.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Комісія вирішила надати матеріальну допомогу Надрукувати
25.10.10

21 жовтня в управлінні праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради під головуванням начальника управління Катерини Сідельник відбулося засідання комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам. На комісії розглянуто 5 заяв по наданню одноразової матеріальної допомоги на суму 670 грн.

 
28 жовтня відбудуться урочистості з нагоди річниці визволення України Надрукувати
25.10.10

20 жовтня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання оргкомітету з питання відзначення в місті 66-ї річниці від дня визволення України від фашистських загарбників. Заходи з цієї нагоди, а саме урочисті збори та концерт відбудуться 28 жовтня о 15 годині в Міському центрі культури та дозвілля.

 
Виконком прийняв рішення з 21 питання Надрукувати
25.10.10

20 жовтня в ідбулося жовтневе засідання виконавчого комітету міської ради, яке провів в.о. міського голови Анатолій Вавенко. Всього було розглянуто і прийнято рішення з 21 питання, серед яких:

- про стан професійної захворюваності в місті;

- про хід виконання Регіонального плану переходу загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру та 12-річний термін навчання;

 
Проведена нарада для голів дільничних виборчих комісій Надрукувати
25.10.10

18 жовтня начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко провела семінар-нараду для голів дільничних виборчих комісій з питання уточнення попередніх списків виборців. Керівники виборчих комісій отримали відповідні пам’ятки та плакати ОБСЄ.

 
На апаратці заслухано про стан інформаційно-аналітичної роботи Надрукувати
25.10.10

18 жовтня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- про стан виконання розпорядження міського голови від 30.11.2005 року № 230-р «Про удосконалення діяльності виконкому Охтирської міської ради з питань інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної виконавчої влади» (доповідав начальник відділу з організації діяльності ради, зв’язків з громадськістю, інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення Борис Чикало).

 
Під час європейського тижня місцевої демократії найбільше відзначились гімназисти Надрукувати
21.10.10

Впродовж тижня в місті проводились заходи з нагоди Європейського тижня місцевої демократії, більшість з них -в загальноосвітніх навчальних закладах.

В усіх навчальних закладах було проведено День учнівського самоврядування, бесіди на теми: «Поговоримо про демократію», «Прояви демократії в реальному житті», «Місцеве самоврядування – форма прояву народного волевиявлення», засідання круглих столів на тему: «Європейська демократія та її реалізація в нашій державі», соціологічні міні-опитування «Що таке місцева демократія?».

 
І знову ярмарок! Надрукувати
21.10.10

П’ятниця 15 жовтня в черговий раз порадувала охтирчан сільськогосподарським ярмарком на Торговій площі. Цього разу до нас завітали в гості улюбленці місцевих домогосподарок підприємства району: СТОВ «Бакирівське» - керівник Гурбанов С., ЗАТ «САД» - керівник Сугак О., ТОВ «Комишанське» - керівник Зубко В., а також місцеві підприємці з магазина «Свіжина» ПП Харченко Т., магазина «Ізюмінка» ПП Вініченко В. та магазина «Світ продуктів» ТОВ «Классік».

 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій