюджетних установ та на 8,3% для інших споживачів), що наразі є неминучим, є підвищення Національною комісією регулювання електроенергетики України ціни на природний газ для підприємств, що виробляють теплову енергію.

 
На прийомі у міського голови побували 7 охтирчан Надрукувати
01.09.10

30 серпня міський голова Ірина Демченко провела прийом громадян з особистих питань. Всього на прийомі побувало 7 громадян. Найчастіше мешканці міста звертались з питань житлово-комунального господарства та спірного землекористування.

 
Тарифи на тепло можуть зрости на 26,8% Надрукувати
01.09.10

30 серпня в приміщенні міської ради проведено засідання «круглого столу» для журналістів місцевих ЗМІ, лідерів міських організацій політичних партій і громадських організацій та громадськості з питання впорядкування тарифів на теплову енергію та гаряче водопостачання для населення та бюджетних установ міста. Причиною його проведення стало звернення Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія» до виконавчого комітету міської ради, що пов’язано з підвищенням ціни на природний газ для підприємств, що виробляють теплову енергію для населення, бюджетних та інших споживачів (зокрема, для населення - з 727 грн. до 1091 грн. ). Про порядок формування тарифів на теплову енергію присутнім розповів директор ОФ ТОВ «Брок-Енергія» Олександр Півень, який зазначив, що тариф на теплову енергію має зрости лише в частині виробництва теплової енергії. Ця складова була затверджена Національною комісією регулювання електроенергетики.

 
За шкільні парти сядуть 4813 учнів Надрукувати
01.09.10

30 серпня перший заступник міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про стан підготовки закладів освіти до роботи у новому 2010-2011 навчальному році (доповідав начальник відділу освіти Анатолій Тронь).

Зокрема, у своїй доповіді керівник освітян зазначив, що цього року за шкільні парти сядуть 4813 учнів, сформовано 199 класів. Що ж до дошкільнят, то 76 % з 2447 дітей будуть охоплені дошкільним вихованням.

 
Освітяни провели міську конференцію Надрукувати
30.08.10

27 серпня в приміщенні Районного будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста. З вітальним словом до присутніх звернулась міський голова Ірина Демченко. Зі звітом про підсумки роботи освітянської галузі міста виступив начальник відділу освіти Анатолій Тронь. Під час конференції були вручені нагороди кращим педагогам міста.

 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій