.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
12 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, оздоровляться в Токарях Надрукувати
14.10.09

8 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на якому розглядалося питання щодо формування та направлення на оздоровлення групу дітей в кількості 12 чол. в санаторій «Токарі».

 
На засіданні йшлося про пільгове медичне обслуговування громадян Надрукувати
14.10.09

7 жовтня в міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по соціальному захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на якому розглядалося питання про пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
14.10.09

Проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуто питання «Про стан виконання розпорядження міського голови від 30.11.2005 року №230-р «Про удосконалення діяльності виконкому Охтирської міської ради з питань інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної виконавчої влади (доповідав начальник відділу внутрішньої політики Борис Чикало).

 
Найкраще бігають в ЗОШ №3 та №9 Надрукувати
14.10.09

30 вересня в урочищі «Ківшар» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХVІІІ спортивних ігор школярів міста, переможцями яких серед ЗОШ І-ІІІ ступенів стали :

І місце – ЗОШ № 3 ; ІІ місце – ЗОШ № 2 ; ІІІ місце – ЗОШ № 5. Серед ЗОШ І-ІІ ступенів переможцем стала команда ЗОШ № 9.

 
Керівники виконавчого комітету зустрілися з членами квартального комітету "Східний" Надрукувати
05.10.09

1 жовтня міський голова Ірина Демченко провела зустріч з членами квартального комітету «Східний». Члени ОСН надали свої пропозиції щодо ремонту дороги та автобусної зупинки по вул. Танкістів – Кантемірівців, обговорили ряд інших питань, зокрема, видачі державних актів на землю, оформлення субсидій. Участь в зустрічі взяли заступники міського голови, керівники окремих структурних підрозділів міської ради, а також управління Держкомзему в м. Охтирка, Пенсійного фонду, ветеринарної медицини.

 
Вшанували людей похилого віку Надрукувати
05.10.09

1 жовтня в МЦКіД «Кнєжа» відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана України. Зокрема, під час урочистої частини по вшануванню ветеранів і громадян похилого віку кращим благодійникам міста були вручені грамоти міського голови.

 
Проведено засідання міської координаційно-методичної ради з правової освіти населення Надрукувати
05.10.09

30 вересня керуючий справами виконкому Ольга Сотнікова провела засідання міської координаційно-методичної ради з правової освіти населення при виконавчому комітеті Охтирської міської ради. Розглядалися питання:

- про хід виконання Програми правової освіти населення міста на 2007-2010 роки у поточному році;

 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019