.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новини освіти Надрукувати
21.10.10

1 жовтня у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 9 відбулися урочистості, присвячені 100-річчю від дня заснування навчального закладу із запрошенням випускників різних років. Міський голова Ірина Демченко привітала педагогічний, учнівський колектив із святом та вручила комп’ютер для використання в навчально-виховному процесі. Присутні переглянули експозицію «Нашій школі - 100 років». До ювілею у закладі був проведений конкурс «Моя родина та моя рідна школа». Переможцями стала родина Кутових, загальна кількість років навчання та роботи якої у школі № 9 становить 82 роки.

 
Діти оздоровляться в санаторії Надрукувати
21.10.10

15 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Було розглянуто питання щодо виділення 4-х путівок на оздоровлення дітей в санаторії «Нафтуся Прикарпаття» з 11 листопада по 1 грудня 2010 року.

 
Комісія із захисту прав дітей розглянула 2 питання Надрукувати
21.10.10

11 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей. Було розглянуто дві заяви щодо призначення опіки піклування над дітьми та влаштування малолітньої дитини в будинок дитини терміном на 6 місяців.

 
Робота щодо надання населенню субсидій триває Надрукувати
21.10.10

13 жовтня п ід головуванням 13 жовтня перший заступник міського голови Анатолій Вавенко провів засідання міської комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком.

 
На апаратці говорили про забезпечення теплом Надрукувати
21.10.10

11 жовтня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови (доповідала в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Максименко).

Крім того, були заслухані керівники структурних підрозділів, які опікуються закладами освіти, охорони здоров’я та культури, а також керівники комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні послуги щодо теплозабезпечення у відповідних установах та житлових будинках.

 
Громадські слухання дали «добро» на будівництво магазину на Дачному Надрукувати
18.10.10

8 жовтня в приміщенні міської ради проведені чергові громадські слухання з обговорення проекту містобудівного обґрунтування, які провів перший заступник міського голови Анатолій Вавенко. Цього разу обговорювався об’єкт «Магазин з продажу продовольчих товарів по вул. Київській, 99 – А». Магазин заплановано побудувати на місці кіоску. При цьому торговельна площа зростає до 180 м2 та кількість торгових місць зросте до 10.

Одноголосним рішенням присутніх містобудівну документацію вирішено внести на затвердження міської ради.

На відміну від кількох попередніх, ці громадські слухання не викликали зацікавленості територіальної громади – крім членів дорадчого комітету на громадські слухання завітали лише 4 мешканці міста.

 
На засіданні говорили про туберкульоз та СНІД Надрукувати
18.10.10

7 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, профілактики наркоманії та венеричних захворювань. Були розглянуті питання:

- про стан флюорографічного обстеження населення міста та виявлена легенева патологія;

- детальний аналіз захворюваності на туберкульоз серед населення міста Стан обстеження на туберкульоз декретованого контингенту та контингентів групи ризику м. Охтирка за І півріччя 2010 року. Проблемні питання;

 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій