.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На апаратці говорили про забезпечення теплом Надрукувати
21.10.10

11 жовтня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови (доповідала в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Максименко).

Крім того, були заслухані керівники структурних підрозділів, які опікуються закладами освіти, охорони здоров’я та культури, а також керівники комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні послуги щодо теплозабезпечення у відповідних установах та житлових будинках.

 
Громадські слухання дали «добро» на будівництво магазину на Дачному Надрукувати
18.10.10

8 жовтня в приміщенні міської ради проведені чергові громадські слухання з обговорення проекту містобудівного обґрунтування, які провів перший заступник міського голови Анатолій Вавенко. Цього разу обговорювався об’єкт «Магазин з продажу продовольчих товарів по вул. Київській, 99 – А». Магазин заплановано побудувати на місці кіоску. При цьому торговельна площа зростає до 180 м2 та кількість торгових місць зросте до 10.

Одноголосним рішенням присутніх містобудівну документацію вирішено внести на затвердження міської ради.

На відміну від кількох попередніх, ці громадські слухання не викликали зацікавленості територіальної громади – крім членів дорадчого комітету на громадські слухання завітали лише 4 мешканці міста.

 
На засіданні говорили про туберкульоз та СНІД Надрукувати
18.10.10

7 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, профілактики наркоманії та венеричних захворювань. Були розглянуті питання:

- про стан флюорографічного обстеження населення міста та виявлена легенева патологія;

- детальний аналіз захворюваності на туберкульоз серед населення міста Стан обстеження на туберкульоз декретованого контингенту та контингентів групи ризику м. Охтирка за І півріччя 2010 року. Проблемні питання;

 
В Охтирці презентували продукцію місцевих товаровиробників Надрукувати
14.10.10
Image

5 жовтня в приміщенні комунального підприємства шкільного харчування «Мрія» відбулася презентація продукції місцевих товаровиробників. До присутніх звернулися заступник міського голови Юрій Коваленко та секретар обласної робочої групи по вивченню наявності місцевих товаровиробників на споживчому ринку області Людмила Рязанова. Під час презентації власної продукції також виступили представники ВАТ «Охтирський пивоварний завод», ВАТ «Охтирський хлібокомбінат», ВАТ «Охтирський м’ясокомбінат», ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів», ПП «Оленка», ПП Терещенко, а також гості з м. Суми: ТОВ «Горобина» та ВАТ «Сумський фарфоровий завод» і з міста Зіньків. Всі учасники заходу мали змогу спробувати продукцію, представлену на презентації.

 
Відбулось засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій Надрукувати
14.10.10

5 жовтня під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було розглянуто питання: «Про стан підготовки міста до дій в осінньо-зимовий період 2010-2011 та забезпечення заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в цей період».

 
Незадовго до завершення своєї каденції міська рада ледве зібралась на пленарне засідання Надрукувати
14.10.10
Image

5 жовтня м іський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 55 сесії міської ради. Цього разу депутати, а це були лише 18 народних обранців – мінімальна кількість для роботи пленарного засідання, розглянули 2 блоки питань – фінансові та земельні та прийняли рішення з 18 питань. Серед них:

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про розміщення тимчасово вільних коштів загального та/або спеціального фондів бюджету міста Охтирка в 2010 році;

- про внесення змін до критеріїв оцінки банківських пропозицій;

- про затвердження Положення про порядок продажу права на оренду земельних ділянок у м. Охтирка;

 
В місті розпочато опалювальний сезон Надрукувати
14.10.10
4 жовтня розпочалося підключення освітніх установ та закладів охорони здоров’я до мережі теплопостачання. В зв’язку з цим температура гарячої води, що подається по мережі гарячого водопостачання буде на деякий період знижена. Після завершення підключення дитячих садків, шкіл, лікарні тепло має надійти в житлові будинки мешканців міста, в установи та організації
 
<< Початок < Попередня 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
19 червня 2019 року буде проводитись піврічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин.
Прохання зберігати спокій.