.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новини освіти Надрукувати
28.04.10

За підсумками І заочного етапу Всеукраїнського науково-дослідницького конкурсу проектування та винахідництва Михайлова Анастасія, Зацарицина Юлія (гурток «Географічне краєзнавство» кер. Хорошун В.В.) та Горенюк Любов, Чикотило Тетяна ( гурток «Юні екологи» кер. Опаленко О.П.) стали переможцями та запрошені на очний етап, який відбудеться 4-6 травня у м. Києві.

Згідно з планом роботи відділу освіти Охтирської міської ради у навчально-виховних закладах освіти розпочалася Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

 
Охтирчани наводили лад в місті Надрукувати
29.04.10

17 квітня в місті відбулась загальноміська толока, організовану участь в якій взяли близько 600 мешканців міста, переважно працівники виконавчих органів міської ради, працівники загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я. Найбільший «десант» охочих прибрати та впорядкувати рідне місто цього дня «висадився» в кількох місцях набережної річки Охтирка та в міському парку відпочинку.

 
Перелік послуг та тарифи визначаться під час громадських слухань Надрукувати
28.04.10

16.04.2010 р. під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка відбулося засідання дорадчого комітету з питань визначення переліку послуг та розрахунку тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території по пров. Правдинському, 19. Прийнято рішення провести громадські слухання з цього питання із залученням мешканців будинку по пров. Правдинському, 19, 7 травня 2010 року.

 
Відбулося засідання бюджетної комісії Надрукувати
28.04.10

16.04.2010 р. голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Крупчан провів засідання комісії. Було розглянуто питання «Про виділення коштів на проведення святкових заходів до 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні».

 
Відбулося засідання комісії з питань поновлення прав реабілітованих Надрукувати
28.04.10

16.04.2010 р. секретар міської ради Валентина Попович провела засідання комісії з питань поновлення прав реабілітованих. Було розглянуто заяву громадянки Алещенко Л.І.

 
Відбулося чергове засідання оргкомітету Надрукувати
28.04.10

15.04.2010 р. під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання оргкомітету по відзначенню в місті 65-ої річниці Перемоги в Великій Вітчизняній війні.

 
Депутати під час сесії розглянули одне питання Надрукувати
28.04.10

14.04.2010 р. міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 47 позачергової сесії міської ради. Було розглянуто єдине питання: «Про прийняття до комунальної власності земельної ділянки».

 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.