.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вітання Надрукувати
21.09.10

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни,

шановні учасники партизанського й підпільного руху!

Вітаємо вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави! Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу.

Міцного здоров’я вам, щастя, добра і благополуччя, впевненості в завтрашньому дні й мирного неба над головою!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Новини освіти Надрукувати
21.09.10
  • 16.09. юнаки-випускники 11-х класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, 4, 5, Охтирської гімназії взяли участь у «Єдиному Дні призовника», який проводився на базі в/ч А-0563.
  • 17.09. на базі закладів освіти м. Охтирки проведено міжміський семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів області на тему «Менеджмент інновацій в освіті», мета якого – ознайомлення з сучасними підходами до впровадження освітніх інновацій у роботу загальноосвітніх навчальних закладів. З темою «Освітні інновації: здобутки, перспективи сучасної школи» перед учасниками семінару виступила директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Лучко О.М., заступник директора з виховної роботи Охтирської гімназії Турчин З.М. презентувала досвід закладу з теми «Інноваційні орієнтири виховної роботи Охтирської гімназії у світлі євроінтеграційного процесу». Учасники семінару-практикуму відвідали 8 загальноосвітніх шкіл міста.
 
Міська виборча комісія розпочала свою роботу Надрукувати
21.09.10

16 вересня відбулося організаційне засідання міської виборчої комісії на виборах депутатів міської ради та міського голови 31 жовтня 2010 року, яке провела голова комісії Тетяна Чикало. Розглянуто ряд організаційних питань, зокрема встановлено графік роботи комісії, яка працюватиме в приміщенні міської ради (вул. Жовтнева, 11, каб. №13) щоденно, крім суботи та неділі, з 800 до 1800, перерва з 1300 до 1400.

 
Виконком прийняв рішення з 21 питання Надрукувати
20.09.10

15 вересня міський голова Ірина Демченко провела вересневе засідання виконавчого комітету. Всього було розглянуто 21 питання, серед яких:

- про підсумки виконання рішення виконкому від 19.05.2010 року № 113 «Про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії 2010 року»

- про стан виробничого травматизму на підприємствах міста за 2009 рік та 8 місяців 2010 року;

- про затвердження режиму роботи дошкільних навчальних закладів, мережі загальноосвітніх шкіл та груп продовженого дня на 2010-2011 навчальний рік;

- про стимулювання педагогічних працівників, які підготували переможців та призерів Всеукраїнських та Міжнародних спортивних змагань у 2009-2010 навчальному році;

- про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг;

- про внесення змін до Статуту Охтирської міської організації ветеранів війни і військової служби «Маю честь» Всеукраїнської спілки учасників війни» (ВСУВ).

 
Вітання Надрукувати
17.09.10

Шановні працівники та ветерани Охтирського райвідділу Головного управління МНС України в Сумській області та аварійно-рятувальних служб міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника.

Охтирська міська територіальна громада вдячна вам - людям, які вдень і вночі готові протягти руку допомоги кожному, хто цього потребує, захистити від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Від вашої мужності, професійної підготовки та фізичного гарту залежить доля всіх нас. Впевнені, що і надалі ви залишатиметесь відданими своїй справі, готовими захищати здоров’я і життя людей та їх майно.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, сімейного затишку та добробуту, успіхів у подальшому вдосконаленні своєї майстерності!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Відбулись півфінали на Кубок губернатора Надрукувати
17.09.10
Image

На стадіоні «Нафтовик» відбувся півфінальний матч на кубок голови Сумської ОДА між командами НПР (нафтопереробний регіон) «Охтирка» та ПФК «Суми». Під час відкриття матчу (турніру), який власне має складатися з трьох матчів – двох півфінальних та одного фінального, до шанувальників футболу звернувся начальник управління фізкультури і спорту Сумської ОДА О.Ю. Стрельченко.

Доля гри була вирішена після перерви, коли тренер більш досвідчених гостей Ігор Жабченко випустив на поле відразу чотирьох гравців основи після безрезультативної гри в першому таймі. Впродовж 11 хвилин, починаючи з 66-ї, м’яч двічі побував у воротах охтирчан: відзначилися Дмитро Осадчий та Валентин Горкун.

 
Відкритий лист Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу Надрукувати
16.09.10

Шановний, пане Президенте!

