.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вітання Надрукувати
30.04.10

Image

Шановні охтирчани!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем солідарності трудящих!

У ці святкові дні весна як ніколи пахне свіжістю, ніжністю і надією та разом з нами радіє квітучим садам, свіжій зелені посаджених грядок, посмішкам людей. В першотравневі дні ми традиційно, з вдячністю вшановуємо людей праці – перш за все сивочолих ветеранів, які протягом багатьох років примножували національне багатство, а також людей середнього покоління, молодь, яка тільки но починає трудове життя. Не втратила на сьогодні актуальність й ідея солідарності, бо тільки об’єднавши свої зусилля наш талановитий і працелюбний народ зможе якнайшвидше досягти щасливого і заможного життя, а Україна - вершин цивілізації і прогресу.

Нехай Першотравень додасть вам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах! Міцного вам здоров’я і злагоди, миру і достатку, родинного затишку, успіхів в усіх справах, шановні земляки!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Відбулось засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій Надрукувати
30.04.10
Image

30.04.2010 р. в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Розглянуто питання:

- про заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у весняно – літній період 2010 р. ( заступник головного санітарного лікаря Охтирського району Давидова Я.Ю.);

- п ро виконання першочергових заходів та робіт щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на об’єктах і територіях з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій м. Охтирка за І квартал 2010 року (головний спеціаліст відділу мобілізаційно-оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ляховка А.М.);

- п ро попередження пожеж у весняно-літній період, запобігання пожеж на виробництві і побуті (Марущенко В.О.);

- про заходи щодо покращення утримання захисних споруд цивільної оборони міста, за результатами проведення огляду – конкурсу стану ЗСЦО (Ляховка А.М.);

- про створення міської комісії з перевірки підприємств м’ясомолочного та переробного комплексу міста до роботи у весняно-літній період 2010 року. (Ляховка А.М.);

- про епізоотичну ситуацію зі сказу на території міста (головний ветеринарний лікар Лисюк В.В.).

- про затвердження Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міста Охтирка (Ляховка А.М.).

 
Посадовцям нагадали про український правопис Надрукувати
30.04.10
Image

29.04.2010 р. в приміщенні міської ради проведено навчання для працівників виконавчих органів міської ради та керівників комунальних підприємств з питання ділового українського мовлення, яке провели вчителі з української мови ЗОШ № 8. Йшлося про правильне вживання української мови при підготовці документів, словники української мови тощо.

 
На «Нафтопроммаші» заборгували працівникам майже 2,5 млн. грн. Надрукувати
30.04.10
Image

28.04.2010 р. заступник міського голови Юрій Коваленко провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста станом на 01.04.2010 р.; про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України та із заробітної плати на підприємствах згідно переліку наданого управлінням Пенсійного фонду України у м. Охтирка.

За результатами моніторингу станом на 1 квітня 2010 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах – боржниках міста склала 2559,3 тис. грн., у т.ч. на економічно – активних – 2424,0 тис. грн. (ВАТ «Нафтопроммаш»), на підприємствах, проти яких порушено справу про банкрутство – 112,5 тис. грн. (ВАТ«Охтирсільмаш»), на економічно – неактивних – 22,8 тис. грн. (МПП «СААК»).

За даними Пенсійного фонду України у м. Охтирка заборгованість із заробітної плати на підприємствах міста станом на 01.03.2010 р. складала 3135,5 тис. грн. на 18 підприємствах різної форми власності. Управлінням праці та соціального захисту населення проведена робота з керівниками підприємств-боржників із заробітної плати, надіслані запити щодо причин заборгованості та перспектив її погашення

По кожному з розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 
В Охтирці відбувся обласний семінар тепловиків Надрукувати
30.04.10

Image

28.04.2010 р. в приміщенні міської ради відбувся семінар керівників теплопостачальних підприємств області на тему «Про підсумки роботи тепллопостачальних підприємств в опалювальний період 2009-2010 років та завдання по сталому проходженню опалювального сезону 2010-2011 років», який провів начальник УЖКГ Сумської ОДА В.М.Шамрай. З вступним словом виступив в.о. Охтирського міського голови Анатолій Вавенко. Особливо детальним під час семінару був виступ заступника голови ОДА Миколи Деркача на тему «Державна політика щодо реформування підгалузі». Також були розглянуті питання:

- підсумки роботи теплопостачальних підприємств в опалювальний період 2009-2010 років та завдання по сталому проходженню опалювального сезону 2010-2011 років (доповідав начальник УЖКГ Сумської ОДА Володимир Шамрай);

- раціональне використання теплоенергетичних ресурсів (доповідав генеральний директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Леонід Пляцук);

- фінансовий стан підприємств теплопостачання (доповідала начальник відділу економічного аналізу та фінансово-господарського забезпечення УЖКГ Сумської ОДА Ірина Зеленська);

- впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання на об’єктах житлово-комунального господарства (виступив регіональний менеджер «Віло Україна» з м. Харків Ігор Благонравов.

Семінар було продовжено на Охтирській філії ТОВ «Брок – Енергія». Також була проведена екскурсія по місту та Міському краєзнавчому музею.

Участь в семінарі взяли і виступили керівники підприємств теплопостачання області, заступники міських голів Конотопа, Шостки, Охтирки та ін.

 
На комісії депутати говорили про соціальний захист ветеранів Надрукувати
30.04.10

26.04.2010 р. заступник голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики Леонід Могилко провів засідання комісії. Були розглянуті питання:

- про погодження проекту «Запровадження центру естетичного виховання молоді»;

- про соціальний захист ветеранів війни, ветеранів військової служби та членів їх сімей;

- про хід виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

 
Відбулась апаратна нарада при міському голові Надрукувати
30.04.10

26.04.2010 р. м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, було розглянуто питання «Про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови за І квартал 2010 року (доповідав начальник відділу освіти Анатолій Тронь).

 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.