Вчора, 11 вересня Охтирка – місто, яке невипадково називають нафтовою столицею України урочисто відзначило професійне свято працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Почався відлік 50 –го року з того часу, як на цій землі розпочалося буріння промислових свердловин. Здавалося б - радіти та й годі. Але цьогорічне свято для сотень родин нафтовиків стало святом зі сльозами на очах, оскільки напередодні свята НГВУ «Охтирканафтогаз» та Охтирське управління бурових робіт отримали наказ про приведення штатної чисельності працівників до відповідних нормативів у зв’язку з виконанням припису прокурора про усунення порушень земельного законодавства.

Слід зазначити, що вимога прокурора не є безпідставною. Можна було б радіти з того, що прийшли до влади ті, хто насправді став на захисті закону, але не для кого не секрет, що у багатьох наших законів або взагалі відсутні механізми їх реалізації, або настільки ці механізми забюрократизовані, що поки отримаєш дозвіл на будь-що – не один рік здоров’я втратиш. З 2003 року до грудня 2009 року, тобто майже 6 років знадобилося мені, міському голові, щоб, в буквальному сенсі слова «проштовхнути» крізь чисельні бюрократичні перепони прийняття постанови Верховної Ради про межі нашого міста і це при тому, що депутати тричі змінившогося за цей час складу Верховної Ради надавали мені усіляку підтримку і допомогу. Допоки приймалася ця постанова ми дожилися до того, що померлого поховати ніде було!!! Так само і з нафтовиками. Чи ж винні вони в тому, що в разі виконання припису у встановлені законодавством терміни Охтирка перетвориться на руїну, а Сумська область - на жебрака. Проблема в тому, що Україна втратить висококваліфікований трудовий ресурс. Коли в середині 90-х відбулося суттєве скорочення видобутку нафти наші нафтовики подалися на заробітки в Росію, Казахстан, навіть є такі, що працюють на норвежському шельфі. Яким би золотом ми не вважали нафту, але справжнім золотом України є її висококваліфіковані працівники, за якими у прямому сенсі полюють роботодавці з інших держав. Їм набагато вигідніше заплатити власній державі податок за використання іноземної робочої сили, аніж вкладати кошти у її відтворення і навчання!!

Вікторе Федоровичу! У 2004 році під час засідання асоціації міст України я звернулася до Вас з проханням вжити заходів щодо залишення відомчого дитячого садочку у його власника - ВАТ «Укрнафта». Я свідома була того, що питання дитячого садочку не може бути навіть предметом обговорення з Прем ’ єр - міністром України, але Ви відгукнулися і допомогли. Проблема припинення видобутку нафти і газу в країні, що як жебрак стоїть з протягненою рукою перед світовими банками, є гідною Вашого Президентського втручання.

Не можу залишити поза увагою і ще одну проблему, яка стала для нафтовиків водночас і образою і кривавою раною – це рішення Сумської обласної ради щодо розподілу 20 мільйонів гривень, виділених Сумщині підприємством ВАТ «Укрнафта», певною частиною акцій якого володіє і держава. 20 мільйонів гривень, зароблених тяжкою працею нафтовиків віддали на освітлення сіл, будівництво водогонів в селах – і це нормально. Та чи нормально, коли за умови дев’яностовідсоткової готовності патолого-анатомічного відділення центральної районної лікарні в Охтирці, гроші були виділені на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва … басейну у колишній гетьманській столиці м.Глухові. Хто ж був би проти того, щоб будувати басейн, але ж не за умов, коли померлі від опіків легень, отриманих під час пожеж на витоках нафти, нафтовики валяються на підлозі начебто патологоанатомічного відділення, що понад 100 років тому облаштоване було у капличці. В той час коли країна ледве – ледве почала виходити з кризи і живе за принципом « не до жиру, б ы ть бы живу», депутати облради замість завершення розпочатих будівництвом об ’ єктів вирішили витрачати кошти на виготовлення проектів!!!

Як жінка, як матір, як свідомий свого місця, але з державним мисленням, керівник, я уклінно благаю Вас – не дайте зруйнувати найкращі в Україні за показниками підприємства нафтогазовидобувного комплексу Охтирщини і зупиніть зухвалість окремих Сумських «самоврядуванців», які за чотири роки роботи так і не зрозуміли, що не люди для них, а вони для людей повинні працювати.

З повагою, Охтирський міський голова Ірина Демченко

 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій